0

@bebeto77 To nawiązanie do wypowiedzi Ramosa sprzed kilku lat. Dla którego ważne były wszystkie puchary, dopóki z nich nie odpadał... :)

0

@TaughtMule Lewy z Romami. Jeden zdjął zegarek, drugi zabrał portfel. :D

0

Już jutro w madryckim przeglądzie prasy: "Porażka w Superpucharze nic nie znaczy. Liczy się tylko Liga Mistrzów".

0

Na pustaczka :D

0

I to jest pojedynek godny finału. Frame za frame. 1:1 po dwóch partiach.

0

Świetny frame Williamsa. Trump tylko rozbił.

1

@PIWOSZ89 Też bardzo go lubię, ale wyczuwam minimalną porażkę w postaci 10-8. Obym się mylił.

1

Pora na finał w snookerowym turnieju The Masters: Judd Trump vs Mark Williams. Liczę na zacięty pojedynek bez jednostronnego widowiska.

5

Lewy jakieś lagi ma.

1

@pt9 Kolega właśnie też ma Wahoo i po kilkunastu treningach naprawdę zauważyłem różnicę, że już mu nie odjeżdżałem aż tak bardzo. Najlepsze jest to, że w tym Zwift są prawdziwe trasy, z przewyższeniami, itp. :)
Pomyśl jeszcze o cyrkulatorze powietrza, bo to potrafi fajnie schładzać. Ja mu właśnie swój pożyczyłem i mówi, że o wiele lepiej.

3

@pt9 Też mi to chodzi po głowie, bo jeżdżę jedynie przez kilka miesięcy w roku, głównie przez pogodę. Mam taką swoją trasę ponad 30 km, którą lubię robić.
To takie wyniki na rowerze MTB, jak już wprawiłem się w jazdę. :)

https://zapodaj.net/images/8116828685ce1.png

0

@pt9 Wczuć screena z trasy. :)

2

@TR3YWAY Potwierdzam. Przez 3 miesiące wyżywała się na mnie w pracy, bo chyba mąż jej nie tykał. :D

1

@SteuerFreiMoney Jaki kraj, taka Rafalala.

1

Mark Williams, śmieszek przy stole. Nie da się go nie lubić. Najlepiej, gdy poszedł parę lat temu nago na konferencję. :D

https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ITOktkuTURBXy9lOTExMjgxNC1kOWJjLTQ0YzEtOWFjYS0zZTRjMGNkM2M1ZGEuanBlZ5GTBc0EsM0CpA

0

Dobry meczyk Williamsa z O’Sullivanem. Ładnie teraz wyczyścił Mark.

3

Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał śnieg.


1

@DonRybson Nie wiem, jak jest teraz, ale o tej czyhałem pod stadionem, gdy grał jeszcze Messi. :)

0

@DonRybson 9:00 :)

0

To po ostatnim gwizdku będzie chyba solo Ferrana ze Szmacićem w lasku za stadionem.

1

Savic prowokator, jakich mało.

8

1

@FcBarcelonaFanMSN Zanim wszedłem w link, pomyślałem o nim. ;)

0

Aż nóżka chodzi.


4

@PatrychoO Najlepszy był dialog wyjaśniający pastora. :D

1

@Nozyk Puściłeś wujka po alkoholu do żony? Chłopie, biegnij tam!

0

@Rewolucja123 Niby oszukałem przeznaczenie. Jakby nie patrzeć, co się odwlecze, to nie uciecze. :D

3

@Pawel13sz Pięknie! Aż chce się Ż

0

Dobrze, że byłem w pracy 12h, bo bym przepierdzielił hajs na Interze.

0

Brawo Monza, dotrwać do końca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?