0

Dałem over 1.5 w II połowie, wiec to by było na tyle z goli

0

@VamoSBarca88 daj Boże

0

Koreła, jeszcze jeden!

0

Szkoda ze ten strzał z I połowy nie wszedł Koreańczykom

1

Należało się jak miska ryżu

6

Piękna Brasiliana, świetna atmosfera w drużynie. Zazdroszczę Brazylii

1

Przy piłce Samsung, podaje do Dżinsu, a akcję przerywa King-Kong

0

@Pitinho zatrzymać się nie można

0

Neyyyyyy maaaaaaar!

1

Nie tak łatwo strzelić karnego Japończykom.
https://zapodaj.net/images/6dedf4dac903c.jpg

0

Nie tak łatwo strzelić karnego skośnookim, jak nie widać bramki.

0

@Antimadridista~ Nie, ale wypłacił mi za 31 dni zaległego urlopu, wiec mogę pare dni posiedzieć :)

18

Dzisiaj postawiłem ultimatum szefowi. Albo ja, albo on. No i jestem 1 dzień na bezrobociu.

0

@Poversky1000 Najpierw miał być gol Japonii po tym samym kursie :D

1

Anulować gola, bo mam Chorwatów bez remisu na kuponie!

1

Brawo Anglia. Tak wygląda drużyna, która ma trenera i każdy wie, co ma robić. A nie puścić osamotnionego Robercika na 4 rywali i jakoś to będzie.

6

Niesamowitą atmosferę tworzą Ci kibice Senegalu.

2

Lewandowski w wywiadzie po meczu:
„Najważniejsze, że strzeliłem gola z karnego. Drużyna się nie liczy”.

1

@Kgorecki2500 gralismy prawie na równi? Chyba jeśli chodzi o wzrost drużyny :D

0

@Joe_Pesci i 3 sędziów za bramka będzie oceniać od 1 do 10

0

Ktoś miał handicap 0:2. Współczuję byku :D

3

Lewy znowu się płaszczy i tłumaczy po meczu Mbappe, a wcześniej Messiemu. Wstyd

0

Co za kurywa lajkonik posrany

3

Błaszczykowski wyjdzie strzelić

0

Ktoś miał gola Polski na kuponiku?

0

Podniecacie się jakimś Mbappe, a z przewrotki jak Milik nie potrafi

1

To mi zamknął mordę po raz drugi Mbappe

7

Ta piłka Mbappe leciała chyba 147, a nie 47

0

Przynajmniej dostaną medale od Dudusia w pałacu prezydenckim

0

Arek nie spodziewał się piłki w polu karnym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?