0

Najważniejsze że Arsenal pozwoli odejść Songowi.

0

Skurvensoid
Nie powiedział że nie chce odchodzić

0

alianta2
To daj Barca zaoszczędzi ;D

0

Przepraszam za dubla.

0

Oj żeby się udało !!!:)

0

Brosik
Wszystko jest na Goal.com ;)

0

"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.

Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów
Ciekawe...

0

"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.

Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów

0

Myślę że powinien strzelać ktoś kto potrafi po prostu mocno pier****** nawet wtedy gdy bramkarz będzie mieć piłkę na rękach to siła uderzenia powinna przełamać mu dłonie .

0

http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-nunettes-fc-barcelona-i2544668444.html

Tutaj można dostać takie,kumpel ma bardzo fajnie lecz trochę drogie.

0

Myślę że przydałby się :):)

0

No i Ekstra ;) !!!

0

pronik
Na stronie Realu też to dałeś i to kilka razy.Niektórym to powinno się zabraniać internetu.

0

Geble
Czym Bayern zdołał przekonać Javiego że ma iść do nich a nie do nas ? Dali 40 mln ? Wątpie ? A tak po za tym wie ktoś za ile T.Silva poszedł do PSG??

0

Inkk
O ile się nie mylę kadrą nie może się składać z więcej niż 25 piłkarzy tyle jest numerów co najwyżej możemy dobierać z Barcy B

0

Tylko żebyśmy czasem nie sciągali z powrotem Tello za kilka lat za 40 mln gdy ten okaże się mega napadziorem.

0

Powiem tak : Alba Pique Puyol Alves obrona marzeń

0

Myślę że możemy dać za Songa możemy dać te 25 mln nawet.

0

No zobaczymy co z tego wyjdzie.

0

Ach już się nie mogę doczekać tego dwu meczu z Realem ....Ależ to będą emocje.

0

Jeden dwu godzinny trening dziennie zupełnie wystarcza ;)

0

Chociaż oglądałem analizę GD tego z grudnia gdy wygraliśmy 3-1 (analizował to jakaś hiszpańska telewizja) i było pokazane jak Barca w tym meczu przeszła do systemu 3-4-3 i grała tak praktycznie cały mecz i potrafiła wygrać z Realem to pokazuję że to ustawienie ma swoje mocne punkty.

0

Ustawienie 4-3-3 dało nam najwięcej tytułów.A gra 3-4-3 nie wyszła Pepowi myślę że chciał na siłę trochę wprowadzić "futbol totalny" przez to traciliśmy trochę głupich bramek i niestety nie strzelaliśmy jakoś niesamowicie dużo.

0

Nie mogłem oglądać meczu.Jak zagrali?

0

Kurde to naprawdę musiało być jakieś zajebiście skomplikowane złamanie...

0

barsa
To mnie rozbawiłeś.

0

A ja nie wiem co o tej imprezie myśleć rozumiem że to też ludzie ale sezon za tydzień ....mieli czas wcześniej gdy były wakacje.Nie pochwalam takiego czegoś.

0

matiFCBCulé
Z tym bohaterem to chyba się nie zgodzę moim zdaniem Valdes był bohaterem tego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?