0

:-) żart pisz co chcesz wolny karaj pozdrawiam

1

nas tej stronie wygraliśmy mecz bo mamy 1 miejsce i 18 pkt Spójrzcie na tabele

0

aby mi się to więcej nie powtórzyło

1

Co ten komentator wygasają że przed polem karnym co za Debil

0

Ale miło widzieć stejgena :-)

0

Ma za duże i za ciężkie bo nie dobiegł do piłki. ....

19

Mój trener by powiedział o sytuacji Pique że jajami powinien to strzelić co miał. ..

0

Więcej niż Alves, oglądaj mecz kolego

0

Racja z tym Rakiticiem końcówka ok ale słabo ogólnie

0

I Mathieu na środku a nie na boku oraz Alba zdrowy

0

Alves przy tej formie Roberto i przyjściu Vidala może wylecieć na zimę.

0

Poszukiwany pilnie Rakitic. .........

0

Co oni wyprawiają !!!!!!!?!

0

Pique śpij dalej.......

1

Bravo!!!!!!!!!!!

2

Stegen by wpuścił albo wyplul

0

Rakitic to co lubi najbardziej -wycofanie:-)

1

Roberto bestia......

1

Niech sobie piszą. Daj ludziom żyć

0

Mecz Munira mam.nadzieję. ....

0

Sevilla ma lepszą lawke niż my, no nie źle

0

Jak oglądasz mecze Barcelony to powinieneś zauważyć to jak Mathieu gra na środku obrony to na lepsze noty od drugiego środkowego obrońcy

2

Mathieu gra piach tylko na lewej obronie na środku jest dobry

0

Nie przeglądałem twojego profilu tylko często komentujesz i nie da się nie zauważyć. Bądź zdrowy:-)

0

Opcja z poleceniami komentarzy jest fajna ale przydały by się minusiki albo w dół kciuki czy coś takiego jak czyjś komentarz jest słaby.

0

Czy ty szukasz komentarzy których się chcesz przyczepić i komentujesz.? Wszystkie twoje komentarze to zaczepki. Zalogowales się tutaj u szukasz sensu życia w taki sposób? Czy w necie czujesz się odważny za ekranem komputera bądź smartphona.....

17

Od jakiegoś Chilijczyka jest lepszy i to nie od jednego ale od Bravo nie.

0

Verma kiedy wraca?

2

Oby Real wara od lewego . Marca coś się bardzo interesuje

0

Nie ma mnie w tabeli fc barca com a mam 56 pkt dziwne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?