bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najważniejsze że Arsenal pozwoli odejść Songowi.
0
Skurvensoid
Nie powiedział że nie chce odchodzić
0
alianta2
To daj Barca zaoszczędzi ;D
0
Przepraszam za dubla.
0
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/08/16/3311099/arsenal-ready-to-give-green-light-for-15m-song-move-to
0
http://www.goal.com/en/news/596/exclusive/2012/08/16/3311099/arsenal-ready-to-give-green-light-for-15m-song-move-to
Proszę
0
Oj żeby się udało !!!:)
0
Brosik
Wszystko jest na Goal.com ;)
0
"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.
Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów
Ciekawe...
0
"Goal.com" donosi, że Barcelona doszła z Arsenalem do porozumienia w sprawie kwoty transferu za Alexa Songa.
Barelona ma zapłacić "Kanonierom" 15 milionów funtów
0
Myślę że powinien strzelać ktoś kto potrafi po prostu mocno pier****** nawet wtedy gdy bramkarz będzie mieć piłkę na rękach to siła uderzenia powinna przełamać mu dłonie .
0
http://allegro.pl/okulary-przeciwsloneczne-nunettes-fc-barcelona-i2544668444.html
Tutaj można dostać takie,kumpel ma bardzo fajnie lecz trochę drogie.
0
Myślę że przydałby się :):)
0
No i Ekstra ;) !!!
0
pronik
Na stronie Realu też to dałeś i to kilka razy.Niektórym to powinno się zabraniać internetu.
0
Geble
Czym Bayern zdołał przekonać Javiego że ma iść do nich a nie do nas ? Dali 40 mln ? Wątpie ? A tak po za tym wie ktoś za ile T.Silva poszedł do PSG??
0
Inkk
O ile się nie mylę kadrą nie może się składać z więcej niż 25 piłkarzy tyle jest numerów co najwyżej możemy dobierać z Barcy B
0
Tylko żebyśmy czasem nie sciągali z powrotem Tello za kilka lat za 40 mln gdy ten okaże się mega napadziorem.
0
Powiem tak : Alba Pique Puyol Alves obrona marzeń
0
Myślę że możemy dać za Songa możemy dać te 25 mln nawet.
0
No zobaczymy co z tego wyjdzie.
0
Ach już się nie mogę doczekać tego dwu meczu z Realem ....Ależ to będą emocje.
0
Jeden dwu godzinny trening dziennie zupełnie wystarcza ;)
0
Chociaż oglądałem analizę GD tego z grudnia gdy wygraliśmy 3-1 (analizował to jakaś hiszpańska telewizja) i było pokazane jak Barca w tym meczu przeszła do systemu 3-4-3 i grała tak praktycznie cały mecz i potrafiła wygrać z Realem to pokazuję że to ustawienie ma swoje mocne punkty.
0
Ustawienie 4-3-3 dało nam najwięcej tytułów.A gra 3-4-3 nie wyszła Pepowi myślę że chciał na siłę trochę wprowadzić "futbol totalny" przez to traciliśmy trochę głupich bramek i niestety nie strzelaliśmy jakoś niesamowicie dużo.
0
Nie mogłem oglądać meczu.Jak zagrali?
0
Kurde to naprawdę musiało być jakieś zajebiście skomplikowane złamanie...
0
barsa
To mnie rozbawiłeś.
0
A ja nie wiem co o tej imprezie myśleć rozumiem że to też ludzie ale sezon za tydzień ....mieli czas wcześniej gdy były wakacje.Nie pochwalam takiego czegoś.
0
matiFCBCulé
Z tym bohaterem to chyba się nie zgodzę moim zdaniem Valdes był bohaterem tego