4

Zaraz Kumanowcy powiedzą, że to nie wina rudego, że Depay nie trafił i w ogóle Barca gra super. :D

7

Depay się dostosował poziomem do tych klaunów.

0

Ogólnie podsumuje to tak:

Szkoda oczu.
XD

4

@Katalonbar była prorządowa. Doskonale to pamiętam. ^^ najlepsze, że wiele z tych osób co teraz tam pracują, pracowały również wtedy.

1

@macio_944 świetna misja. Ja niestety te grę przeszłam tylko raz i więcej do Niej nie wrócę. Dbam o swoje zdrowie psychiczne ^^

0

Panowie jak ta nowa FIFA? Szczególnie pytanie kieruję do posiadaczy PS5 i XSX bo tam podobno są zmiany największe. ^^

0

@Norkusik od poniedziałku. :D coraz bliżej podium ^^

12

Iga Świątek wygrywa 6:4 6:4 i melduje się w ćwierćfinale. Przypominam, że Iga jest w tym turnieju jedynką, a obecnie jest szóstą rakietą świata.

3

Jeden gem dzieli Igę od zwycięstwa.

6

Na Canale+ Sport gra właśnie Iga Świątek w Ostrava Open. Jakby ktoś był zainteresowany :D

0

@insp1re oczekuję, że trener będzie wsparciem dla piłkarzy i pójdzie za Nimi w ogień, a nie takie sranie do własnego gniazda i podcinanie im skrzydeł.

19

Koeman pieprzy o wspieraniu słowem, a on najbardziej miesza z błotem tych chłopaków i podcina im skrzydła. XD

0

@AmigoBlancos ja zamówiłam Momenty Barcy i wypadała mniejsza niż rozmiarowka normalna. Nie wiem co oni odwalają :D

0

@don'T.R.I.P.e też tak uważam ale kiedyś czytałam, że nie można łączyć herbaty z miodem i cytryną, bo coś tam się wytwarza. Z miodem i cytryną piję gorącą wodę ^^

0

@dv7wisnia nie pije w ogóle alko.
@Szklaner czarna. Zieloną pije ale bez dodatków typu cytryna czy cukier. Tak samo białą.

6

Herbata z cytryną i odrobiną cukru > wszystkie inne napoje. No może jeszcze kompot z truskawek może konkurować ale i tak przegrywa.

1

@lucca87 jak już chcesz wydać +/- 5 koła to ja bym brała Oleda od LG.

1

@Fenelon ale mi zniszczyłeś głowę tą melodią. I ta wspaniała mapa. Ach. ;(

1

@masq no ja byłam tak oszołomiona, że szok. :D w ogóle specjalnie dla tej gry kupiłam słuchawki i się nie zawiodłam. Zostało mi kilka tych miejsc gdzie opowiada mitologię by wbić platynę ale wrócę do tej gry na pewno.

A jeśli chodzi o soundtrack z gier to na pewno Assassin's Creed II Ezio Family i późniejsze interpretacje tej melodii np w Odyssey czy Origins, Wiedźmin 3, RDR2 i Days Gone. To takie topki. W ogóle jestem zdania, że muzyka z gier powinna mieć swojego Oskara, bo niejednokrotnie bije soundtracki z filmów xD

7

@Kapitan hawk myślę, że Prawo ponad Prawem słyszało dużo osób.

1

@Castro powiem Ci więcej... Bezczel umarł.

8

@Ghotti co mnie to interesuje Marcin.

3

Raper Bezczel nie żyje. :/ Miał 37 lat.

1

@masq świetna gra, bardzo wciągająca. Do tego świetny soundtrack, a szczególnie piosenka która leciała podczas napisów końcowych. Łzy mi poleciały, nie powiem że nie. Szkoda, że druga część tylko na Xboxa...
Tak jak @Ghotti polecam A Plague Tale.

1

@dzefrej234 gorzej od tych wszystkich tuz na boisku by nie zagrał, nawet obecnie. @Ghotti pacz.

0

@Rewolucja123 Unzue ma stwardnienie zanikowe boczne, więc wątpię by trenował kogokolwiek.

1

@macio_944 szkoda, że nie ma pudełka i polskiej wersji :/

15

@macio_944 a ludzie dają się skłócać i nienawidzą się wzajemnie bo mają inne poglądy, a oni po obradach sejmu piją sobie kawkę.

1

Laporta jak ma taki dobry kontakt z wszystkimi, niech sam zostanie trenerem.
( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Jakchcesz no chyba, że tak na to spojrzymy. XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?