11

@macio_944 za zachowanie kibiców Anglii między innymi po meczu z Danią, mam nadzieję, że będą wygwizdywani na wszystkich stadionach, do końca świata :D

5

@JohnA Redbull smakuje po prostu inaczej. Ma taki specyficzny posmak. Ogólnie różni się smakiem od wszystkich energoli. Jest najsmaczniejszy :D Tigery i Blacki są niedobre. Tylko RedBull i zwykły Burn.

14

@Chakalaka branie wszystkiego na poważnie również. :)

2

@Jakchcesz ciekawe co z Hogward Legacy... Robili smaku i cisza.

3

@Jakchcesz mi siadło. :D nowy Spiderman to duże zaskoczenie, Wolverine także. Forspoken chyba najbardziej mi się spodobał. :D

0

@PatrychoO myślę, że nieprędko. :(

1

@PatrychoO co kilka dni pojawia się najczęściej w Media Expert lub Neonecie. Stacjonarnie ciężko. Napisz mi na PW przypomnienie to Ci wyślę ofertę jak trafię :D bo codziennie gdzieś coś widzę

1

@Fenyx Forspoken już na wiosnę? Jakoś mi umknęło to. No to jeszcze dochodzi ta gra. Pięknie xD

3

@Objectivo mój mokry sen to Elden Ring i w sumie na to najbardziej czekam. :D

2

@Objectivo ja chyba jeszcze walnę sobie GoW III dla przypomnienia :D

10

Elden Ring, Horizon Zero Dawn II, Dying Light 2 FC6, God of War, Spiderman 2, Wolverine... Jeszcze dojdzie Hogward Legacy, jakiś Asasyn od Ubisoftu. XD trzeba brać stróżówkę na noc by dorobić

2

@killingjoker101 no ale Game Pass!1!!11!!1!1!1

3

@macio_944 trzeba będzie znów przejść poprzednią część :D

4

Kratos... No i Sony pozamiatalo :O

4

Ale Spidermanem to się jaram :D

1

@Krystian1588 Gothic 2, o taaaak

4

Kurła dawać już tego God of Wara :D

1

Znów coś od Marvela. :D

1

@macio_944 właśnie miałam pisać. Pecetowcy będzie zadowoleni :D

1

@michal26 nowa gra na PS5. :D

1

@macio_944 tak, Forspoken mega mnie zainteresowało :D będę śledzić tę grę. A co do Rockstara masz rację ale zwyczajnie to już przesada.

0

GTA V na pokazie PS. Niesmaczne xD

0

@Transu96 no są ludzie którzy grają kanapowo i w ogóle nie tykają UT.

0

@Transu96 lepiej normalnie drużyny niż UT, bo nie każdy ma dobrą drużynę i będzie trochę niesprawiedliwe. Też bym wolała grać moim Lulass FC no ale... :D @koksik2700 grasz i ament.

1

@Transu96 @koksik2700 @OnlyBarcelona a @Ghotti oddał PS5. Więc na razie mamy 3 osoby na PS5. :D

5

@Transu96 łiiiii tam. Tylko PlayStation.

3

@PatrychoO w programie na żywo pocisnal Rozenek i Cichopek. Najbardziej dostało się Perfekcyjnej, wyszła z tego drama i mu zdjęli program.

1

@NaFazieHitman no nie wiem, ja przechorowałam objawowo, do tego dwa razy się zaszczepiłam i czuje się o wiele gorzej niż po mojej styczności z covidem. XD

11

@MarioVeB! xD jednego słowa się nauczyłeś i teraz każdego tak nazywasz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?