dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld nikt tu nie mówi o dwóch . Skoro jak by miał być Haland to spoko. Ale to będzie bardzo trudne. A nie zakontraktować żadnego to lipa
2
Szkoda że Barcelona nie postarała się o Vlahovicia on obok Halanda najlepsze 9 i do tego młodzi .
2
Oby został bo bieda na skrzydłach w przyrównaniu do Realu .
0
Mecz do zapamiętania z Realem w Madrycie . Wtedy zagrał na bardzo dobrym poziomie
0
Jak dla mnie rozczarowanie i
Nie wypał . Szkoda Emersona że to nie on został
1
Umtiti doradzał ....
1
Ale bez graczy robiących różnice w pojedynkach indywidualnych daleko nie zajdziemy .
0
@Rewolucja123 dobrych skrzydłowych
0
Gra bez skrzydłowych właśnie tak wyglada :-/
1
Jak nie będzie skrzydłowych to tu może 5 Halandów przyjść i tak nic z tego nie będzie.
Z Dembele mogą sobie dać spokój wtedy kiedy znajda sensownego skrzydłowego.
7
Przykre ale bez Dembele to nawet emocji w ataku nie będzie . Może i szklanka ale wiatr robił z przodu.
Nie wiem jak bez dobrych skrzydłowych coś możemy zdziałać.
0
Dobrze że liga już wyjaśniona to ten gol mi obojętny
1
Byłem pewien że strzelą.
Czemu to takie przewidywalne....
0
@czygun w zależności od adaptacji .
0
@Barcanajlepszyteam To prawda że ci specjaliści nie potrzebnie wygadywali takie bzdury że szczepienie chroni przed zachorowaniem. Było to oczywiste że to bzdura, ale szczepienie pomaga w łagodniejszym przejściu choroby.
1
@KrychaFCB chodzi o to aby twój system odpornościowy w porę zareagował za nim choroba zrobi spustoszenie w twoim organizmie. Ale widzę że niektórzy nie za bardzo wiedza o co chodzi ogólnie ze szczepieniami.
Zaszczepiony jest narażony na zachorowanie tak jak i nie zaszczepiony ale z ta różnica że organizm wie już z czym walczy. Nic dziwnego że ludzie nie chcą się szczepić jak ktoś rozpowszechnia takie bzdury o tym że szczepionka chroni przed zachorowaniem i nie tłumaczy w jakim celu tak naprawdę jest szczepienie.
Później takie gadanie że szczepionka nie skuteczna bo ludzie chorują.
1
Ciekawe jakie warunki proponuje Barcelona a jakie są wymagania agenta Dembele .
0
Fati łapie kontuzje jakby zagrał 50 meczy pod rząd i jego mięśnie nie wytrzymywały. A tu cyk gość zagra półtora meczu i kontuzja 2 miesiące .
Załamka
5
Dembele idź ratuj Newcastle przed spadkiem . Może ze 20 baniek udałoby się zarobić
15
Myśle że powinien dostać tyle ile
Pedri bez dwóch zdań
1
Paco Gento To ten co grał za Genarała Franco?
0
Puiga mogą kupić za 50 baniek takie Manchestery
0
Mam nadzieje ze koniec z planami B lub c
3
@michal26 zawsze możesz zawitać do Korei Północnej i cieszyć razem nimi szczęściem że nie maja demokracji .
10
Messi to hipokryta tutaj na gali ZP wypowiada się że Lewy zasłużył w tamtym toku na nagrodę a głosuje w FIFA the best na:
1. Neymar
2. Mbappe
3. Benzema
Wiem ze wypowiedz dotyczyła tamtego roku ale jednak lewy i w tym gorzej nie grał a jego kolejność świadczy o kolesiostwie.
Wkurzające są te plebiscyty i te głosowania.
Choć lewy któregoś roku tez zagłosował beznadziejnie na kolegów .
0
Powinien odejść i niech nie zabiera miejsca młodemu który może dostać szanse ze szkółki .
19
Patrząc na Moribe to gość strzelił sobie w kolano odejściem z Barcelony. Zamiast poczekać z czasem by naprawdę mógł zarabiać to teraz słuch o nim stopniowo będzie ginął. Gavi Nico i Pedri chłopaki maja głowę na karku.
0
Jak dla mnie patowa sytuacja . Bo zarabiać tyle nie może w Barcelonie ale z drugiej strony patrząc na nasz atak to nikt po prostu nikt nie weźmie ciężaru w pojedynkach jeden na jeden i robienie przewagi na siebie. Co my mamy takim Abde zwojować 4 miejsce w lidze? Nie widzę tego :-/
6
Koeman to jest jednak dekiel nie człowiek . Takiego trenera z takim charakterem to nie życzył był raczej nikomu.
3
Wczoraj byłem wkurzony na Busquetsa, bo jednak błędów sporo popełnił, ale wydaje mi się że młodzi go potrzebują aby mieli od kogo czerpać naukę z jego talentu i doświadczenia. Bo gość z takim doświadczeniem podwyższa morale zespołu . Choć uważam że jego rola powinna się zmniejszać kosztem dawania szans młodym coraz częściej.