0

Przepraszam chodziło mi o złotą piłkę

0

kantyman
Myślę że trofea nie są aż tak ważne,wszyscy trenerzy na całym świecie widzą jak gra Leo i myślę że po raz kolejny zgarnie złotego buta ;)!

0

Mi się wydaje że specjalnie zostawili Tito żeby nic nie zmieniać a PEP wróci za rok może 2 :)

0

O umiejętności trenerskie Tito jestem spokojny.Boję się tylko o jego charyzmę czy jest silny czy będzie potrafił dotrzeć do piłkarzy i czy stanie się ich autorytetem.Ciekawi mnie też jaki będzie w wywiadach itp.

0

PEP powiedział że z Laportą i Rosellem dogadywał się dobrze ;)

0

Prosiłbym redakcje o zrobienie jakiegoś dużego newsa o Tito ! Jego historia i wgl wszystko o nim ! :)

0

Villaa
Trochę przesada wgl mi też jest smutno ale większość ludzi tutaj się zachowuje jakby Pep odszedł z tego świata.PEP sobie odpocznie,będzie szczęśliwszy i wróci do nas.PEP powiedział że jest zmęczony,smutny,nie czuje radości z trenowania więc po co ma się męczyć ?? Pomyślcie trochę o jego potrzebach a nie tylko o tym żeby nas uszczęśliwić trenowaniem Barcy! Pep odpoczywaj i wracaj do nas kiedy tylko będziesz chciał ! Pozdro :)

0

Tito sobie poradzi.Pamiętam że kiedyś ktoś powiedział to to Tito w głównej mierze ustawia zespół itp.Jeśli to prawda to nie mamy czym się przejmować.

0

Wydaje mi się że wróci dlatego że wybrali Tito aby ciągle udoskonalał styl Pepe i żeby nikt tego nie zmieniał a Pep wróci gdy odpocznie może za rok.Sądzę że gdyby Pep chciał ostatecznie odejść z Barcy i trenować inny klub wziąłby ze sobą Tito.

0

Nie rozumie dlaczego nikt nie zadał pytani czy PEP wróci

0

Po tych przegranych meczach z Realem i Chelsea myślałem że już gorzej nie będzie.Lecz teraz tamte porażki to dla mnie nic.Uświadomiłem sobie że to tylko puchary które zdobędziemy nie raz a dziś odchodzi od nas człowiek którego kochamy,wielki trener i wielki człowiek którego nie da się zastąpić.Boję się że piłkarze się złamią że nie dadzą rady,że nie będą się cieszyć z gry już teraz.Wielki szacunek dla ciebie Pep kochamy cię i czekamy na twój powrót !!! ;(

0

Może Luis Enrique na asystenta jeśli wróci ?

0

Aż łzy mi się cisną do oczu ;( Pep błagam nie odchodź.Nie widzę żadnego zmienika dla ciebie !! ;(

0

Kocham cię Barco,Kocham cię PEP !

0

Jestem dumny z osób które to kibicują i udzielają się.Przeglądam komentarze i większość jest z Barcą mimo tego wszystkiego.Naprawdę to jest piękne.
Testimo Barca !!

0

kamilo130
Nie zdobędziemy 6 pucharów ponieważ nie zagramy w KMŚ.

0

Ja tylko nie wiem po co wszedł Keita.I co mnie boli to że znów gramy świetnie ale to znów za mało ja pierdziele a było tak blisko

0

Boje się tylko że Pep odejdzie....

0

Ja będę zawsze kochał Barcę po to mój ukochany klub i żadną porażka tego nie zmieni.Ostatnie lata był cudowne i trzeba o tym pamiętać a że zdarzył się słabszy sezon to normalne bo popatrzcie ile klubów na świecie przez 4 lata utrzymało się na szczycie ?? Barca to zrobiła lecz teraz jest słabiej ale to nie znaczy ze trzeba wyzywać piłkarzy i Pepa.Visca el Barca na zawsze !!

0

Wygramy ! A w meczu Real-Bayern normalnie bym chciał żeby Bayern awansował ale po wczorajszym meczu chce a nawet domagam się rewanżu w finale z Realem.

0

Piotrasz10
Taki klub jak Barca nigdy nie modli się o zwycięstwo tylko wychodzi i niszczy rywala.

0

Będzie mozaika we wtorek ?

0

I do tego ta załamka...Nie ma chyba nic gorszego niż przegrać z Realem.Ciekawy jestem ja kibice Realu czuli się po 5-0 ja bym chyba zwariował.

0

Największy problem to jest taki że rok temu jak wszystko wygrywaliśmy to Xavi i Iniesta+Messi dawali w meczu po 5-6 prostopadłych piłek za linie obrony i mieliśmy sam na sam z bramkarzem.Teraz Xavi i Iniesta zapomnieli jak to się robi i tylko Messi daje takie piłki wczoraj dał taką Xaviemu tylko że nikt inny po za Messim nie daje rady strzelić gola.

0

Nadal czekam aż ktoś mi wytłumaczy w czym Real był lepszy ;)

0

Wygramy LM i PK.5 pucharów to świetny wynik.Najbardziej mnie boli to że mieliśmy sytuacje i byliśmy lepsi a przegraliśmy.I mam pytanie często czytam że Real zasłużył wczoraj na zwycięstwo że grał lepiej.Mam prośbę niech ktoś mi tutaj wytłumaczy w czym ten Real wczoraj był taki dobry.Pozdro ;)

0

Motyl7
Nie zgadzam się przegraliśmy z Chealsea nie dlatego że znają nasz system tylko dlatego że zagraliśmy nieskutecznie ! :)

0

"Oby nie skończyło się jak z Chelsea""Widze, że znowu humory Wam dopisują i wypisujecie, że będzie 3,4,5-0...
Przed meczem niektórzy piszą jak duża będzie wygrana, a po meczu te same osoby "psioczą" na piłkarzy..."Boże jak to czytam nie wierze ludzie !! Ludzie kibicujemy najlepszej drużynie na świecie i powinniśmy zaufać piłkarzom bo to wielcy ludzie i wygrają zobaczycie !! A tym którzy nie wierzą mówię dowiedzenia !

0

A ja powiem że wczoraj zagraliśmy bardzo dobrze.Po prostu ciężko było grać z Levante które grało całą drużyną w obronie i muszę się przyznać że w pewnym momencie zwątpiłem ale mamy Leo który dał nam 3 punkty ;) Vamos

0

Panowie a jest taka możliwość nie daj Boże że życie Erica może być zagrożone ;( ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?