dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Derean to pokazuje jak Laporta zna się na piłce
6
Grzesiu Rasiak bardzo cię przepraszam za pisanie że jesteś i byłeś drewnem przy Luuku de Jongu jesteś człowiek guma
0
Może się okazać że liga Europy to ostatnia szansa na ligę mistrzów za rok
0
Ter Stegen to jest kpina i nie ważne czy jego bramka czy nie ale ręcznik To ręcznik co leci w światło bramki to gol
1
Dla Umtitiego to obejrzę ten mecz
2
Ciekawe jakby teraz dawał sobie radę Emerson ?
3
Ligo Europy przybywam
Awansowaliśmy do Ligi Europy
0
Sane to ma dynamit w nogach
2
Ter Stegen, Riki , Mingueza, Dest zapraszamy do sekcji żeńskiej
0
Wielka Barcelona a nie czekaj......
1
Riki i Cou La Kabaret :-d hehe
1
Xavi za szybko tu przyszedł.
0
Coś śmierdzi Manitą
0
Mam wrażenia że w tych piłkarzach nie ma życia i nie ważne czy grają przeciwko Getafe czy Bayernowi
3
Wiecie dlaczego nie wygramy ligi Europy?
Bo właśnie Sewilla się do niej wybiera
5
Dlaczego Balde nie wszedł tylko Mingueza?
0
Ter Stegen bramkarz na miarę ligi Europy
0
Widać że Bayern gra od niechcenia .
A Barcelona ma Mingueze ...
0
Już wole Umtitiego zamiast Minguezy
0
@BarcaInfo wyobrażasz sobie aby Florentino puścił jakiegoś piłkarza aby tylko zszedł z pensji? Nie ma takiej opcji. Niech Laporta nie powiela błędów Bartomeu.
1
@LS dzięki :-).
1
@BarcaInfo Ilu jeszcze piłkarzy ma odejść za czapkę gruszek? Bo schodzą z pensji? To jest argument?
Barca kupowała piłkarzy za grube miliony a oddaje aby zeszli z listy płac? Z taka polityka to środek tabeli to będzie sukces. Sprzedaż piłkarzy to jest zarobek a z samych biletów nie naskrobiemy pieniędzy które przyciągają wielkie gwiazdy. Trzeba czerpać z różnych źródeł .
1
Dużo ostatnio mówi się o odejściu Dembele, ale to jest jeszcze bardzo młody piłkarz .
Największym frajerstwem będzie go puścić za darmo. Trzeba Przedłużyć z nim kontrakt nawet po nie korzystnych warunkach dla Barcelony, bo przynajmniej będzie opcja go sprzedać i to pewnie nie za małe pieniądze a jak nie będzie łapał kontuzji to mamy mega grajka. Ale nie dodawajmy go za darmo najgorsza ze wszystkich opcji.
1
@kaamil1910 jestem sympatykiem Dembele, szkoda ze odejdzie .
Te kontuzje mnie tez irytowały ale to jest naprawdę dobry piłkarz .
0
A kto zagra? Tam nie ma kto grać .
1
Ale to smutne że kontuzjowany Dembele który nie daje nic, to daje więcej niż cały atak Barcelony :-(
6
Za gościa klasy Dembele będziemy musieli zapłacić słone pieniądze .
A tak oddamy go za darmo .
Nie ma innej rozsądnej opcji jak tylko go zatrzymać . Bo jak nie to liga konferencji a maks Liga Europy i tu Xavi, Guardiola inni nie pomogą. Cudów nie ma, trzeba mieć konkurencyjny zespół.
2
W tym PSG to sobie nikt nie radzi z trenerów
Tuchel ogarniał to zdecydowanie lepiej
Dotarł Do finału LM i gra była jednak
Lepsza
0
Barcelona pokazuje że zespół bez skrzydłowych nic nie znaczy .
2
Real wygrywając z innymi drużynami robi nam przysługę i zabiera punkty naszym rywalami do LM, wiec śmieszny sezon pod kontem kibicowania