0

@Lisek przy 20 tys przewagi?

3

No i mistrzowie na to wychodzi, że dobrze pograli :D

8

Dobra, żółci do wora a wór do jeziora

2

@bartekvisca może nie prowadziłam auta ale auto uderzyło we mnie jak jechałam na rowerze. XD bolesne przeżycie

2

Flick na pożegnalnym meczu Lukasa Podolskiego :D

1

@Safrani mi najprzyjemniej się grało druidem. Przemiana w te różne zwierzęta i potwory była ekscytująca :)

0

@Safrani na początku też mnie to irytowało ale potem grało się super :D a rzut kostką to zawsze jakaś adrenalina

0

@Deviler nie są trujące. W Polsce tylko jeden grzyb jest trujący, inne są ewentualnie niejadalne, a czerwone muchomory mają właściwości mocno halucynogenne

0

@MesQueUnClub_87 o tym nie mówię bo to podludzie

3

Dla ludzi którzy kopią grzyby których nie znają jest specjalne miejsce w piekle. :/

1

@Mixtape tylko Real gra w 12 ^^

2

@QQL5 współczuję Ci bardzo. Dwa miesiące temu straciłam przyjaciółkę z którą znałam się 15 lat. Ból nie do opisania, z tym, że ona odeszła po ciężkiej chorobę a nie przez odebranie sobie życia. Wiedz, że tym spotkaniem urodzinowym zrobiłeś dla Niego dużo. Ze śmiercią przyjaciela raczej się nie pogodzisz, możesz się tylko przyzwyczaić... Dużo siły.

0

@4drian0 oczywiście remake gry sprzed tylu lat spoko, jeśli jednocześnie wyszedłby nowy RE, a teraz producenci gier idą na łatwiznę i walą remake i remastera jednego po drugim.

4

@4drian0 ja dla odmiany pograłabym w coś nowego i rzygam remake'ami i remasterami

2

@PatrychoO o to gdzie powstał pierwszy kobiecy klub w czasach PRL w Polsce w 57 roku. Odpowiedź: Katowice

15

Tyle czekania na piłkę nożną, a pytanie o piłkę kobiet xD

0

@La Pulgaa no tak ale i tak mnie irytuje xd

1

Ale ten kapitan mistrzów jest irytujący. XD dostał się tam z castingu, a zgrywa ważniaka

1

@Lionel_Messi10 kopiarka to nawet już nie sprawdza czy logicznie napisane xD

32

Na to wychodzi, że Robertowi potrzebny był trener z jajami po prostu xD

1

@Who_you_mam Ranczo, Miodowe Lata, a z tych nowszych to Kruk faktycznie topka

0

@Mezocyklon87 bułka tarta usmażona na maśle. Nie mów, że nie jadłeś? XD

0

Zasmażka pewnie xd

1

Ale patrząc na poziom takiego 1 z 10, to pytania bardzo proste xd mam nadzieję, że będą trudniejsze w finale

1

@Lionel_Messi10 nie bluźnij xd

0

Justyna uwiodła Krisa. Mogę umierać

0

Robimy La Ramblową ekipę w Awanturze o Kasę. Kogo proponujecie? Tylko 4 miejsca przypominam :D

0

@dmcteam pewnie nie xD

4

Marilyn Monroe ja nic

5

Już mam faworytkę która mnie irytuje. Drze się się jak... XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?