cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kemyt1995 Potwierdzam, ale też po tym przyjęciu miałem to skojarzenie.
1
@Arden Andriej Arszawin
https://zapodaj.net/images/61151818f439c.jpg
0
@kemyt1995 Prawie, musiałby przyjąć krzyżaczkiem.
23
Jacek Laskowski to jednak umie w słowa.
4
No, to zaraz siadamy wygodnie w fotelach, zapinamy pasy i może nie będzie potrzebna kawka, jak wczoraj.
2
@Sulimo :)
https://zapodaj.net/images/70efeb6b203ba.jpg
7
Eze? Chyba Zeze.
2
Piękny karny Ramosa.
3
A po nierozstrzygniętych karnych, czeka nas jeszcze ostatnia próba:
https://zapodaj.net/images/cf62894a06e1e.jpg
0
Też tak za dzieciaka przedłużałem grę na boisku, jak nie chciałem wracać do domu po zebraniu.
0
@JordiAlbion ha ha!
2
Nie wiem, co mnie bardziej wymęczyło.
120 minut tego widowiska, czy niekończące się wywody Mielcarskiego.
Czuję się wymęczony psychicznie do końca tygodnia.
0
Ten Arsenal jest jak nasza Reprezentacja.
Sam nie gra, za to innym też nie pozwoli.
0
@kulek22 tak, z 22 kulek
0
@takisobiektos Musicie słuchać meczu w radiu, bo nie mam innego wytłumaczenia na wasze żale.
2
@takisobiektos chyba ślepy jesteś
12
Po tej reakcji Artety i zawodników widać, jaka była ich taktyka na mecz. Grać defensywny futbol i liczyć na karnego z dupy. Niech ich PSG za to dojedzie.
1
Nie było karnego, koleżanko i kolego.
7
Tak jest, kartkować ich za niewyparzone mordy.
0
Nie było karnego, tak będzie lepiej.
1
@eckov jeszcze będzie stacja
2
@LAMC_10 Oj znam, tatuś!
1
Tymczasem Ramblowicze:
https://zapodaj.net/images/f80dcbe4eef8c.jpg
3
Dzieci muszą podziękować Barcoli, że nie będzie kolacji na czas.
1
Wchodzi Ramos, a więc gol z główki w ostatniej minucie…
0
Dogrywka bez Dembele.
1
Miał być Saka, a była sraka.
0
Pierwsza zmiana PSG.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Proszę, 2:1, i najlepiej gola Khvichy, bo Dembele już siadł na kuponie.