clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@dv7wisnia albo: game over łuahaha
XD ta maska doprowadza mnie do szału.
@Brusu zobaczymy, póki co mosty wykończyły mnie psychicznie...
0
@Ghotti interesy xD @elmayakos może kiedyś spróbuję :D teraz będę ogrywać Demon Souls na PS5, a potem może dorwę The Surge na promocji to ogram. Polecasz 1 czy 2?
0
@elmayakos wiem, że to soulslike ale nie pasuje mi do końca ten nowoczesny klimat :(
0
@Ghotti dziś ma przyjść :D już jest wydana do doręczenia. Gram na PS4 w Crasha
2
Szukałam wyzwań na konsolę po soulsach, Bloodborne i Sekiro. Nie sądziłam, że takim wyzwaniem będzie Crash Bandicoot :D
3
Wielki Duńczyk. Dobranoc
0
@barcelonaLM my.
Pozdrawiam
5
Już wolę aby Ci chłopcy wygrali. Dla nich to będzie piękna historia, wspomnienie, które będą opowiadać swoim dzieciom i wnukom, a dla tych patałachów z Camp Nou to kolejne otarcie się o blamaż.
16
Jak oni sobie samobója nie strzelą, to nie wygramy
0
Hqhahahahahahahahahahaahhahahahaha
0
Jak zmarnują drugiego karnego...
0
Mama ogląda razem ze mną ten mecz, boje się, że będę mieć zarzuty znęcania nad nią. :( Niebieska karta.
7
Przecież to powinno być cyk, cyk 3:0 do przerwy, na drugą przerwę wychodzą dzieciaki sobie pokopać...
4
Piechna > Griezmann. Przynajmniej kiełbasy robił.
8
Sto dwadzieścia milionów, sto dwadzieścia... :DDDDD
3
Duma Katalonii... My z taką grą nie bylibyśmy nawet Dumą Podlasia. XD
6
Kiedyś Messi, Xavi, Iniesta, Suarez, Neymar a teraz jakieś Trinką, Brejtłajty i francuz któremu najlepiej to wychodzi nagrywanie filmików.
8
Araujo nawet z jedną ręką jest najlepszym naszym ŚO.
7
Puig schodzi XDDD Koeman to naprawdę agencik.
0
@msmsms kto? Nie zwróciłam uwagi xD Lenglet?
6
Ale myśmy nisko upadli. XD
2
@pikass14 niektórzy morsują a my o PS xD
1
@Rust_Cohle hahahaha :D
1
@Rust_Cohle świetna córcia :)
0
@Isso89 z kibla nie schodziłam przez 3 dni. Wyciągnij wnioski sam.
0
@Bamboleo ja grałam na orliku z Kownackim xD wcale nie był najlepszy
0
@DaPi może mnie zauważy :D
1
@student97r szkoda, wielka szkoda.
1
@koziar gra jest naprawdę fajna. Ściągnęłam ją z Plusa, bez przekonania a wciągnęła mnie niesamowicie. Trochę soulslike ale z jasną fabułą, konsekwencjami decyzji itd. :)
2
Grał ktoś w Tony Hawk Pro Skater 1+2?
Grałam swojego czasu mnóstwo na kompie w te części + American Westeland :D zastanawiam się czy nie skopali tej gry względem oryginału? :D