catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Podania podaniami ale tiki taka to wogole inna filozofia. Jak to Pep mawial, zawodnik z pilka ma miec momentalnie minimum 2 opcje do podania i powinien max 3 kontakty z pilka miec. Wtedy gra chodzi.
titki taka polegala na grze z pierwszej pilki a u nas polowa nie umie a reszta sie boi.
0
@Magicc89PL prezentuje swoja taktyke na mecz
0
@MILOSZ_F22 moze z woleja :D
1
My z Cruyffa czy ze Stojanova(iczkova) te DNA mamy?
2
W sumie dopoki Lewy nie wrocil to cos tam gralismy, mimo brakow, teraz jest kompletnie klapa, nie dosc ze nie ma go na pozycji 9ki to jak wyjdzie to szkodzi.
2
Jak u nas pomocnicy schowani kolo Lewego a pilke rozgrywaja obroncy to czego sie spodziewac
2
Mój Kapitan. VeB
3
Dzis to my DNA Realu mamy
0
GOOOOOOOL hehehehehe
0
Dna barcy z drugiej strony, no kto ma je grac jak na boisku 3 max wychowankow z czego Araujo to z pilka srednia sobie radzi.
Jesli chodzi o skladna gre z klepki z pomslem no to trzeba miec to DNA, jakby tego nie nazwał.
Xavi z kolegami wychowali sie razem, znali sie na wylot wiec grali instynktownie.
A tu mamy kupione ochłapy i wypozyczonych niechcianych. Plus paru na poziomie.
Ale to za malo na tiki take.
0
@noface Martinez tak gral cale zycie to co sie dziwic.
0
@aiven Juz tak bylo za Koeamana
2
@Arekvip nie mowie o tym ze miał wiecej fajnych pilek, tylko sam w sobie. No bo Lewy ma probleem zeby pilke przyjac z rywalem na plecach. Ba zeby sie nie przewrocic z nia przy nodze :)
1
@Arekvip zeby byl w "dynamice pierwszego zespołu" xD
1
Czy ktos pamieta czy Suarez w najgorszym czasie byl tak slaby jak Lewy ktory no nie da sie ukryc jest w najgorszej formie ever.
1
@David_Martin Pomylic sie mozna ze skladem wyjsciowym, kwestia reakcji w trakcie meczu. Zgadzam sie.
0
Poczekajmy zeby w druzynie zawrzJoao, wtedy ich pocisniemy
1
Szeroka kadra a na skrzydlach biega Cancelo i Balde
3
Tempo jest za szybkie dla Barcy a co dopiero dla Lewego.
5
Oni postawili sie Interowi ktory by na ten moment nas sprał gładko. RSSS to juz poziom wyzej niz zwykle.
9
No chcielismy zastepce Busquetsa. Trzeba bylo doprecyzowac z ktorego sezonu.
0
@mildan1704 no dokladnie po to xD
13
Ten nelson na Araujo to nie karny?
0
Plan na pełna swobode to jak brak planu.
Hej mamy plan zebys robil co chcesz. To nasz plan
3
Lekarze Barcy widzacy Araujo na prawej na Real: Qwa szykuj łózko dla Ronalda
1
Druzynie Xaviego chodzi o zainkasowanie okolo 2ml za wygrany mecz w LM wiec beda walczyc o 3pkt w kazdym. T
0
@Maker0 Nie mozna zastapic w trakcie sezonu, mozna chyba wymienic 3 graczy ale tylko w zimowym okienku.
0
@th@les to setka nie byla, 80ka max
0
@Roobo W technikum mialem spoko goscia, pogadal o zyciu, w podstawowoce wiadomo 25 lat temu inne czasy, lała nas katechetka linika.
Z religia mam ten problem ze kazda religia twierdzi ze jej wymyślony bóg jest prawdziwy a inni wymysleni bogowie sa nieprawdziwi.
Prawda jest ze czlowiek powinien w cos w co wierzyć. Teoria boga wymyślona daaaawno temu by zastraszyc ciemna masę i ja kontrolować, tez sie nada.
Teraz to zaszlo za daleko i kosciol sie wpieprza tam gdzie nie powinien i chce decydować o rzeczach o ktorych nie ma pojecia.
Religia lub pomysl na bycie człowiekiem, ludzie tego nauczyajacy lub dajacy wskazowki nie musza zaraz kościołów stawiac. To sa tacy influencerzy tylko z bardzo przykra historia, gdzie rozplenili chrześcijaństwo wyprawami krzyzowymi a nie dlatego ze bog jest taki cudowny. Polowa swiata zostala zmuszona do chrześcijaństwa, zreszta większość bo my jako dzieci tez.
Na koniec z filmu Johnny, polecam kazdemu.
Znam wielu dobrych ludzi ateistów tak samo jak znam wielu złych chrześcijan.
9
Jakby mialy elfy grac na tym stadionie xD