clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lisek przy 20 tys przewagi?
3
No i mistrzowie na to wychodzi, że dobrze pograli :D
8
Dobra, żółci do wora a wór do jeziora
2
@bartekvisca może nie prowadziłam auta ale auto uderzyło we mnie jak jechałam na rowerze. XD bolesne przeżycie
2
Flick na pożegnalnym meczu Lukasa Podolskiego :D
1
@Safrani mi najprzyjemniej się grało druidem. Przemiana w te różne zwierzęta i potwory była ekscytująca :)
0
@Safrani na początku też mnie to irytowało ale potem grało się super :D a rzut kostką to zawsze jakaś adrenalina
0
@Deviler nie są trujące. W Polsce tylko jeden grzyb jest trujący, inne są ewentualnie niejadalne, a czerwone muchomory mają właściwości mocno halucynogenne
0
@MesQueUnClub_87 o tym nie mówię bo to podludzie
3
Dla ludzi którzy kopią grzyby których nie znają jest specjalne miejsce w piekle. :/
1
@Mixtape tylko Real gra w 12 ^^
2
@QQL5 współczuję Ci bardzo. Dwa miesiące temu straciłam przyjaciółkę z którą znałam się 15 lat. Ból nie do opisania, z tym, że ona odeszła po ciężkiej chorobę a nie przez odebranie sobie życia. Wiedz, że tym spotkaniem urodzinowym zrobiłeś dla Niego dużo. Ze śmiercią przyjaciela raczej się nie pogodzisz, możesz się tylko przyzwyczaić... Dużo siły.
0
@4drian0 oczywiście remake gry sprzed tylu lat spoko, jeśli jednocześnie wyszedłby nowy RE, a teraz producenci gier idą na łatwiznę i walą remake i remastera jednego po drugim.
4
@4drian0 ja dla odmiany pograłabym w coś nowego i rzygam remake'ami i remasterami
2
@PatrychoO o to gdzie powstał pierwszy kobiecy klub w czasach PRL w Polsce w 57 roku. Odpowiedź: Katowice
15
Tyle czekania na piłkę nożną, a pytanie o piłkę kobiet xD
0
@La Pulgaa no tak ale i tak mnie irytuje xd
1
Ale ten kapitan mistrzów jest irytujący. XD dostał się tam z castingu, a zgrywa ważniaka
1
@Lionel_Messi10 kopiarka to nawet już nie sprawdza czy logicznie napisane xD
32
Na to wychodzi, że Robertowi potrzebny był trener z jajami po prostu xD
1
@Who_you_mam Ranczo, Miodowe Lata, a z tych nowszych to Kruk faktycznie topka
0
@Mezocyklon87 bułka tarta usmażona na maśle. Nie mów, że nie jadłeś? XD
0
Zasmażka pewnie xd
1
Ale patrząc na poziom takiego 1 z 10, to pytania bardzo proste xd mam nadzieję, że będą trudniejsze w finale
1
@Lionel_Messi10 nie bluźnij xd
0
Justyna uwiodła Krisa. Mogę umierać
0
Robimy La Ramblową ekipę w Awanturze o Kasę. Kogo proponujecie? Tylko 4 miejsca przypominam :D
0
@dmcteam pewnie nie xD
4
Marilyn Monroe ja nic
5
Już mam faworytkę która mnie irytuje. Drze się się jak... XD