bartekvisca
Dołączył/a: listopad 2010
Poznań
12 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jeśli Villa będzie w swojej formie to mamy atak marzeń ! ! Villa-Messi-Sanchez !!!
0
Musi pograć jeszcze 4 lata to o ile się nie mylę zdobędzie 19 tytułów ! :)
0
Krolewski94
Złota piłka jest przyznawana głównie za osiągnięcia indywidualne a Leo ma ich sporo ! ! :)
0
Ktoś tu napisał że nawet France Football typuje Ikera...Powiem tak od FF nic nie zależy bo oni nie wybierają a co do Ikera to nigdy nie mogłem pojąć tego podniecania się nad jego osobą i chyba już nie pojmę.
0
Złotą piłkę wygra Messi ponieważ wszyscy eksperci,trenerzy i piłkarze którzy wybierają wiedzą że Messi jest wybitny i jego wybiorą jestem o to spokojny ;)
0
Messi jest najlepszy i każdy obiektywny człowiek to przyzna.To co on robi z 3-4 obrońcami jest niesamowite ten jego drybling i kontrola piłki sprawia że jest wybitny.Może uznacie mnie za debila ale dla mnie Ronaldo wcale nie jest wybitny dla mnie to piłkarz który po prostu ma silne uderzenie i jest szybki a takich piłkarzy jest wielu np.Hulk.Nie pamiętam żeby kiedyś Ronaldo zrobił takie akcje jak Messi z Getafe czy w półfinale LM z RM a Leo robi można powiedzieć co mecz takie "slalomy" między przeciwnikami co mecz i pokazuje jak bardzo jest genialny ! Możecie minusować :)
0
Nie podoba mi się ten wyjazd do Maroko ale tak to jest ok ;)
0
Villa nigdzie się nie wybiera !
0
To prawda że za Kiete nie dostaniemy ani grosza ! ?
0
Chciałbym aby Kieta został ale jednasz Javi przyda nam się bardziej a miejsca dla tych dwóch piłkarzy nie ma.Więc Keita out za 10-15 mln i dokładamy tę kasy i mamy 40 mln na Javiego.
0
A jutro jakiś Agent,prezes czy sprzątaczka z Athleticu powie że to plotki i że nic nie wiedzą o zainteresowaniu Barcy tym piłkarzem.Dopóki sam piłkarz nie powie że jest blisko Barcy to nie uwierzę.
0
Mi się obecny fryz nie podoba.To co miał np w finale LM z MU rok temu to było coś ! :)
0
Już myślałem że na Narodowym u nas...
0
Sakho jest świetnym obrońcą! Tylko czy zgodzi się na ławkę ;> ?
0
Gdzie są zdjęcia ?
0
Panowie spokojnie...W ataku mamy Pedro,Villa,Messi,Sanchez,Cuenca,Tello myślę że nie trzeba tutaj wzmocnień do tego w ataku może zagrać Fabregas lub na lewej stronie ataku Iniesta wrazie gdyby były kontuzje lub spadek formy któregoś z napastników.Tylko jest jeszcze jeden problem co wrazi pfff kontuzji Leo w takiej sytuacji atak nie istnieje i teraz zarząd musi się zastanowić czy sprzedać Keite i kupić klasowego napastnika np Robin van Persie czy kupić obrońce .
0
A ja bym go zostawił ! :)
0
Nie domagajcie się powrotu Pepa bo skąd wiecie może Tito wygra wszystko i będzie noszony na rękach ;>
0
Już nie mogę się doczekać ! Visca el Barca !
0
A znany jest termin pierwszego meczu ligowego ? I czy wiadomo z kim gramy?
0
Będzie tryplet ! Ciekawi mnie jak będzie grał Real bo Mou zawsze 3 sezony miał słabe.
0
los ches
Odejście Figo do największego wroga to co innego.Chyba my wrogiem Valencii nie jesteśmy ! :) A przejście Alby do Barcy to wielka szansa dla niego bo pewnie w Valencii by grał do końca życia i nic by nie osiągnął a w Barcie ma szanse zrobić ogromną karierę i nie napinaj się tak ! :) Pozdro
0
los ches
Alba nie był lubiany bo co ?? A nawet jeśli nie był to szacunek trzeba mieć !
0
Tylko jak odchodził Bojan to nie pamiętam żeby ktoś go wyzywał od pierd***nych sprzedawczyków ! :)
0
Myślcie że w Valencia w Polsce ma prawdziwych kibiców ?? bzdura ;p
0
"Wczorajszy dzień na Bernabéu był bardzo owocny. Po południu domknięto przedłużenia kontraktów Albiola i Arbeloi.Agent Manuel García Quilón, koło 17 pojawił się na stadionie i dwie godziny później wyszedł bardzo zadowolony z doprowadzenia tematu nowych umów do końca. Obaj obrońcy będą związani z Realem Madryt do 2016 roku."
Dziękuje do widzenia !
0
Ja bym widział u nas Vertonghena tylko on podobno jest blisko kogutów...
0
42 lata i dzieci !?Jeśli się kochają i są szczęśliwi to co z tego ! :)
0
marco_polo
Zgadzam się nie wybronił nic nadzwyczajnego ! :)
0
Iniesta