0

Potem Pedri kontuzje jak opie...ala 2 pozycje

1

@MalanFCB Cwany jestes teraz jak wyszeedl update? ja to pisalem zanim to info wyszlo

2

O nas sie pisze wiecej w kwestii transferow niz jak mielismy kase i moglismy kupowac.

3

@wojopancer Pierre van Hooijdonk , Henke Larsson, Morientes, El Fenomeno, i moj ulubiony nie wiem czemu Milan Baros xD

6

Kiedy myslisz ze zarzad juz nie moze sie bardziej skompromitowac....hold my beer

1

@4Fabregas4 nie ma sie w czym dogadywac bo jest zapis w umowie.

0

A potem wychodzi ze kluby trzeba degradowac za bankructwo lub niewyplacalnosc.
Chroni sie interesy pilkarzy w pewien sposob. Dlaczego inne kluby potrafia placic za plkarzy lepszych normalnie pieniadze a my przeplacamy za absolutnie kazdego.
Dajac pensje z kosmosu jak Destowi, de Jongowi i innym.
Jak my niby mamy konkurowac z PSG i klubami z Anglii , mamy isc na pensje z nimi? W funtami i petrodolarami?
Nie na tym polega konkurencyjnosc zebysmy byli w stanie przeplacac pilkarzy jak oni.

0

No mniej wiecej poziomem sie zgrali

1

A totki kupili za ponad 40mln funtow obronce z niemiec. Na lengleta zaluja

4

a jesli za 50? co jesli za 50? :(

3

Podoba mnie sie ten drugi granitur :)

0

Gavi ława, Gundokan a jaknie to Ansu/Abdu powinien grac

0

Ferran Ferranem ale fajnie jak 9kce nie odskakuje co chwile pilka

0

jessuuuu ale nas rozklepali od bramki

1

a Luuk 2 bramki dla PSV ze Sturmem w eliminacjach LM.
Jeszcze pierwsza polowa sie nie skonczyla.
Luuk i Auba to sa 9ki jakich potrzebuje Barca

0

Dzieki, faza grupowa LM pozamiatana

1

Srodek nie chodzi nic, a jedyna roznica jest pojawienie sie Gaviego...

3

Gavi swoje, kopac i agresywnie atakowac, a wrocic za akcja to nie

2

Busquets nawet by nie pomyslal zeby byc tam gdzie pilke odebral Oriol Richarlisonowi

0

@talizmo kasa to nie problem, poprostu sie jakos nie złożyło do teraz. Ale juz zapowiedzialem żonie ze za rok nie ma innej opcji. Barca :)

2

@Szreko Taki mam zamiar, teraz jak juz potomek sie wkrecił w pilke i Barce. Wielki fan R10 mimo ze go na swiecie nie bylo jak gral Ronni xD.
Licze ze za rok pojade bo teraz to remont. Nawet starego Camp Nou nie zobaczylem :)

9

Atrakcje typu:
- ładna gra
- zwyciestwo
- zero kontuzji
wchodzą w gre? xD

30

22 lata, dziś mijaja 22 lata jak kibicuje Barcy.
Od meczu z Wisła Kraków na Reymonta. 08.08.2001.
I kurna ani razu nie byłem na Camp Nou :(.
Oby przez kolejne 22 mi sie to udało.
Visca el Barca

0

Pensja wzrastajaca? ponad 30ke juz pensja max ta sama albo malejaca.

0

To skoro Chelsea i City popsulo rynek to jak on bedzie wygladal za rok dwa z transferami do Arabii.

0

Co moge dodać jeszcze to Oriol, nie mam zawału jak ma piłke jak to bylo z Busim. Nie daje sobie odebrac a jak ma noz na gardle to jest w stanie wybic pilke gdziekolwiek byle nie przejal jej przeciwnik.

1

@pasquda Dobra to byla dziwna próba czego niekonwensjonalnego, bardziej mi chodzi o glupie kiwki z 4 obroncami na raz. Ale to zagranie bylo, conajmniej niezrozumiale

2

@Wiking88 Nie moge sobie przypomnieć ani jednej głupiej straty, fajnie sie cofał, z Balde klepali czy to przy lini, czy przy naszym polu karnym, swietnie wychodzi z pod pressingu klepką. Grał "twardo" jak na niego, zmarnował jedynie 1 dobra okazje, chociaż na siłe to było dość ciasno i obrońca rzucił sie do bloku.
Bramka siadła :)

0

@pumpin uraz pleców

1

@luka1995 Tak jak i my :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?