catalanian09
Dołączył/a: sierpień 2014
Bydgoszcz
6 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeciez przy dosrodkowaniach wszyscy skacza do pilki, kazdy odwraca uwage i spalonych nie ma jesli to strzelajacy nie byl na spalonym.
Teraz nagle znalazł sie przepis
17
moze z flaga przesadził ale z zarobkami ma racje.
Ktos podawal dane ze na MS kobiety maja udzial w 60% zyskow gdy mezczyzni ledwo 30 jak nie mniej.
Nie mogą im placic ponad stan, ponad to ile organizacje ugrywaja na nich pieniedzy.
2
@fryc_86 strach pomslec co z nami by to newcastle zrobilo :)
3
Strzal Ferrana fatalny, mial duzo szczescia ze bramkarz byl na stojaco w dziwnym kroku
0
@Arnokk nawet jakby sedzia gwizdnal faul to kontuzja by byla :)
0
Dawaj Rekin Sharknado
0
@Xxxx86 strims . top
0
No nie wiem, czy serio znając Bartomeu i ogolnie "jakosc" naszego zarządu, jest to aż tak nieprawdopodobne ze dawalismy w łape?
Inaczej, czy ktoś bylby zaskoczony ze to prawda?
1
No jesli jednoznacznie udowodnia korupcje i przekupywanie sedziow to powinna Barca zostac zdegradowana. Jesli to bylibysmy napietnowani na wieki.
Wygwizdywani na kazdym stadionie.
Sprawiedliwosc musi byc, mimo ze bolesna.
2
Wyszlismy niezgranymi, wracajacymi po kontuzji, najgorzej operujacymi pilka stoperami, pomocnicy nie rozgrywali i ci wlasnie stoperzy wprowadzali pilke do gry.
To sie nie moglo udac.
3
Ogolnie to Marc gra dno, to bylo do wyjecia gdyby przyjal typowa pozycje bramkarska dla tej sytuacji
2
Raphinha sie ocknal, 2gi gol sprzed pola karnego, brawo
0
No 9ką Ferran tez nie jest. Taki bardziej 9,5
7
Lewy by to wkulał
1
Chyba wiemy juz czemu Ci kosza dała :)
0
Jeeest Barca!!!!!
1
Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
2
Dlaczego oni k... tak wolno graja?
3
@mildan1704 to dziala raczje odwrotnie, malo ktora druzyna w LM gra taki antyfutbol
0
@Pako96 @aiven nie jestem pewien czy sarkazm ogarneliscie?
1
Skrzydlowy by sie przydal
0
@Pako96 wazne ze agresywny jest
20
Wiekszosc zaglada na RM.pl zeby sprawdzic co u rywali a jak jest artykuł o Realu to marudzenie ze to nie strona Barcy.
Wszystko co dotyczy Barcy powinno sie tu znalezc, problmey kadrowe Realu w bezposrednieej rywalizacji, decyzja o powolaniu naszego napastnika do repr., tak samo jak ciekawostki co sie dzieje z bylymi zawodnikami.
Clickbajtowe tytuly to inna bajka ale przeciez nikt nie zmusza potem do czytania :)
0
@czarnatom Mialem pisac, ciekawe czy z Realem tak bedzie schodzil. Vini mialby latwiej niz z Roberto.
0
Juz widac ze brakuje Oriola
5
@Bojanoo strims kropka top
0
W tym sezonie to min 16pkt w grupie (remis na Dragao do zaakceptowania). Nie ma wymowek. Sklad jest gitara.
2
Ter Stegen
Cancelo Kounde Christensen Alonso
Oriol Gundogan
Ferran (9,5)
Raphinha Lewandowski Felix
Wchodzi potem Lamal, Gavi, Martinez, Fermin, Casado
0
@robertocarlos76
https://kup.pl.canalplus.com/oferta-online?sc_intcmp=MYCANAL:WEB:HEADER:STORE
1
Canal+ ma promo 40zl na miecha za Eleven, Canal+ Sport i Polsat sport.
Nie tak drogo, na pewno nie 150zł jak nie ktorzy tutaj mowia.