cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@bebeto77 To nawiązanie do wypowiedzi Ramosa sprzed kilku lat. Dla którego ważne były wszystkie puchary, dopóki z nich nie odpadał... :)
0
@TaughtMule Lewy z Romami. Jeden zdjął zegarek, drugi zabrał portfel. :D
0
Już jutro w madryckim przeglądzie prasy: "Porażka w Superpucharze nic nie znaczy. Liczy się tylko Liga Mistrzów".
0
Na pustaczka :D
0
I to jest pojedynek godny finału. Frame za frame. 1:1 po dwóch partiach.
0
Świetny frame Williamsa. Trump tylko rozbił.
1
@PIWOSZ89 Też bardzo go lubię, ale wyczuwam minimalną porażkę w postaci 10-8. Obym się mylił.
1
Pora na finał w snookerowym turnieju The Masters: Judd Trump vs Mark Williams. Liczę na zacięty pojedynek bez jednostronnego widowiska.
5
Lewy jakieś lagi ma.
1
@pt9 Kolega właśnie też ma Wahoo i po kilkunastu treningach naprawdę zauważyłem różnicę, że już mu nie odjeżdżałem aż tak bardzo. Najlepsze jest to, że w tym Zwift są prawdziwe trasy, z przewyższeniami, itp. :)
Pomyśl jeszcze o cyrkulatorze powietrza, bo to potrafi fajnie schładzać. Ja mu właśnie swój pożyczyłem i mówi, że o wiele lepiej.
3
@pt9 Też mi to chodzi po głowie, bo jeżdżę jedynie przez kilka miesięcy w roku, głównie przez pogodę. Mam taką swoją trasę ponad 30 km, którą lubię robić.
To takie wyniki na rowerze MTB, jak już wprawiłem się w jazdę. :)
https://zapodaj.net/images/8116828685ce1.png
0
@pt9 Wczuć screena z trasy. :)
2
@TR3YWAY Potwierdzam. Przez 3 miesiące wyżywała się na mnie w pracy, bo chyba mąż jej nie tykał. :D
1
@SteuerFreiMoney Jaki kraj, taka Rafalala.
1
Mark Williams, śmieszek przy stole. Nie da się go nie lubić. Najlepiej, gdy poszedł parę lat temu nago na konferencję. :D
https://ocdn.eu/pulscms-transforms/1/ITOktkuTURBXy9lOTExMjgxNC1kOWJjLTQ0YzEtOWFjYS0zZTRjMGNkM2M1ZGEuanBlZ5GTBc0EsM0CpA
0
Dobry meczyk Williamsa z O’Sullivanem. Ładnie teraz wyczyścił Mark.
3
Prawie do nieba wzięłaś mnie, a wtedy padał śnieg.
1
@DonRybson Nie wiem, jak jest teraz, ale o tej czyhałem pod stadionem, gdy grał jeszcze Messi. :)
0
@DonRybson 9:00 :)
0
To po ostatnim gwizdku będzie chyba solo Ferrana ze Szmacićem w lasku za stadionem.
1
Savic prowokator, jakich mało.
8
Chyba mecz przyjaźni.
https://zapodaj.net/images/9587e771edae6.png
1
@FcBarcelonaFanMSN Zanim wszedłem w link, pomyślałem o nim. ;)
0
Aż nóżka chodzi.
4
@PatrychoO Najlepszy był dialog wyjaśniający pastora. :D
1
@Nozyk Puściłeś wujka po alkoholu do żony? Chłopie, biegnij tam!
0
@Rewolucja123 Niby oszukałem przeznaczenie. Jakby nie patrzeć, co się odwlecze, to nie uciecze. :D
3
@Pawel13sz Pięknie! Aż chce się Ż
0
Dobrze, że byłem w pracy 12h, bo bym przepierdzielił hajs na Interze.
0
Brawo Monza, dotrwać do końca!