clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCBMati10 Wyglada mega spoko, widoczki robią robotę, nie spotkałam się z jakimiś bugami. Soundtrack też mi pasuje. :D polecam
2
Ale to FC6 mi siadło. Nie spodziewałam się :D nie mogę się oderwać
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Nazio87 no ja jestem na początku gry, nie wiem jak dalej będzie. Mi też klimat sekty mega pasował i taki wiejski styl gry. :D tutaj typowo kubańskie klimaty, wszędzie ten dyktator. Na razie mi się podoba i mnie nie nudzi.
@Geble no niestety, przyjdzie Nam poczekać na gry które w pełni wykorzystają potencjał nowej generacji. Nie jest źle i tak jak na grę z otwartym światem.
0
@Nazio87 dużo od FC5 się nie różni ale wrażenia pozytywne. Na PS5 gra wygląda fajnie, ładne widoczki, gra światłem. Muzyka też robi robotę. :D pograłam 3h i odczucia pozytywne.
9
Laporta przytulał manekina w koszulce Leo, a teraz na Niego pluje bo mu się dupa pali. XD
5
Laporta to się kompromituje tym trzymaniem rudego na ławce, a teraz jeszcze atak na Messiego. Wszyscy winni tylko nie on. XD dobrali się z betonem, nie ma co.
1
@Fenyx ja trafiłam na PS5 za 219 zł edycję Yara więc jestem zadowolona
:D no Elden Ring zapowiada się przepysznie ^^
1
@Fenyx jak to Twój pierwszy soulslike to tylko żebyś się nie odbił. :D może kup sobie bo za grosze jest do wyrwania chociażby Bloodborne, by trochę posmakować.
1
@IronSanHybrid a jak tak znasz się na uniwersum Mass Effect (bo wstyd się przyznać ale nigdy nie grałam w żadną część) to jak po kolei to ograć? ^^
0
@koksik2700 a Dying Light kiedy w końcu ma premierę? Bo przesunęli a nowy termin mi umknął :D
@tadzik447 dzięki :D
@IronSanHybrid nie ograłeś DLC do Wiedźmina? :O marsz i grać! :D
7
@bartas97 przecież rowerem lekko jedzie się 35km/h. Co za idioci. XD
1
@BulaKG Mistrz i Małgorzata.
5
@MesQueUnClub96 placki ziemniaczane z cukrem
0
@VegetaPolska wiem, wiem. Już kupiłam i czeka zainstalowane ^^ grałam w to na Xboxie 360 ale nie przeszłam do końca.
@tadzik447 poczekam na jakąś promocję i biorę. :D orientacyjnie ile h Ci zajęła gra? Powyżej 10?
4
@patrykzmc2000 przedłużenie umowy z Bombele. Karnet do szpitala gratis
0
@tadzik447 i jak to Medium? Warte swojej ceny?
0
@mat32 RDR2 ma ciężki próg wejścia. Tzn pierwsze 2 godziny gry zwyczajnie nie porywają ale później jak się wkręcisz to będziesz myślał o tej grze nawet po wyłączeniu. Jak dla mnie najlepsza gra od Rockstara od GTA Vice City. Top topów, polecam. Muzyka, grafika, historia i postacie wszystko jest na duży plus. Immersja na bardzo wysokim poziomie. Ja potrafiłam włączyć sobie grę by pojeździć konno, iść na ryby czy tylko po to by iść do restauracji, wykąpać i ogolić Arthura. :D
0
@Commando czy ja wiem, do tego dochodzi UFC 4, FIFA, Resident Evil Biohazard, Spyro, F, Kingdome Come i milion innych gier które sobie dawkuje :D
0
@kuz mam to z serią Assassin's Creed. :(( Ale teraz bije się w UFC 4 i bawię się świetnie. :D
@Ghotti u mnie też. ^^ @TheNekro94 akurat takie ,,sączenie" RDR2 rozumiem. :D @Messibestplayerintheworld leci na moją listę must play
6
Moje plany odnośnie gierek na najbliższe pół roku (PS5) to:
1. Far Cry 6 na premierę
2. Alan Wake
3. Medium
4. (Pewnie jakiś staroć typu AC Black Flag)
5. Elden Ring na premierę
6. Horizon Zero Dawn II na premierę
Oczywiście jak w międzyczasie pojawi się nextgenowy patch do Wiedźmina 3 to rzucam wszystko i zaczynam przygodę z Geraltem. Szykują się ciekawe miesiące :D a jak u Was?
@koksik2700 @macio_944 @Ghotti @IronSanHybrid @masq @Transu96
0
@masq choco bonsy to drogi interes. W białej czekoladzie są pycha ^^
1
@koksik2700 łee, bo chciałam polajkować :D
0
@koksik2700 który to Twój komentarz?
0
@Ghotti pewnie :D
0
@Ghotti pod schodami?
0
@Ghotti znajdzie się tam dla mnie pokoik?
1
@koksik2700 ja w styczniu 28. ;(
1
@koksik2700 18 lat trzeba mieć by obejrzeć ten filmik, a Ty masz 15. Zgłaszam to na policję.
7
@Batys raczej już nie odpisze bo ma bana xD