0

@tobiasson92 dobrze, że jeżdżę rowerem.

1

@LS masz mój głos.

1

@IronSanHybrid a masz 22? Bo ja jeszcze nie kupiłam. XD ale w sumie słuchawki z mikrofonem mam. Z @Ghotti coś tam gadałam ale przez mikrofon z pada i nic nie słyszałam bo mruczał pod nosem

2

@IronSanHybrid no ja czekałam z wypiekami na twarzy i się nie zawiodłam ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@clyde



Jakby komuś umknęło. To już 9 miesięcy, czy państwo to widzicie?! :D

0

@masq no nie ma jeszcze hahaha, tak mnie wzięło na wspominki. ^^
@Transu96 nie ma szans na powtórny sukces.

1

Niektórzy tu pitu pitu o Złotej Piłce Messiego, a jeszcze trochę i będzie Złota Piłka La Rambli a w zasadzie FCBarca.com. Do teraz pamiętam głos @IronSanHybrid ach. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pamiętny wywiad. No i @VamosRakieta oczywiście także.

1

@tobiasson92 znikają, tak jak na boisku. To akurat ultra realistyczne :D

2

@Kettger XD ale to jest syf. EA w sumie nic już nie musi robić by być lepsze od PESa.

10

@Barca_Big_Moment Z Luukiem to raczej Kasztanki.

0

@Azi Dopiero by oglądalność spadła xD

1

@Sau_Ron Andres Iniesta

0

@tomek8756 mięso mieszane :D

3

@DaPidejpi kebab > wszystko inne.

2

@ranger3120 wystarczyło ,,dziękuję" xD :D

90

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia chłopaka dla wszystkich panów! Chociaż Wy to raczej mężczyzni i to twardzi, skoro kibicujcecie Barcelonie :D samych wspaniałości! ^^

2

@Janiama moim zdaniem gorzej niż teraz grać nie mogą. Może być tylko lepiej albo samo źle.

1

Gdzie podziali się Kumanowcy?

2

Roberto zakłada opaskę kapitanska. Oczy mi krwawią.

5

Mogli więcej holenderskiego szrotu nasprowadzać by rudy kloc był zadowolony.

31

Ta akcja jest podsumowaniem naszej drużyny.

6

Mamo, chce Nojera
Mamy Nojera w domu
Nojer w domu:

0

Nawet Mats zachowuje się jak nie on. :(

4

Szkoda, że nie można trenera zwolnić w połowie meczu. Już by rudy miał wypad.

2

@Janiama nie ma żadnego sensownego argumentu za tym, że Roberto gra. Niestety.

0

Jak tam Atalanta? Jest szansa na zwycięstwo?

0

@LS nie zamierzam.

0

@IronSanHybrid Craig w Casino Royal to było ciasteczko, teraz taki trochę plastuś piernik. XD

0

@Jakchcesz 8 lat to ostre przegięcie i mój hype na GTA 6 spadł prawie do zera. Wyjdzie to spoko, nie wyjdzie też dobrze, pogram w coś innego.

0

@Ghotti no fakt :D
@MesQueUnClub_87 racja. A co do zestawu to średni niestety, ostatnio widziałam lepsze więc lepiej poczekaj :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?