clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na razie to taka średniawka.
0
@kamilop łap
5
Czytałam właśnie, że jakaś laska wchodziła na Babią Górę w szortach i staniku, bo to podobno jakiś czelendż. XD jest w stanie ciężkim. Takie przypadki same się eliminują.
1
@MesQueUnClub_87 nooo, ta muzyczka. Niezły sentyment :D
8
Wymieniłam się z typkiem na Crash Bandicoot, a ja mu dałam Days Gone. Jaram się powrotem do dzieciństwa :D
0
@macio_944 w Poznaniu xD
@Bykunn wiem, że wilki są nieszkodliwe dla człowieka jednak w ciągu ostatniego miesiąca było już kilka ataków na psy, a ja właśnie z moim do tego lasu jeździłam na długie spacery :/ ostatnio poszarpały jednego ale na szczęście zdążył im uciec. Wataha 7 sztuk. Wolę nie kusić losu. :D tym bardziej, że ostatnio babeczka pisała, że była w tym lesie pobiegać i wilk wyszedł na drogę, stał i patrzył. XD
2
@macio_944 piękne zdjęcia. Też bym poszła do lasu, ale po moim lesie biegają wilki :/
2
@tobiasson92 ja zamiast 2 litrów colki ostatnio, kupiłam litr. Cierpiałam niemiłosiernie no ale :/
7
@macio_944 robi się niezły syf wokół Cyberpunka. Ale mam wrażenie, że jeszcze wyjdzie im to na dobre i koniec końców Cyberek będzie świetną grą.
16
@Chakalaka ten to jest agent.
1
@macio_944 ja w temacie Cyberpunka już sobie ,,ostygłam". Napalilam się, rozczarowałam a teraz zwyczajnie nie mam żalu i czekam. Kibicuję im mocno, bo za Wiedźmina 3 dożywotni szacun
0
@patry295 XD rozwalacie mnie z tymi postami ale szanuję za inicjatywę
1
@Tomek54321 spróbuj porobić inne misje, wróć tam i może się odblokuje
0
@tristan87 butelek to on ma cały barek. Ucieszył się z takiej tematyki tortu, to fakt :)
22
Jakiś czas temu pisałam o tym, że będę robić dla taty tort na urodziny. No i zrobiłam :D
https://ibb.co/TK3mTqt
Drugi tort w życiu, przełożony z kremem chałwowym, kremem malinowym, tynk z masła i mleka skondensowanego barwiony czarnym barwnikiem, by uzyskać efekt ,,beton". :D do tego drip, czyli polewa z czekolady deserowej. Czas pracy: 4,5 godziny, radość taty nie do opisania. :) Myślę, że jak na drugi tort w życiu nie jest źle :D
1
@Isso89 pewnie nie uzbierasz, ale mega mi miło :D dziękuję!!!
0
@Tomek54321 właśnie tę misję robiłam ;D na szczęście zero bugów
0
@MesQueUnClub_87 a Bloodborne grałeś? Moim zdaniem najlepsza z From Software. :D też jest w promocji na PS Store
1
@konrad1661 no zapewne nie są zniszczone. Wyczyść podeszwy, wysusz je porządnie i spróbuj :) akurat Decathlon nie jest problemowym sklepem
0
@konrad1661 spróbuj wymienić na większe.
2
Rozmawiam sobie z moim przyjacielem Sokratesem, po chwili spotykam Arystoklesa-dziecko, który twierdzi, że ma za trudne imię i musi je zmienić, brat przeżywa go Platon i tak zostanie. Dlatego kocham Assassin's Creed.
1
@MesQueUnClub_87 Dark Souls łatwiejsze. Sekiro jest naprawdę trudne. W DS każdy Boss u mnie to kwestia kilku prób a w Sekiro kilka godzin prób xD bierz Sekiro, jak to Twoja pierwsza taka produkcja. Tam masz jasno określoną fabułę a w DS będziesz mieć wrażenie że biegasz od przeciwnika do przeciwnika i nie wiadomo o co chodzi.
0
@MESSIah16 ta, fighterka ale jak jest ,,ałka" to biedna Karolinka :D niestety ;(
1
@MESSIah16 nieee, bo ja chciałam dużo kolczyków ale jestem miękka klucha i mnie bolało. XD mam tylko jeden tatuaż i jeden (już wyjęty) kolczyk.
0
@SonBarcaGoku XDDD
0
@Witam beniz :D
2
@Nocturno pamiętam jaka była moda na kolczyki w brwiach. Też chyba z tego wyrosłam, miałam ten kolczyk w okresie bycia metalem :D nosiłam kolec w brodzie xD teraz w życiu bym takiego nie założyła
1
@FC1899Barca liczą :D
0
Podobają się Wam kolczyki w innych miejscach niż uszy? :D ja miałam w brodzie do niedawna (w zasadzie pod wargą, na samym środku) ale wyjęłam chwilowo i jakoś tak zostało.
2
@MaTt_BarcaFan przez Ciebie znów mam ochotę obejrzeć GoT. 4 raz, a ten odcinek chyba z 10. XD