clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
@macio_944 za zachowanie kibiców Anglii między innymi po meczu z Danią, mam nadzieję, że będą wygwizdywani na wszystkich stadionach, do końca świata :D
5
@JohnA Redbull smakuje po prostu inaczej. Ma taki specyficzny posmak. Ogólnie różni się smakiem od wszystkich energoli. Jest najsmaczniejszy :D Tigery i Blacki są niedobre. Tylko RedBull i zwykły Burn.
14
@Chakalaka branie wszystkiego na poważnie również. :)
2
@Jakchcesz ciekawe co z Hogward Legacy... Robili smaku i cisza.
3
@Jakchcesz mi siadło. :D nowy Spiderman to duże zaskoczenie, Wolverine także. Forspoken chyba najbardziej mi się spodobał. :D
0
@PatrychoO myślę, że nieprędko. :(
2
@PatrychoO https://m.euro.com.pl/konsole-playstation-5/sony-playstation-5-ghost-of-tsushima-directors-cut.bhtml?from=ceneo&p=2788.00&cr=0&t=20210909-2040&utm_source=ceneo&utm_medium=referral
Telefonicznie można zamówić. :D
1
@PatrychoO co kilka dni pojawia się najczęściej w Media Expert lub Neonecie. Stacjonarnie ciężko. Napisz mi na PW przypomnienie to Ci wyślę ofertę jak trafię :D bo codziennie gdzieś coś widzę
1
@Fenyx Forspoken już na wiosnę? Jakoś mi umknęło to. No to jeszcze dochodzi ta gra. Pięknie xD
3
@Objectivo mój mokry sen to Elden Ring i w sumie na to najbardziej czekam. :D
2
@Objectivo ja chyba jeszcze walnę sobie GoW III dla przypomnienia :D
10
Elden Ring, Horizon Zero Dawn II, Dying Light 2 FC6, God of War, Spiderman 2, Wolverine... Jeszcze dojdzie Hogward Legacy, jakiś Asasyn od Ubisoftu. XD trzeba brać stróżówkę na noc by dorobić
2
@killingjoker101 no ale Game Pass!1!!11!!1!1!1
3
@macio_944 trzeba będzie znów przejść poprzednią część :D
4
Kratos... No i Sony pozamiatalo :O
4
Ale Spidermanem to się jaram :D
1
@Krystian1588 Gothic 2, o taaaak
4
Kurła dawać już tego God of Wara :D
1
Znów coś od Marvela. :D
1
@macio_944 właśnie miałam pisać. Pecetowcy będzie zadowoleni :D
1
@michal26 nowa gra na PS5. :D
1
@macio_944 tak, Forspoken mega mnie zainteresowało :D będę śledzić tę grę. A co do Rockstara masz rację ale zwyczajnie to już przesada.
0
GTA V na pokazie PS. Niesmaczne xD
0
@Transu96 no są ludzie którzy grają kanapowo i w ogóle nie tykają UT.
0
@Transu96 lepiej normalnie drużyny niż UT, bo nie każdy ma dobrą drużynę i będzie trochę niesprawiedliwe. Też bym wolała grać moim Lulass FC no ale... :D @koksik2700 grasz i ament.
1
@Transu96 @koksik2700 @OnlyBarcelona a @Ghotti oddał PS5. Więc na razie mamy 3 osoby na PS5. :D
5
@Transu96 łiiiii tam. Tylko PlayStation.
3
@PatrychoO w programie na żywo pocisnal Rozenek i Cichopek. Najbardziej dostało się Perfekcyjnej, wyszła z tego drama i mu zdjęli program.
1
@NaFazieHitman no nie wiem, ja przechorowałam objawowo, do tego dwa razy się zaszczepiłam i czuje się o wiele gorzej niż po mojej styczności z covidem. XD
11
@MarioVeB! xD jednego słowa się nauczyłeś i teraz każdego tak nazywasz?