1

Gdyby na pozycji Moriby stał Messi to Trincao nie odważył by się strzelać tylko by podał . Nie mam ci do Trincao ale mnie wkurzył tym ze nie podał zachował się Robben

0

Trincao ty cepie ......

0

Mogli na Varze sprawdzić to de jong dotknął go przy strzale mógłby być karny dla Alaves

0

Czy trafi się mecz kiedy sędziowie nie dadzą nam powodów do narzekania? W Hiszpanie to raczej nie możliwe .

1

Gdyby nie VAR uznali by prawidłowego gola. Da się kantować z VARem ? Widać że się da ....

6

Po tak długiej przerwie do formy dochodzi się przez kilka tygodni. Wiec jak on chce zagrać z odrazu z doskoku w takim meczu?

2

Oficjalnie : Barcelona bez żadnego tytułu w tym sezonie.

4

Jak dla mnie Mungueza fajnie gra na ŚO

0

Niech ktoś uchroni Barcelonę przed Busquetsem

4

Celowa zagrywka mistrza Bartomeu. Bartek chciał aby Real nie zdobył mistrzostwa i oddał Suareza do Atletico.
Ten to ma Łeb na karku.

1

Dla mnie mecz zaległy i taka przewaga to Atletico spokojnie już jest mistrzem. W tym sezonie regularnie punktują przede wszystkim dzięki naszemu pracownikowi niejakiemu Luisowi S.

1

@mat32 ile miał lat ? Dlaczego martwy..? Trzymaj się współczuje .

7

Jak dla mnie nawet jeśli nie zdobędziemy niczego to w tych okolicznościach ( kontuzje, odejście Suareza , brak dziewiątki, afery z zarządem, nowy trener, brak nowych transferów. itp) to i tak uważam że Koeman zdał egzamin i poradził sobie jako trener . Trzeba go chwalić i dać mu szanse

3

Umtiti iLenglet de Jong niech śmiga w środku bo Busquets to proteziak

23

Mam nadzieje że ta bramka odblokuje chłopaka ba ma talent ale musi odblokować głowę

3

Ewidentnie Betis chce uniknąć dogrywki

0

Ten Busquets to cienis jedzie na opini to go ratuje bo powinien podzielic los Andre Gomesa

0

Dlaczego to drewno z nr 5 jeszcze gra w Barcelonie ? Jego już 3 sezony temu nie powinno być w Barcelonie

0

Jednak Puig to nie ta klasa co Pedri .

0

Dembele ma te przekładańce

0

Jeszcze jedna zmiana Umtiti za Busquetsa i de Jong wchodzi do środka

5

Jak chcieli zwolnić duże pensje w drużynie to mogli wywalić Busquetsa a nie Suareza

0

Wsadzic do składu razem Busiego i Pjanica to wiadomo było że z tego chleba nie będzie.
Z jedna kulawą noga jakoś da się chodzić ale z dwoma???

0

@4drian0 dobre :-D

0

Dlaczego Araujo zszedł z boiska?

0

Busquets i Pjanic para idealna do pomocy tylko strzelić sobie w łeb....

0

@mkord de Jong...?

0

Griezmann bramy i asysty Alba Bramy i asysty ale dla mnie dziś najlepszy Frankie de Jong

0

Co mu siadła ...

2

La Rambla okazuje skruchę i przeprasza Antka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?