dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Zamiast Wprowadzając Munira Enrique mógł odrazu zawiesić białą flagę. ...
0
Możemy mówić co można co nie można. Jaka zapadła decyzja taka jest prawda, szkoda tej sprawy ale nic nie zrobimy. Fifa rządzi a Barca jej podpadla i nie ulegną w niczym. Ciekawe czy prezydent gdy był by inny to by było inaczej. ...?
0
Nie w meczu z Celta szczególnie na wyjeździe; za duże ryzyko
2
Patrząc na ten filmik o Halilovicu to zjada Munira na śniadanie. .....
2
Zamiast rozciągnąć do 2 boku to podcina piłkę i bawi się ter Stegen -denerwujące tym bardziej po jego błędach ostatnich
0
Nie irytuje cię to?
8
Akurat w karnych Penaldo bije Messiego na głowę
4
Cytat -"Luis Enrique odlicza czas do powrotu Claudio Bravo "
0
Tak to dla inteligentnych :-)
1
0
Adama Traore by się przydał a Pedro to już całkiem teraz. Trudno trzeba sobie radzić
13
Gdyby zmienił klub na Real to by wystarczyło że były by karne oczywiste
0
kto komentuje meczyk?
0
kto komentuje mecz?
3
Ronaldo egzekutor doskonały ale w kreowaniu akcji to nie jest najlepszy Messi go bije na głowę dryblingiem i wizja pola. To inni zupełnie piłkarze nie można ich porównywać ale że są najlepsi, my to mamy skłonność do porównań i to jest bolesne dla jednego jak i drugiego bo nikt nie lubi być porównywany. ....
0
Jak wchodził Morata faktycznie jakoś bałem się o wynik
0
Real nie miał prawdziwego sprawdzianu jeszcze a Barca co mecz ma dobrego przeciwnika. Teraz Levante na złapanie oddechu.
5
Słyszeliście o nowym uczestnik Celebrity splash? -To Sergio Ramos
22
Przyznaje że grają na niego i jest w formie Ronaldo. Statystyki będzie miał kosmiczne w tym sezonie ale na mecze z wielkimi zniknie jak Houdini
0
Ronaldo z wolnego przyladowal w........ trybuny
2
Bo grzmoci karne jak szalony:-)
0
Dzięki :-)
0
Macie link do asysty Pogby?
0
Jutro Messi 2 z karnego :-)
0
Jak mu niedobrze niech dba o zdrowie i nie czyta.
0
Masz wyjście. nie czytaj
4
No szkoda :-)
0
Minusy albo coś w stylu negatywów dobra sprawa to by trochę głupotę hamowalo
1
Oby bez kontuzji żadnej
0
Atletico remis. W tureckim kotle ciężko się gra