1

@dv7wisnia albo: game over łuahaha

XD ta maska doprowadza mnie do szału.
@Brusu zobaczymy, póki co mosty wykończyły mnie psychicznie...

0

@Ghotti interesy xD @elmayakos może kiedyś spróbuję :D teraz będę ogrywać Demon Souls na PS5, a potem może dorwę The Surge na promocji to ogram. Polecasz 1 czy 2?

0

@elmayakos wiem, że to soulslike ale nie pasuje mi do końca ten nowoczesny klimat :(

0

@Ghotti dziś ma przyjść :D już jest wydana do doręczenia. Gram na PS4 w Crasha

2

Szukałam wyzwań na konsolę po soulsach, Bloodborne i Sekiro. Nie sądziłam, że takim wyzwaniem będzie Crash Bandicoot :D

3

Wielki Duńczyk. Dobranoc

0

@barcelonaLM my.

Pozdrawiam

5

Już wolę aby Ci chłopcy wygrali. Dla nich to będzie piękna historia, wspomnienie, które będą opowiadać swoim dzieciom i wnukom, a dla tych patałachów z Camp Nou to kolejne otarcie się o blamaż.

16

Jak oni sobie samobója nie strzelą, to nie wygramy

0

Hqhahahahahahahahahahaahhahahahaha

0

Jak zmarnują drugiego karnego...

0

Mama ogląda razem ze mną ten mecz, boje się, że będę mieć zarzuty znęcania nad nią. :( Niebieska karta.

7

Przecież to powinno być cyk, cyk 3:0 do przerwy, na drugą przerwę wychodzą dzieciaki sobie pokopać...

4

Piechna > Griezmann. Przynajmniej kiełbasy robił.

8

Sto dwadzieścia milionów, sto dwadzieścia... :DDDDD

3

Duma Katalonii... My z taką grą nie bylibyśmy nawet Dumą Podlasia. XD

6

Kiedyś Messi, Xavi, Iniesta, Suarez, Neymar a teraz jakieś Trinką, Brejtłajty i francuz któremu najlepiej to wychodzi nagrywanie filmików.

8

Araujo nawet z jedną ręką jest najlepszym naszym ŚO.

7

Puig schodzi XDDD Koeman to naprawdę agencik.

0

@msmsms kto? Nie zwróciłam uwagi xD Lenglet?

6

Ale myśmy nisko upadli. XD

2

@pikass14 niektórzy morsują a my o PS xD

1

@Rust_Cohle hahahaha :D

1

@Rust_Cohle świetna córcia :)

0

@Isso89 z kibla nie schodziłam przez 3 dni. Wyciągnij wnioski sam.

0

@Bamboleo ja grałam na orliku z Kownackim xD wcale nie był najlepszy

0

@DaPi może mnie zauważy :D

1

@student97r szkoda, wielka szkoda.

1

@koziar gra jest naprawdę fajna. Ściągnęłam ją z Plusa, bez przekonania a wciągnęła mnie niesamowicie. Trochę soulslike ale z jasną fabułą, konsekwencjami decyzji itd. :)

2

Grał ktoś w Tony Hawk Pro Skater 1+2?
Grałam swojego czasu mnóstwo na kompie w te części + American Westeland :D zastanawiam się czy nie skopali tej gry względem oryginału? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?