clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@don'T.R.I.P.e Liverpool
https://www.goalinn.com/football/nike-liverpool-fc-21-22-stadium-away-short-sleeve-t-shirt/138126033/p
2
Przydałaby się jakaś seria na LR o anime. Widzę, że trochę osób jednak ogląda :D
0
@LS niezbyt lubię temat wampirów. :D jedyne anime które mega mi podpasowało i poryło głowę to Shiki, też o wampirach. Nie wiem czy widziałeś?
1
@swiergol2 koniecznie sprawdź:
Atak Tytanów
Yakusoku no Neverland
Fullmetal Alchemist Brotherhood (koniecznie Brotherhood)
Hunter x Hunter
A z takich krótszych które mega zapadły mi w pamięć to Zankyu no Terror chociażby. :(
0
@LS Atak Tytanów to moje TOP3 anime. Właśnie Atak Tytanów, Fullmetal Alchemist Brotherhood, no nie spotkałam się żeby ktoś powiedział że się nie podoba :D
0
@zuang1995 oglądałam ^^ teraz niedawno skończył się drugi sezon Yakusoku no Neverland, pierwszy sezon to był taki sztos jakich mało, drugi sezon słabszy ale całość anime 9/10.
2
@Jakchcesz polecam Hunter x Hunter np :D
1
@swiergol2 tematyka hmm.. nie ma jako tako super mocy jak w Dragon Ball ale są alchemicy który poprzez ,,magię" zdobywają pewne umiejętności. Cudowna historia, naprawdę polecam. Można się pośmiać, popłakać i mega wciąga.
1
Po 5 latach wracam do anime Fullmetal Alchemist Brotherhood. Cudowna historia, wzruszająca, do tego świetny soundtrack i napisane postacie. Jak ktoś nie oglądał to polecam. :D
7
@4drian0 życzenie kontuzji komukolwiek czy to Leo czy Lewemu, a nawet Ryśkowi co po piwie kopie w B klasie to moim zdaniem trzeba mieć nieźle nasrane pod kopułą.
2
@Rust_Cohle Tyrion Lannister - Gra o Tron
I w sumie tyle, obejrzałam dużo seriali ale jakoś nie mam ulubionych postaci. :D chyba, że seriale animowane się liczą to:
2. Vegeta - serial Dragon Ball
3. Levi Ackermann - Attack on Titan
5
@AmigoBlancos po prostu kupili licencję tak jak Polsat ma teraz Taniec z Gwiazdami :D
0
Iga musi odpalić jeszcze raz :(
0
@Rust_Cohle takich facetów tu już było mnóstwo...
0
@Rust_Cohle wiem, że wiesz bo @Ghotti mi powiedział, że Ci powiedział. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Rust_Cohle nie wiem o czym mówisz
1
@Rust_Cohle ciągłe łapanie bana i proszenie o unbana świadczy o słabości użytkownika, a nie jego ciętym języku.
( ͡° ͜ʖ ͡°) ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Co za piłka Igi :O w samą linię...
2
Jak Iga wygra ten set to będzie kosmos :D
5
To powinien być finał patrząc na poziom :D
1
Iga piłka setowa. Musi to wyszarpać
1
@Fenyx pierwsze dwa gemy to lekcja dla Igi. Potem ruszyła i się nie zatrzymuje póki co :DDD
3
Ale Iga się odblokowała od 3 gema. Brawo!!!
1
@eydeem pisałam to jeszcze zanim Iga ruszyła w 3 gemie. :D po moim poście zaczęła grać więc... Nie dziękujcie :D
1
@kamiVeB na razie różnica klas, niestety :(
7
Ciężki mecz przed Igą. :/
0
@macio_944 zgadza się, w marcu przechodziłam covid, w lipcu się szczepiłam i mam wrażenie, że to mnie dobiło. Czuje się jakbym miała 20 lat więcej co najmniej...
0
@Tollusiek ale jesteś buntownikiem. Chciałabym być taka jak Ty.
0
@PawkoFCB no i można iść na grzyby. :D ja ogólnie lubię jesień, ale no nie lubię tego, że szybko robi się ciemno :(
1
@FC1899Barca Dr Dre, ach. :D no muszę jechać, muszę.