cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dałem over 1.5 w II połowie, wiec to by było na tyle z goli
0
@VamoSBarca88 daj Boże
0
Koreła, jeszcze jeden!
0
Szkoda ze ten strzał z I połowy nie wszedł Koreańczykom
1
Należało się jak miska ryżu
6
Piękna Brasiliana, świetna atmosfera w drużynie. Zazdroszczę Brazylii
1
Przy piłce Samsung, podaje do Dżinsu, a akcję przerywa King-Kong
0
@Pitinho zatrzymać się nie można
0
Neyyyyyy maaaaaaar!
1
Nie tak łatwo strzelić karnego Japończykom.
https://zapodaj.net/images/6dedf4dac903c.jpg
0
Nie tak łatwo strzelić karnego skośnookim, jak nie widać bramki.
0
@Antimadridista~ Nie, ale wypłacił mi za 31 dni zaległego urlopu, wiec mogę pare dni posiedzieć :)
18
Dzisiaj postawiłem ultimatum szefowi. Albo ja, albo on. No i jestem 1 dzień na bezrobociu.
0
@Poversky1000 Najpierw miał być gol Japonii po tym samym kursie :D
1
Anulować gola, bo mam Chorwatów bez remisu na kuponie!
1
Brawo Anglia. Tak wygląda drużyna, która ma trenera i każdy wie, co ma robić. A nie puścić osamotnionego Robercika na 4 rywali i jakoś to będzie.
6
Niesamowitą atmosferę tworzą Ci kibice Senegalu.
2
Lewandowski w wywiadzie po meczu:
„Najważniejsze, że strzeliłem gola z karnego. Drużyna się nie liczy”.
1
@Kgorecki2500 gralismy prawie na równi? Chyba jeśli chodzi o wzrost drużyny :D
0
@Joe_Pesci i 3 sędziów za bramka będzie oceniać od 1 do 10
0
Ktoś miał handicap 0:2. Współczuję byku :D
3
Lewy znowu się płaszczy i tłumaczy po meczu Mbappe, a wcześniej Messiemu. Wstyd
0
Co za kurywa lajkonik posrany
3
Błaszczykowski wyjdzie strzelić
0
Ktoś miał gola Polski na kuponiku?
0
Podniecacie się jakimś Mbappe, a z przewrotki jak Milik nie potrafi
1
To mi zamknął mordę po raz drugi Mbappe
7
Ta piłka Mbappe leciała chyba 147, a nie 47
0
Przynajmniej dostaną medale od Dudusia w pałacu prezydenckim
0
Arek nie spodziewał się piłki w polu karnym