clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Witekk10 no wiem. Przez tydzień będzie pisał ze swoimi ziomkami, że tak naprawdę jestem facetem.
2
@BorzyKrzys instruktor terapii uzależnień, który specjalizuje się w leczeniu alkoholików. Sam z tego wyszedł. Sorry ale jest dla mnie większym autorytetem niż noname z La Bamby.
24
@MaTt_BarcaFan ale jak to, taki ceniony polityk? :O Szakalakafą będzie niepocieszony.
13
Fernando Torres wystąpi na gali WWE 31 stycznia! Najlepszy napastnik The Reds w 21 wieku ostro przypakował i po raz pierwszy pojawi się na Royal Rumble już w przyszłym tygodniu.
Źródło: To tylko piłka nożna
El Niño przypakował i proszę bardzo :D
2
@sebasek99 o czym Ty mówisz? Jak lustracja była jego inicjatywą xDD
0
@Fabik87 podobno wtedy nie czuć nawet tych promili. Ten wykładowca mówił, że normalnie jeździł samochodem, pracował. Nikt się nie zorientował, że jest pod wpływem.
0
@Fabik87 wystarczy, że jest nałogowcem i pił bez przerwy przez kilka dni. Miałam na studiach takiego wykładowcę, który wyszedł z alkoholizmu. Mówił, że jak pił ciągiem miesiąc bez przerwy, to miał 12 promili. XD
48
@Quavosk byłam kiedyś na spotkaniu z JKM i mam z nim zdjęcie. Chwilę pogadałam, bardzo kulturalny starszy pan :D w rękę mnie pocałował i traktował jak damę. Odczucia mega pozytywne.
3
@Rust_Cohle też nie oglądałam i nie mogę się zebrać xD
1
@Rust_Cohle w pracy więc obiadu ni ma ale jutro robię fileta z kurczaka z kieszonką, w środku feta, szpinak i masło. Wszystko zawijam w ciasto francuskie i do piekarnika. Niebo w gębie :D
1
@LuisSalvano wolałabym wziąć pod opiekę schroniska i stworzyć swój klub piłkarski :D zacząć od zera. FC La Rambla i pierwszy transfer to Messi.
2
@usztafik może i tak, ale nie mówmy, że covid nic nie zmienił. Zmienił nawet jeśli nie bezpośrednio to pośrednio.
17
@Rudi35 głupoty gadasz. W Polsce w 2020 zmarło najwięcej osób od czasów II WŚ, 80 tys więcej niż 2019.
0
@Bobo25 ludzie nie ufają państwu w kwestii oszczędzania... Hmmm, OFE? :D ja się wypisałam i nie żałuję
0
@DonMatteo901 dobrze, że nie powiedział Żewłakow. XD
4
@DonMatteo901 jeszcze ten post niżej, o talii kart bez króla, królowej i waleta xD
2
@tristan87 na ławeczce po Stachu Japyczu był najstarszy, a nazywali go sraluchem
1
@Ojciec5tkidzieci to, że jestem gruba nie znaczy od razu, że mors panie tato
@tomek8756 zamówiłam 18.12 a dziś przyszła z Media Expert
0
@lukaszbarca15 Demon's Souls. Od kilku dni czekała na mnie w pudełku :) potem Wiedźmin 3 i ogram może coś z PS Collection :D
0
@Rewolucja123 ja to teraz Demon's Souls i Wiedźmin 3 piąty raz :D
2
@Kapitan_SW nieee, trafiłam ją parę dni temu w Biedrze za 15 ziko. :D pasuje mi do wystroju pokoju więc kupiłam
52
Mój skarb już sam siedzi :D
https://zapodaj.net/eddefc98e40c3.jpg.html
4
@PlanetFCB Goplana mleczna
1
@VamosRakieta dokładnie. Będą grać jak kaleki ale stroje klasa.
3
@BarcaInfo co nie dograją, to dowyglądają. XD
1
@Chlebej pracuję w zakładach bukmacherskich :) stacjonarny punkt
@marcin62 wypluj to xD
1
@Coutinho007 nie używam tej durnej aplikacji. XD
23
Ale mam dziś dobry dzień. :D przyszła PS5, mój ulubiony klient wygrał 2 tysiące, a ja dostałam 150 zł napiwku. Oby tylko nic go nie zepsuło. Barca nie gra więc chyba nie ma takiej możliwości.
24
Zinedine Zidane z pozytywnym wynikiem testu na COVID-19.
Jedyny pozytyw w ostatnim czasie w obozie Królewskich.
1
@DonMatteo901 szkoda, że nie rozumie jak kobieta mówi ,,nie" przed stosunkiem :D