clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 wbiłam platynę tu i tu, obie gry bardzo mi się podobały ale w Wukongu farmienie niektórych rzeczy mnie bardzo irytowało. :/
1
@Doren01 polecam ładować na stacji dokującej
2
@Pressinho będą ale nie wszystkie. Bloodborne do teraz nie ma i wielu innych gier. Jak ktoś gra na konsoli to do PC ciężko go będzie przekonać. Zresztą do PC to trzeba mieć biurko, fotel, a tutaj mam dobry TV, konsolę pod i jazda. Nie jara mnie kompletnie granie na komputerze :D
@Jakchcesz to prawda, jeszcze gry za 350 zł...
@Sysia11 lepszą wydajność, dysk 2TB ale nie jest tak, że PS Pro jakąś grę uciągnie a FAT się będzie przegrzewać i krztusić. Tam nie ma takiego przeskoku jak w PS4 fat - PS4 pro
1
@dadan1990 ja mam konsole kupioną na premierę i jestem mega zadowolona. Nie wiem czy w ogóle fat jest w sprzedaży jeszcze. Dla mnie fat z dyskiem jest ogromny ale slim z dyskiem obrzydliwy. Jak nie przeszkadza Ci wygląd konsoli to bierz slim. Różnicy dużej nie uświadczysz tak naprawdę
1
@cules100pro a idź pan z tym XSX. :D tam to już w ogóle nie ma w co grać
1
@Rust_Cohle no to jest głupota na maxa. A oni ogłaszają remaster Horizona... Dopiero co skończyli produkować gry na PS4/PS5 razem a tu już drugie udoskonalenie PS5.
3
PS5 Pro
W Polsce za najmocniejszą konsolę Sony zapłacimy oficjalnie 3499 zł. Chcą kupić cały komplet PS5 Pro (konsola + napęd + podstawka do pionowego ustawiania) w Polsce, można oczekiwać wydatku wynoszącego ok. 4,6 tys. zł.
Komuś w tym Sony to się nieźle odkleiło. Przypominam PS5 na premierę z dyskiem 2299 a bez 1800 (chyba?). Rozumiem, że wszystko drożeje ale 100% więcej, gdzie nie oferuje się absolutnie żadnej gry na tę nową konsolę to żart. :D do tego konferencja PlayStation gdzie ogłaszają kolejne remastery... Mam nadzieję, że wyniki sprzedażowe Pro będą klapą :D
1
@arasz1819 do Ciebie się inaczej nie da :)
2
Komentarz usunięty
1
@Isso89 u mnie tak samo. Nigdy nie kupowałam bramkarskiej xd
2
Dobra dawać już te oficjalkę
4
A jak znosili Marca to powiedziałam do kolegi: Robert dzwoń do Wojtasa. Ale to był żart...nigdy bym się nie spodziewała. Piękny dzień :D
O, nawet tu napisałam komentarz
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-14845473#comment-14845473
5
Kurde ale się jaram tym Szczęsnym :) tak jak Robertem, co Polak rodak to jednak duma :D
21
Powiedzenie, że bramkarz Barcelony zgasił Real w klasyku jak peta będzie miało całkiem inny smaczek z Wojtkiem w bramce :D
0
@Michael24 XDDDD leje
1
@Mitch_Atleta nie zdziwię się jak Wojtas by wygryzł Marca na stałe i w przyszłym sezonie był naszym 1 bramkarzem xD
8
Nie miałam w planie kupować w tym sezonie koszulki, ale jak przyszedł Robert to była zamawiana na pamiątkę Polaka w Barcy. Mam nadzieję, że jednak w tym sezonie, za parę dni bede parę stówek lżejsza ^^
2
@AmigoBlancos gdyby nie sędziowie to byście widzieli serie jak świnia niebo :D
4
@tristan87 on chce tylko grać w piłkę, dajcie mu spokój hejterzy :D
2
@JaroCoach ja tam panu kopiuj-wklej nie wierzę. Zobaczę Wojtasa w Barcelonie to dopiero będę się cieszyć. Ci wszyscy dziennikarze już tyle razy pokazali, że są gówno warci że szkoda czasu na te newsy
56
@Lionel_Messi10 co to jest za odpad piłkarski to nie mam pytań. Chyba nawet Ronaldo mnie tak nie irytował i obrzydzał.
0
@PatrychoO dzięki za ostrzeżenie, bo chciałam obejrzeć. :D
1
@Safrani żeby odkryć wszystko to i 500h nie wystarczy, tzn wszystkie zakończenia i misje na różny sposób. Jedno przejście to ok 70-80h
1
@Safrani Druid jest OP. :D bądź konsekwentny w swoich decyzjach i liż ściany, Baldur ma tyle kontentu że nawet przy 3 podejściu odkrywam mnóstwo nowych rzeczy
5
Jak pomyślę, że męczennik będzie miał ZP a taki Iniesta nie ma... :/
7
@Safrani w dupie mam ich przepraszam, bo to nic nie zmieni. Chodzi o ekshumację, której się boją bo dopiero wyjdzie czego nasi przyjaciele się dopuścili
7
Weszłam na Instagram Wojtka Szczęsnego. Co tam się dzieje w komentarzach xD
4
@Ojciec5tkidzieci szkoda, że wszyscy w tym Volkswagenie nie skończyli w piachu, dla świata byłoby lepiej.
1
@Hosh jakby podpisali pakt sprzedaży Polski komuś to też byś powiedział, że reprezentują swoje poglądy? Zdradzieckie zachowanie trzeba nazywać po imieniu
5
@Tasde nawet nie chodzi o te ich zasrane przeprosiny ale ekshumacje ofiar...