3

@IronSanHybrid e tam Warszawa. Poznań! :D

0

@Ghotti taki stary a taki g... Grymaśny. :D

0

@Jakchcesz :(((
@Ghotti Ty mi ciągle grozisz. :(

2

@Jakchcesz ja się z nikim nie kłócę, ktoś mi po prostu coś insynuuje. Ja jestem bardzo łagodnego usposobienia. XD

0

@marcin000019 w moim mniemaniu nietrafione. Pytam dlaczego uważasz, że kibicuję RM?

1

@marcin000019 no ale czekam na jakieś argumenty, skąd wytrzasnąłeś, że kibicuje Realowi? Jeśli w moim mniemaniu masz nietrafione poglądy polityczne, to nie oznacza od razu, że na tle kibicowskim również musimy być po dwóch stronach mocy. Świat tak nie działa :D

5

@tomek8756 już nie wie do czego się doczepić, to wymyślił, że jestem kryptofanką Realu. Dżizas. XD

1

@marcin000019 żeby gdzieś wrócić to trzeba tam najpierw być, Marcinku. Nie kibicuje Realowi, coś Ci się pomyliło. :D

0

@marcin000019 na jaką fioletową? Co Ty teraz wymyśliłeś? :D hahahaha

0

@marcin000019 xDDDDDDDD tyle Ci powiem.

6

Komentarz usunięty

1

@masq Eurosport

1

@Fenyx RDR2 od strony technicznej owszem, ale moim zdaniem za długi jest ten okres ,,wejścia". Dużo ludzi mówi, że po prostu ta gra ich nie porwała. Ja też byłam blisko porzucenia tej produkcji po 2-3 godzinach, bo nie było efektu wow od początku a to obecnie mega ważne. Całe szczęście, że nie porzuciłam RDR2 i Arthura. :(

0

@barcowy1899 Wiedźmina nie ale nowego Assassin's Creed Valhalla owszem. O wiele lepiej bawiłam się jako Duch z Cuszimy niż Eivor, a jestem ogromną fanką serii AC. Czegoś mi zabrało w świecie wikingów, a GoT razem z dodatkiem to miodas. Wiadomo niektóre animacje są drewniane ale gra kolorów, muzyka, widoczki i fabuła (która od 2 aktu rozwala system) moim zdaniem przewyższa AC. GoT dla mnie Gra Roku 2020.

3

Dziś około godziny 19:00 gra Iga w 1/16 finału US Open. Zmierzy się z 28 rakietą świata Anett Kontaveit. Trzymamy kciuki. :D

1

@AmigoBlancos zawsze się zastanawiam w takich sprawach, czy jakby np nie znalazł zwłok powieszonego brata to byłby mordercą w przyszłości?

0

@michal26 no wtedy bierzesz ofertę podstawową + sport. Czy same kanały sportowe to nie wiem, ale z drugiej strony w pracy nie mam tych wszystkich TVNów, TVP czy innych kanałów tylko same sportowe, a mamy talerz c+. Musisz zapytać w salonie :D ale pewnie jest taka możliwość

0

@koksik2700 pewnie. :D

1

@michal26 mam wszystkie Canal+, pakiet filmowy, HBO, wszystkie Polsaty z LM, 4 kanały Eleven, Eurosport 1 i 2. Polsatu Sport tego zwykłego nie ma bo usunęli z oferty C+ pewnie przez to, że to konkurencja. Nie wiem. :D kiedyś było, teraz nie ma możliwości dokupienia nawet.

3

@koksik2700 nie wskoczy. :D zamykam

2

@michal26 tylko C+. Ja za to wszystko i więcej place 115 zł miesięcznie.

14

@marcin000019 sam robisz błędy typu ,,tą książkę" bo ostatnio widziałam, a komuś wypominasz. XD

0

@Ghotti ten normalny się odezwał

0

@Ghotti ale mi wygodniej na PS4 kurła.

0

@viscajasiek a jak do Nas przychodził to nogi jak patyczki. Szkoda, że się tak zapuścił.

0

@Ghotti bo na PS4 korzystam z Netflixa, HBO Go i oglądam anime z przeglądarki. :D no i jak PS5 się zepsuje xD

1

@patrykzmc2000 Ja mam PS4 i PS5. Na PS4 masz przeglądarkę a na PS5 nie. Tak samo HBO Go. :D no i w razie czego jak jedna się zepsuje to jest druga. Sprzedasz PS4 za 600-700 zł, moim zdaniem nie warto.

0

@Ghotti nieee, on jest piękny ale to nie to :D moje serce należy do Andresa

4

@geass kawka i ciacho z Andresem Iniestą. Nikogo więcej.

0

@Kgorecki2500 no ale jak już był na tym meczu, to co miał robić?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?