6

@mrboom Fakt. @Kessie nie umie pisać.

3

@MessiForeverTheBest Czyli jak @Luciano99 pożyczył 100 zł od @macio_944, to ich nie musi oddawać, bo te pieniądze nie istnieją i są to tylko cyferki.

4

@Popitek12 Falcao gra na pozycji środkowego obrońcy.

Co do lokalnego przysmaku, to polecam taki biały proszek, Poppinho.

@mekston @Kessie @Lanosss @Bolton

2

2

@tbas



PS, ale grywał też jako jedna z dwóch 10tek w systemie 3-4-2-1. Według Aouny, miałby zastąpić Kang-In Lee.

0

5



PSG i Akliouche.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360

2

@Popitek12 To Ci wyszło, Poppers. Dobry żart. Ty nigdy nie masz problemu z hajsem.

@mekston @Kessie @Lanosss

0

@FcPortoFan1999 A powinno!

0

@FcPortoFan1999 Ale to ważny transfer somsiada.

1



Altimira.

@FcPortoFan1999

4

@Popitek12 I pojedziesz taksą do Złotych Tarasów, żeby poszpanować złotymi zębami przed duperkami, Poppah?

@mekston @Kessie @Lanosss

8



Kolejne źródło.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0 @arasz1819

0

@gumaz Zapomniałeś oznaczyć @Kessiego. Może kiedyś to przeczyta.

1



Hiszpania na 1-0.

2

@Adran360 Casillas trochę wyszedł jak typowy Januszex S.A.

@AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior

1

@mekston Proszę nie pozbawiać @macio_944 dobrej zabawy.

1



Bouaddi (chyba był łączony z Realem).

@Eklerek @Czajka90 @Kessie @Encore @Frimpong @AmigoBlancos @DonCarletto @Conradxc @VegetaPolska @lajcior

2

@macio_944 Od kiedy, @Kessie ma skrzydła, że lata?

A co do siatek, to gamechanger. Parę dych i ma się to ścierwo z głowy.

1

@AmigoBlancos Wisisz mnie i @Luciano99 5 zł za gola Haalanda. Na priv, wyślę Ci nr tel do blika.

0

@AmigoBlancos Ale bez FIFY Online?!

@Frimpong

8



Kolejne źródło.

@BORO_12 @ViscaelBarca2007 @Adran360 @Who_you_mam @Lionel_Messi10 @Messibestplayerintheworld @MirusAmisz @1LY0 @arasz1819

8

@Eklerek Ale żeby wgnieść puszkę piwska tak mocno?

4

@Bolton Kiedyś wróci, a Twój post może dożyje tego czasu.

0

@FcPortoFan1999 Najwidoczniej tak.

5

3



Brentford prowadzi rozmowy w sprawie organizacji domowych meczów Ligi Mistrzów Szachtaru Donieck w sezonie 2026/27 na stadionie Gtech Stadium.

@FcPortoFan1999 @escarabajo @Adran360 @mordini123 @Encore @Giwera

10

@turhiay Ciekawe, czy w szatni Urugwaju jest stolik.

3

@Lanosss Nie no, gdzie w piątek. Tutaj trzeba flaszeczkę schłodzić, bo szwagry wapadają.

@FcPortoFan1999 No tak. W końcu weekend.

0

@Guillegavira Możliwe. Na pewno mają ograniczone możliwości przez brak LM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?