0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@bartas97 Bardzo możliwy scenariusz.

0

@Pawel13sz Ciekawe, kiedy tak naprawdę miał 19 lat. :D

1

@Zbyszard Ewentualnie zostaje Ci pobrać wtyczkę Dark Reader. :)

1

Legia wyrówna w doliczonym.

0

@Katalończyk 99 Widzę, przypomniałem Ci. :D

1

Ten Tobiasz to nadaje się na do rywalizacji o miejsce z bramkarzem Pogonii. :D

2

Ale piękna akcja Duńczyków.

1

Aj, szkoda! Hejterzy już usuwali konta. :D

0

@Katalończyk 99 Najwyżej zleje się w gacie, albo do bramki jak Barthez.

2

Rasistowskie reklamy u Duńczyków na telebimach „Bambus”.

0

@MesQueUnClub96 Powiedz lepiej, po jakim kursie stawiałeś czerwo w meczu. :)

3

@MesQueUnClub96 Ale Ty Legii nie lubisz. :D

0

Ale ten Kun z Legii to hamulcowy, niczym Busquets, albo Andre Gomes.

1

@michal26 Ja tak samo, każdej polskiej. I zawsze tak było. :)

0

Wszołek wziął zamach, jakby go wszy gryzły pod pachą. Bezmyślne zagranie. Niech się cieszy, że czerwonej nie wyłapał.

0

Ten zegar z czasem w meczu Legii wygląda jak minutnik w iOS. :o

1

@michal26 Noo, to dobrze. :D

1

@michal26 Myślę, że masz ból dupy. Normalnie dograł na baniak.

0

@Rust_Cohle Najważniejsze, abyś kochał, jak swoje!

1

@FcPortoFan1999 I to kapitan odpuścił 1:1, mógł lepiej się zachować i wyciąć z murawą Icardiego kosztem nawet czerwonej. :)

0

Galatasaray w 93. minucie zdołała wyciągnąć na 2:3 z Molde, po asyście Icardiego.

0

Rakowowi brakuje Muciego.

0

@pioz123 Kolego sympatyczny, poczytaj najpierw. ;)

https://polszczyzna.pl/takze-czy-tak-ze/

0

@michal26 Tak że*

0

Usunąłem posta, bo na myśli miałem tylko i wyłącznie to, że im coraz więcej techniki, tym gorzej ogląda się już piłkę nożną. :) Nie negowałem spalonego.

0

@dariooo Mam na myśli to, że ogrom techniki psuje widowisko. Masa goli zostaje cofnięta, spalone milimetrowe frustrują wszystkich. W dodatku sędziowie często nie potrafią korzystać z VAR-u.

0

@Deviler Edytowałem post, bo czułem, że nie do końca poprawnie się wypowiedziałem, a nie to miałem na myśli. ;)

4

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Samobój, anulowany gol. Wyczuwam spisek!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?