0

W tym momencie Barcelona jest poza czołówka najlepszych klubów . Cieszą wygrane z Sevilla ale na czołówkę to za mało .

11

Mingueza mnie zaskakuje jeszcze ten chłopak może naprawdę się rozwinąć . Nawet Puyol nie odrazu był Puyolem.

0

@Werka7 jestem mu wdzięczny za to ale nie zmienia to faktu ze uważam że jego miejsce jest w okolicach od 70 minuty na boisku

0

Mam nadzieje że Koeman zrozumiał na dłużej po pół rocznym trenowaniu tego klubu że miejsce Griezmanna jest na ławeczce rezerwowych

0

Sociedad spuchło

11

Silva to powinien najlepsze lata grać w Barcelonie

5

Atalanta jak zagra swoje to powinna pokusić się o zwycięztwo z Realem

3

Ten Isak budowa przypomina mi Busquetsa jak biega :-)

36

Ale ten Casemiro ma wkurzającą facjatę

0

Ten Rodrygo coś ustrzeli :-/

3

Tylko pilnować Modricia i Realu nie ma

0

Patrze na powtórki i myśle że jak tu sędzia mógłby tego gola nie uznać a tu niestety musi

3

Gaspart ma racje Bartomeu nic nie zrobił i na tym polega problem prezydenta który ma coś robić.

0

Co myślicie o Lukaku w Barcelonie na 9?

13

Pjanić 60 baniek Halland 75 gdzie sens gdzie logika?

4

Busquetsa to nawet wystawienie na Bałuckim rynku nic nie da i tak nikt go nie kupi...

3

Jeden z kolegów trafnie napisał o Busquetsie że on jest dobry wtedy kiedy Barcelona ma duże posiadanie piłki a jak mecz jest wyrównany albo przeciwnik przeważa to Busquets jest mniej produktywny od woza z węglem

0

Ile razy ci zawodnicy już są dotknięci

9

Najgorsze jest to że jakby przyszedł Xavi to pewnie dałby jeszcze z 2 sezony szanse temu proteziakowi Busquetsowi

0

de Jong uciekaj z tego tonącego statku. Jedyny który coś tam gra mimo ze dziś tez słabo. A Barcelona nich dalej gra Pique , Lengletem, Busquetsem. Itp

1

1:4 na Camp Nu w lidze mistrzów jaki rywal by nie był to pokazuje w którym miejscu jest Barcelona . W szarej pupie głęboko .

0

Nie wiem co pisać już

0

@Elnuum Nie o to chodzi że nie potrafimy ale my nie jesteśmy już drużyna z topu.

1

Rzygac mi się chce jak patrze na tą mordę Busquetsa

5

Dlaczego on wstawia tego Busquetsa?
Już wole przegrać wszystko w tym sezonie z Puigiem w składzie niż przegrać wszystko w Busquetsem

1

de Jong krył Albę :-d

3

Macie wrażenie że Barcelona gra na stojąco?

1

Dobrze że Neymar nie gra bo z Mbappe by nas podziurawili nieźle

0

Egoista strzelił gola

2

Nie chce nic mówić ale Mingueza z obrońców wyglada najlepiej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?