blakkudium
Dołączył/a: grudzień 2020
30 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@mrboom Fakt. @Kessie nie umie pisać.
3
@MessiForeverTheBest Czyli jak @Luciano99 pożyczył 100 zł od @macio_944, to ich nie musi oddawać, bo te pieniądze nie istnieją i są to tylko cyferki.
4
@Popitek12 Falcao gra na pozycji środkowego obrońcy.
Co do lokalnego przysmaku, to polecam taki biały proszek, Poppinho.
@mekston @Kessie @Lanosss @Bolton
2
@NeroTFP1 Opinia @Popitek12?
@mekston @Kessie @Lanosss
2
@tbas
PS, ale grywał też jako jedna z dwóch 10tek w systemie 3-4-2-1. Według Aouny, miałby zastąpić Kang-In Lee.
0
@MessiForeverTheBest Opinia @Luciano99?
5
PSG i Akliouche.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360
2
@Popitek12 To Ci wyszło, Poppers. Dobry żart. Ty nigdy nie masz problemu z hajsem.
@mekston @Kessie @Lanosss
0
@FcPortoFan1999 A powinno!
0
@FcPortoFan1999 Ale to ważny transfer somsiada.
1
Altimira.
@FcPortoFan1999
4
@Popitek12 I pojedziesz taksą do Złotych Tarasów, żeby poszpanować złotymi zębami przed duperkami, Poppah?
@mekston @Kessie @Lanosss
8
Kolejne źródło.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0 @arasz1819
0
@gumaz Zapomniałeś oznaczyć @Kessiego. Może kiedyś to przeczyta.
1
Hiszpania na 1-0.
2
@Adran360 Casillas trochę wyszedł jak typowy Januszex S.A.
@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior
1
@mekston Proszę nie pozbawiać @macio_944 dobrej zabawy.
1
Bouaddi (chyba był łączony z Realem).
@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior
2
@macio_944 Od kiedy, @Kessie ma skrzydła, że lata?
A co do siatek, to gamechanger. Parę dych i ma się to ścierwo z głowy.
1
@AmigoBlancos Wisisz mnie i @Luciano99 5 zł za gola Haalanda. Na priv, wyślę Ci nr tel do blika.
0
@AmigoBlancos Ale bez FIFY Online?!
@Frimpong
8
Kolejne źródło.
@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0 @arasz1819
8
@Eklerek Ale żeby wgnieść puszkę piwska tak mocno?
4
@Bolton Kiedyś wróci, a Twój post może dożyje tego czasu.
0
@FcPortoFan1999 Najwidoczniej tak.
5
@Bolton Opinia @Kessie, @Comentateiro?
3
Brentford prowadzi rozmowy w sprawie organizacji domowych meczów Ligi Mistrzów Szachtaru Donieck w sezonie 2026/27 na stadionie Gtech Stadium.
@FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360 @mordini123 @Encore @Giwera
10
@turhiay Ciekawe, czy w szatni Urugwaju jest stolik.
3
@Lanosss Nie no, gdzie w piątek. Tutaj trzeba flaszeczkę schłodzić, bo szwagry wapadają.
@FcPortoFan1999 No tak. W końcu weekend.
0
@Guillegavira Możliwe. Na pewno mają ograniczone możliwości przez brak LM.