dafik85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym momencie Barcelona jest poza czołówka najlepszych klubów . Cieszą wygrane z Sevilla ale na czołówkę to za mało .
11
Mingueza mnie zaskakuje jeszcze ten chłopak może naprawdę się rozwinąć . Nawet Puyol nie odrazu był Puyolem.
0
@Werka7 jestem mu wdzięczny za to ale nie zmienia to faktu ze uważam że jego miejsce jest w okolicach od 70 minuty na boisku
0
Mam nadzieje że Koeman zrozumiał na dłużej po pół rocznym trenowaniu tego klubu że miejsce Griezmanna jest na ławeczce rezerwowych
0
Sociedad spuchło
11
Silva to powinien najlepsze lata grać w Barcelonie
5
Atalanta jak zagra swoje to powinna pokusić się o zwycięztwo z Realem
3
Ten Isak budowa przypomina mi Busquetsa jak biega :-)
36
Ale ten Casemiro ma wkurzającą facjatę
0
Ten Rodrygo coś ustrzeli :-/
3
Tylko pilnować Modricia i Realu nie ma
0
Patrze na powtórki i myśle że jak tu sędzia mógłby tego gola nie uznać a tu niestety musi
3
Gaspart ma racje Bartomeu nic nie zrobił i na tym polega problem prezydenta który ma coś robić.
0
Co myślicie o Lukaku w Barcelonie na 9?
13
Pjanić 60 baniek Halland 75 gdzie sens gdzie logika?
4
Busquetsa to nawet wystawienie na Bałuckim rynku nic nie da i tak nikt go nie kupi...
3
Jeden z kolegów trafnie napisał o Busquetsie że on jest dobry wtedy kiedy Barcelona ma duże posiadanie piłki a jak mecz jest wyrównany albo przeciwnik przeważa to Busquets jest mniej produktywny od woza z węglem
0
Ile razy ci zawodnicy już są dotknięci
9
Najgorsze jest to że jakby przyszedł Xavi to pewnie dałby jeszcze z 2 sezony szanse temu proteziakowi Busquetsowi
0
de Jong uciekaj z tego tonącego statku. Jedyny który coś tam gra mimo ze dziś tez słabo. A Barcelona nich dalej gra Pique , Lengletem, Busquetsem. Itp
1
1:4 na Camp Nu w lidze mistrzów jaki rywal by nie był to pokazuje w którym miejscu jest Barcelona . W szarej pupie głęboko .
0
Nie wiem co pisać już
0
@Elnuum Nie o to chodzi że nie potrafimy ale my nie jesteśmy już drużyna z topu.
1
Rzygac mi się chce jak patrze na tą mordę Busquetsa
5
Dlaczego on wstawia tego Busquetsa?
Już wole przegrać wszystko w tym sezonie z Puigiem w składzie niż przegrać wszystko w Busquetsem
1
de Jong krył Albę :-d
3
Macie wrażenie że Barcelona gra na stojąco?
1
Dobrze że Neymar nie gra bo z Mbappe by nas podziurawili nieźle
0
Egoista strzelił gola
2
Nie chce nic mówić ale Mingueza z obrońców wyglada najlepiej