1

@kemyt1995 Potwierdzam, ale też po tym przyjęciu miałem to skojarzenie.

1

0

@kemyt1995 Prawie, musiałby przyjąć krzyżaczkiem.

23

Jacek Laskowski to jednak umie w słowa.

4

No, to zaraz siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i może nie będzie potrzebna kawka, jak wczoraj.

7

Eze? Chyba Zeze.

2

Piękny karny Ramosa.

3

A po nierozstrzygniętych karnych, czeka nas jeszcze ostatnia próba:

https://zapodaj.net/images/cf62894a06e1e.jpg

0

Też tak za dzieciaka przedłużałem grę na boisku, jak nie chciałem wracać do domu po zebraniu.

0

@JordiAlbion ha ha!


2

Nie wiem, co mnie bardziej wymęczyło.
120 minut tego widowiska, czy niekończące się wywody Mielcarskiego.
Czuję się wymęczony psychicznie do końca tygodnia.

0

Ten Arsenal jest jak nasza Reprezentacja.
Sam nie gra, za to innym też nie pozwoli.

0

@kulek22 tak, z 22 kulek

0

@takisobiektos Musicie słuchać meczu w radiu, bo nie mam innego wytłumaczenia na wasze żale.

2

@takisobiektos chyba ślepy jesteś

12

Po tej reakcji Artety i zawodników widać, jaka była ich taktyka na mecz. Grać defensywny futbol i liczyć na karnego z dupy. Niech ich PSG za to dojedzie.

1

Nie było karnego, koleżanko i kolego.

7

Tak jest, kartkować ich za niewyparzone mordy.

0

Nie było karnego, tak będzie lepiej.

1

@eckov jeszcze będzie stacja

2

@LAMC_10 Oj znam, tatuś!

1

3

Dzieci muszą podziękować Barcoli, że nie będzie kolacji na czas.

1

Wchodzi Ramos, a więc gol z główki w ostatniej minucie…

0

Dogrywka bez Dembele.

1

Miał być Saka, a była sraka.

0

Pierwsza zmiana PSG.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Proszę, 2:1, i najlepiej gola Khvichy, bo Dembele już siadł na kuponie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?