0

Przeciez przy dosrodkowaniach wszyscy skacza do pilki, kazdy odwraca uwage i spalonych nie ma jesli to strzelajacy nie byl na spalonym.
Teraz nagle znalazł sie przepis

17

moze z flaga przesadził ale z zarobkami ma racje.
Ktos podawal dane ze na MS kobiety maja udzial w 60% zyskow gdy mezczyzni ledwo 30 jak nie mniej.
Nie mogą im placic ponad stan, ponad to ile organizacje ugrywaja na nich pieniedzy.

2

@fryc_86 strach pomslec co z nami by to newcastle zrobilo :)

3

Strzal Ferrana fatalny, mial duzo szczescia ze bramkarz byl na stojaco w dziwnym kroku

0

@Arnokk nawet jakby sedzia gwizdnal faul to kontuzja by byla :)

0

Dawaj Rekin Sharknado

0

@Xxxx86 strims . top

0

No nie wiem, czy serio znając Bartomeu i ogolnie "jakosc" naszego zarządu, jest to aż tak nieprawdopodobne ze dawalismy w łape?
Inaczej, czy ktoś bylby zaskoczony ze to prawda?

1

No jesli jednoznacznie udowodnia korupcje i przekupywanie sedziow to powinna Barca zostac zdegradowana. Jesli to bylibysmy napietnowani na wieki.
Wygwizdywani na kazdym stadionie.
Sprawiedliwosc musi byc, mimo ze bolesna.

2

Wyszlismy niezgranymi, wracajacymi po kontuzji, najgorzej operujacymi pilka stoperami, pomocnicy nie rozgrywali i ci wlasnie stoperzy wprowadzali pilke do gry.
To sie nie moglo udac.

3

Ogolnie to Marc gra dno, to bylo do wyjecia gdyby przyjal typowa pozycje bramkarska dla tej sytuacji

2

Raphinha sie ocknal, 2gi gol sprzed pola karnego, brawo

0

No 9ką Ferran tez nie jest. Taki bardziej 9,5

7

Lewy by to wkulał

1

Chyba wiemy juz czemu Ci kosza dała :)

0

Jeeest Barca!!!!!

1

Jazdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

2

Dlaczego oni k... tak wolno graja?

3

@mildan1704 to dziala raczje odwrotnie, malo ktora druzyna w LM gra taki antyfutbol

0

@Pako96 @aiven nie jestem pewien czy sarkazm ogarneliscie?

1

Skrzydlowy by sie przydal

0

@Pako96 wazne ze agresywny jest

20

Wiekszosc zaglada na RM.pl zeby sprawdzic co u rywali a jak jest artykuł o Realu to marudzenie ze to nie strona Barcy.
Wszystko co dotyczy Barcy powinno sie tu znalezc, problmey kadrowe Realu w bezposrednieej rywalizacji, decyzja o powolaniu naszego napastnika do repr., tak samo jak ciekawostki co sie dzieje z bylymi zawodnikami.

Clickbajtowe tytuly to inna bajka ale przeciez nikt nie zmusza potem do czytania :)

0

@czarnatom Mialem pisac, ciekawe czy z Realem tak bedzie schodzil. Vini mialby latwiej niz z Roberto.

0

Juz widac ze brakuje Oriola

5

@Bojanoo strims kropka top

0

W tym sezonie to min 16pkt w grupie (remis na Dragao do zaakceptowania). Nie ma wymowek. Sklad jest gitara.

2

Ter Stegen
Cancelo Kounde Christensen Alonso
Oriol Gundogan
Ferran (9,5)
Raphinha Lewandowski Felix

Wchodzi potem Lamal, Gavi, Martinez, Fermin, Casado

1

Canal+ ma promo 40zl na miecha za Eleven, Canal+ Sport i Polsat sport.
Nie tak drogo, na pewno nie 150zł jak nie ktorzy tutaj mowia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?