9

@Awtameok_Klana robić z siebie k... w ramach rewanżu? :) nie dziękuję.

37

Co sądzicie o zdradach? Ja nigdy bym nie wybaczyła i dla mnie zdrada to definitywny koniec. Nie będę pisała co sądzę o zdradzających świadomie bo dostanę bana :D nigdy też nie weszła bym świadomie w relacje z kimś zajętym.

0

@DLFCB ten co napisał ten post chyba brzydkiego nie widział. Ja umawiałam się z różnymi, niektórzy byli ,,wow", ale nudziarze ale najmilej wspominam tych niezbyt pięknych ale takich którzy potrafili mnie rozbawić i rozmawiać godzinami. Zamożni też nie byli, także no. :D może mam niskie wymagania :(

0

@draxidox dziwię się, że nie ma na całym osiedlu nikogo kto nie boi się mu sprzedać takiego gonga, że by się zastanowił na drugi raz. Tak, przemoc to nie jest dobra odpowiedź na przemoc, ale tacy jak on rozumieją tylko język siły

8

@Linnox niestety byłam świadkiem tego jak nowotwór potrafi zniszczyć osobę. Moja przyjaciółka w dwa lata stała się wrakiem człowieka. Takie coś uczy pokory...

2

@Arden wyobrażacie sobie taką kampanię w Polsce? xD

0

@draxidox wygląda jakby był napruty, bo innego wytłumaczenia nie widzę

0

Ale mi wczoraj Real spierdzielił kupon na 350 zł. To kara za to, że na nich postawiłam :D

1

@dzefrej234 też tak mówiłam a teraz po wielu latach połączyłam się z kolegą i nie żałuję. :D

3

@dzefrej234 doładowania 85 zł za 100 na instant gaming. Albo połącz z kimś konto :)

0

@Herato przestań bo ambasada Cię zje

11

Podziwiam, że chce Wam się to oglądać jak wiadomo jaki będzie finał tego meczu :D

1

@Victorybarca podobno 3 sezon to ostatni :D
@norbi77 też się dowiedziałam dzień przed premierą bo była cisza :)

1

@bartekvisca jakby to był film na Netflixie to pewnie byłoby głośniej. Niemniej, perełka
@maroon może to i lepiej bo 1 odc 3 sezonu zrobił rozpierduche że ciężko wytrzymać

2

Jak wrażenia po początku 3 sezonu Stamtąd? Jak dla mnie jest to mocno niedoceniany serial, a na pewno jeden z lepszych w ostatnich latach. Dawno żaden serial mnie tak nie wciągnął. Dla tych co nie oglądali: ludzie podróżujący z różnych Stanów trafiają przypadkiem w jedno miejsce z którego nie można się wydostać. Niektórzy są tam od kilku dni, a niektórzy od kilkudziesięciu lat. Dodatkowo gdy robi się ciemno pojawiają się potwory, które... Obejrzyjcie bo naprawdę warto. 1 sezon jest na Netflixie, a wszystkie na MAX.

1

Dwa dni temu bodajże premierę miało dość wyczekiwane anime Uzumaki. Mają być tylko 4 odcinki, pierwszy był... Niepokojący ale wciągający. Zresztą niczego innego po tym anime się nie spodziewałam.



Trailer dla zainteresowanych. :D

0

@Comentateiro kto przed nim?

2

Ten Pena to w ogóle umie bronić? Jak nie miał pingu 200 podczas karnego, to teraz takie coś...

2

Ten mecz pokazuje na jakim poziomie są nasi zmiennicy. Niestety...

0

Mam flashbacki z Xaviniety

6

Pena jaki refleks XD o nie

6

Ale co sobie ksywkę Rekin wymyślił to jego

2

Co wypracował to zepsuł xD co za gość

1

Wchodzi Yamalinho. Jazda z Nimi

1

Co tu się wydarzyło XDDD

2

Ferran to się nadaje na orlik...

1

@MichuZ44 pamiętam ją z tego, że spała na balkonie by się hartować. Za nie swoje czy swoje, fajny wyczyn. Nie znam nikogo kto ma bogatych rodziców i nie korzysta z tego xd takie gadanie, że ktoś ma bogatych starych... Wiadomo, to nie powód by czuć się lepszym i wywyższać ale z tego co widzę dziewczyna tylko spełnia (niełatwe) marzenia. Lepsza taka niż kolejna wywłoka celebrytka.

3

@Traba727 tak, w każdym. Jeśli ktoś się znęca, zabija kogoś, pobije itd. powinno być tak, że nawet 15 latek może dostać dożywocie. Powołałam się po prostu na ten przykład o którym się teraz głośno mówi.

36

Uważam, że jeśli 16-latkowie doprowadzają koleżankę do samobójstwa i są całkowicie zdemoralizowani, powinni odpowiadać jak dorośli. 14, 15 czy 16-latek wie co jest dobre a co złe, nie może być tak, że kogoś zabiją i są bezkarni. Zero strachu przed konsekwencjami prowadzi do tragedii...

3

@Arden jako, że grałam w gry to aż tak nie czekam. XD bo wiem co się wydarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?