0

A ci z instrumentami po uj tam? xD Ale czuję zażenowanie.

3

@Rust_Cohle 1.08 xD

3

@Kuba_1 Też bym się popłakał, jakbym miał czytać od prawej do lewej.

0

Ładną wygraną ktoś z Niemiec przytulił w Eurojackpot. :)

https://zapodaj.net/images/3d8cdb9d5d46f.png

0

@Varkond Dzięki.

0

Działa Wam sekcja wiadomości na OLX?

1

Jak myślicie? Której branży dotyczą takie ogłoszenia o pracy? :)

https://www.olx.pl/oferta/praca/obsluga-klienta-praca-zdalna-CID4-IDWGZqV.html

0

Kreatywne ogłoszenie o sprzedaży samochodu. :D


1

Iga Świątek na pewno przywdziała czapką z odpowiednimi barwami...

3

Lopez zabierze po meczu piłkę, a Ter Stegen poprzeczkę, choć i tak świetnie bronił.

6

Ancelotti po meczu:
Intensywność, którą narzucili, nie jest normalna dla meczu towarzyskiego. Grają, jakby to była Liga Mistrzów.

0

@AlphaNumeric 3? Chyba w tylko w I połowie.

2

Rasistowska murawa powaliła Viniciusa.

3

Poprzeczka naszym dwunastym zawodnikiem.

0

@skubi99 I dobrze, oddzielą chłopców od mężczyzn.

4

Ter Stegen: niemiecka precyzja, hiszpański temperament.

3

Z taką łatwością uderzył w poprzeczkę, że widziałbym go w Turbokozaku.

0

Intensywność, którą narzuciliśmy, nie jest normalna dla meczu towarzyskiego. Grają, jakby to była Liga Mistrzów.

0

@Zimny coś Ci się pomyliło, to Pierluigi Collina

2

@marcin62 Od tysięcy lat nic się nie zmieniło. Za włosy i do jaskini.

6

@Peciak Ja tam zawsze kibicowałem polskim klubom w rozgrywkach europejskich. Bez względu na miejscowość.

0

@TaughtMule To już lepiej ćwiczyć samemu w domu.


8

A Wy? Do której grupy pracowników należycie? :D

https://zapodaj.net/images/d7770e699005a.jpg

1

@Deviler W ponad 20-letniej kadencji, nie licząc gier za gnoja z wydrukowanymi etykietami na stadionie X-lecia, to może wydałem nie więcej, niż 500 zł. :)
Większość zassałem z neta.

0

@Hosh Piszesz, że płaczą o zarobki. To teraz z ręką na sercu odpowiedz mi, czy uważałeś za stosowne te premie dla piłkarzy, czy tak jak większość kibiców uważałeś, że nie zasłużyli? O to mi się rozchodzi. :) O ich gówniane podejście. Mogą dostawać premie, ale niech kur... zostawią serducho na boisku, co na pewno przełożyłoby się na wyniki, a nie myślami są przy wakacjach i wrzucaniu tiktoków.

0

@Hosh Zostać piłkarzem i mieć w dupie reprezentację i kraj? No, fajnie masz.

0

@Sulimo Medal waflowy musi im starczyć.
Tylko pytam, za co oni mieli dostać te premie? Pytam, bo Ty i ja na to się składaliśmy.

1

Jak tam Poljaki? :D Mamy 30 milionów od rządu dla kopaczy, którzy przegrywają z Mołdawią, a nie mamy dla siatkarzy ogrywających czołówkę światową i wygrywających w wielkim stylu. Mój kraj, taki piękny.

0

Ale nas teraz Amerykanie cepeliadą załatwili.

23

@Kgorecki2500 Myślałem, że znalazłeś w plecaku kanapkę po wakacjach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?