cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bartas97 Bardzo możliwy scenariusz.
0
@Pawel13sz Ciekawe, kiedy tak naprawdę miał 19 lat. :D
1
@Zbyszard Ewentualnie zostaje Ci pobrać wtyczkę Dark Reader. :)
1
Legia wyrówna w doliczonym.
0
@Katalończyk 99 Widzę, przypomniałem Ci. :D
1
Ten Tobiasz to nadaje się na do rywalizacji o miejsce z bramkarzem Pogonii. :D
2
Ale piękna akcja Duńczyków.
1
Aj, szkoda! Hejterzy już usuwali konta. :D
0
@Katalończyk 99 Najwyżej zleje się w gacie, albo do bramki jak Barthez.
2
Rasistowskie reklamy u Duńczyków na telebimach „Bambus”.
0
@MesQueUnClub96 Powiedz lepiej, po jakim kursie stawiałeś czerwo w meczu. :)
3
@MesQueUnClub96 Ale Ty Legii nie lubisz. :D
0
Ale ten Kun z Legii to hamulcowy, niczym Busquets, albo Andre Gomes.
1
@michal26 Ja tak samo, każdej polskiej. I zawsze tak było. :)
0
Wszołek wziął zamach, jakby go wszy gryzły pod pachą. Bezmyślne zagranie. Niech się cieszy, że czerwonej nie wyłapał.
0
Ten zegar z czasem w meczu Legii wygląda jak minutnik w iOS. :o
1
@michal26 Noo, to dobrze. :D
1
@michal26 Myślę, że masz ból dupy. Normalnie dograł na baniak.
0
@Rust_Cohle Najważniejsze, abyś kochał, jak swoje!
1
@FcPortoFan1999 I to kapitan odpuścił 1:1, mógł lepiej się zachować i wyciąć z murawą Icardiego kosztem nawet czerwonej. :)
0
Galatasaray w 93. minucie zdołała wyciągnąć na 2:3 z Molde, po asyście Icardiego.
0
Rakowowi brakuje Muciego.
0
@pioz123 Kolego sympatyczny, poczytaj najpierw. ;)
https://polszczyzna.pl/takze-czy-tak-ze/
0
@michal26 Tak że*
0
Usunąłem posta, bo na myśli miałem tylko i wyłącznie to, że im coraz więcej techniki, tym gorzej ogląda się już piłkę nożną. :) Nie negowałem spalonego.
0
@dariooo Mam na myśli to, że ogrom techniki psuje widowisko. Masa goli zostaje cofnięta, spalone milimetrowe frustrują wszystkich. W dodatku sędziowie często nie potrafią korzystać z VAR-u.
0
@Deviler Edytowałem post, bo czułem, że nie do końca poprawnie się wypowiedziałem, a nie to miałem na myśli. ;)
4
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Samobój, anulowany gol. Wyczuwam spisek!