cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ci z instrumentami po uj tam? xD Ale czuję zażenowanie.
3
@Rust_Cohle 1.08 xD
3
@Kuba_1 Też bym się popłakał, jakbym miał czytać od prawej do lewej.
0
Ładną wygraną ktoś z Niemiec przytulił w Eurojackpot. :)
https://zapodaj.net/images/3d8cdb9d5d46f.png
0
@Varkond Dzięki.
0
Działa Wam sekcja wiadomości na OLX?
1
Jak myślicie? Której branży dotyczą takie ogłoszenia o pracy? :)
https://www.olx.pl/oferta/praca/obsluga-klienta-praca-zdalna-CID4-IDWGZqV.html
0
Kreatywne ogłoszenie o sprzedaży samochodu. :D
1
Iga Świątek na pewno przywdziała czapką z odpowiednimi barwami...
3
Lopez zabierze po meczu piłkę, a Ter Stegen poprzeczkę, choć i tak świetnie bronił.
6
Ancelotti po meczu:
Intensywność, którą narzucili, nie jest normalna dla meczu towarzyskiego. Grają, jakby to była Liga Mistrzów.
0
@AlphaNumeric 3? Chyba w tylko w I połowie.
2
Rasistowska murawa powaliła Viniciusa.
3
Poprzeczka naszym dwunastym zawodnikiem.
0
@skubi99 I dobrze, oddzielą chłopców od mężczyzn.
4
Ter Stegen: niemiecka precyzja, hiszpański temperament.
3
Z taką łatwością uderzył w poprzeczkę, że widziałbym go w Turbokozaku.
0
Intensywność, którą narzuciliśmy, nie jest normalna dla meczu towarzyskiego. Grają, jakby to była Liga Mistrzów.
0
@Zimny coś Ci się pomyliło, to Pierluigi Collina
2
@marcin62 Od tysięcy lat nic się nie zmieniło. Za włosy i do jaskini.
6
@Peciak Ja tam zawsze kibicowałem polskim klubom w rozgrywkach europejskich. Bez względu na miejscowość.
0
@TaughtMule To już lepiej ćwiczyć samemu w domu.
8
A Wy? Do której grupy pracowników należycie? :D
https://zapodaj.net/images/d7770e699005a.jpg
1
@Deviler W ponad 20-letniej kadencji, nie licząc gier za gnoja z wydrukowanymi etykietami na stadionie X-lecia, to może wydałem nie więcej, niż 500 zł. :)
Większość zassałem z neta.
0
@Hosh Piszesz, że płaczą o zarobki. To teraz z ręką na sercu odpowiedz mi, czy uważałeś za stosowne te premie dla piłkarzy, czy tak jak większość kibiców uważałeś, że nie zasłużyli? O to mi się rozchodzi. :) O ich gówniane podejście. Mogą dostawać premie, ale niech kur... zostawią serducho na boisku, co na pewno przełożyłoby się na wyniki, a nie myślami są przy wakacjach i wrzucaniu tiktoków.
0
@Hosh Zostać piłkarzem i mieć w dupie reprezentację i kraj? No, fajnie masz.
0
@Sulimo Medal waflowy musi im starczyć.
Tylko pytam, za co oni mieli dostać te premie? Pytam, bo Ty i ja na to się składaliśmy.
1
Jak tam Poljaki? :D Mamy 30 milionów od rządu dla kopaczy, którzy przegrywają z Mołdawią, a nie mamy dla siatkarzy ogrywających czołówkę światową i wygrywających w wielkim stylu. Mój kraj, taki piękny.
0
Ale nas teraz Amerykanie cepeliadą załatwili.
23
@Kgorecki2500 Myślałem, że znalazłeś w plecaku kanapkę po wakacjach.