A bez Lewego miała być lepiej... Zawodnik z jego rocznika wszedł na boisko i był najlepszy, to o czymś świadczy. Goście mający po 35 lat są dalej lepsi od zawodników 10 lub więcej lat młodszych.
@Emhyr Lenglet poza pierwszym sezonem, był kiedykolwiek u nas dobry? Francuz w pierwszym sezonie był dobry i to tyle, nawet nie dorastał do pięt Umtitiego w Prime, ale czarny Francuz miał krótko swój Prime.
@Przemek2323 On tylko komentuje te bzdury co wypisujesz już od ponad roku. Rozumiem jesteś w zastępstwie za pewnego użytkownika, ale on po 2-3 latach pisania tych bredni musiał się pożegnać.
@Comentateiro Co Ty chłopie pieprzysz? Tylko raz się nie udało wyjść z grupy LM za jego sterami i to przy cieżkiej grupie z Interem i Bayernem, z kontuzjami i wałkami sędziowskimi.
@Bobo25 Tutaj były bany jak ktoś to złamał. Tak ciężko uszanować tak krótka ciszę wyborczą? Przecież jest jeszcze prawie 60 godz, żeby się wygadać o polityce.
0
@MesQueUnClub_87 Jak ta strona jest prolewacka. Czytasz tylko pojedyncze komentarze na tej stronie?
0
@Aragorn33 A skąd wiesz, że to nie są wyborcy PiS.
7
Zastanawiam się jak ludzie niechcący PiSu u władzy nabrali się na Rudego poraz kolejny. Naprawdę nie było 3 partii?
0
A bez Lewego miała być lepiej... Zawodnik z jego rocznika wszedł na boisko i był najlepszy, to o czymś świadczy. Goście mający po 35 lat są dalej lepsi od zawodników 10 lub więcej lat młodszych.
0
@MarFan Emerytami się tłumacz. Znam dużo osób co mieli 20-40 lat i głosowali na PiS.
0
@Emhyr Lenglet poza pierwszym sezonem, był kiedykolwiek u nas dobry? Francuz w pierwszym sezonie był dobry i to tyle, nawet nie dorastał do pięt Umtitiego w Prime, ale czarny Francuz miał krótko swój Prime.
1
@Nazio_87 No właśnie to mnie zastanawia, jak ludzie mogą głosować na Lewicę... To już lepiej na KO.
3
@michaleu Najgorsze akurat było PO.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Ja mam przed oczami, to że wiele osób bez wykształcenia jest dużo mądrzejszych niż Ci z wykształceniem.
0
Czytając komentarze, to aż niektórych ściska, że jest w ogóle ta cisza wyborcza i próbują i tak pisać coś o polityce, ale tak dużo delikatniej :D
0
@MarioVeB! Klepać to Ty dzisiaj będziesz po wyborach. Że Tobie chłopcze chce się pisać dalej takie farmazony.
0
@require Z Lewym szansę by drastycznie wzrosły.
0
@koksik2700 Najładniejsza aktorka wtedy.
2
Lepiej pogadać o dupach lub o czymś przyjemnych np o grach. Ciekawe kiedy będzie premiera GTA lub nowego Tomb Raidera.
0
@BordowyPtak Przy ostatnich wyborach było mnóstwo banów.
0
Na LaRambli cisza wyborcza powinna trwać cały rok.
0
Ciekawe czy będzie tyle samo banów, co przy ostatnich wyborach.
0
@Popitek12 No i bardzo dobrze, a za kim ma być?
0
@Lionel_Messi10 A idź z tą Argentyna... Zaorać ich można po tym jak Messi wygrał MŚ, szkoda męczyć oczów o tak późnej porze :D
0
Albo Albania tak mocna lub Czesi tak słabi.
0
@kubix05 Tak jak przeczuwałem, że żaden debiutujący selekcjoner Reprezentacji Polski w 21 wieku nie wygrał swojego meczu.
0
Komentarz usunięty
0
Jesus Navas to jedyny Mistrz Świata z RPA. Można powiedzieć, że mała legenda kadry Hiszpanii, a nie zagrał zbyt wielu spotkań.
3
@MesQueUnClub96 Jestem tego samego zdania. Wszystkie konta które mają mniej niż 2000 dni, to Multikonta :D
1
@Przemek2323 On tylko komentuje te bzdury co wypisujesz już od ponad roku. Rozumiem jesteś w zastępstwie za pewnego użytkownika, ale on po 2-3 latach pisania tych bredni musiał się pożegnać.
1
@FcPortoFan1999 Za 30 lat też będziemy pytać ludzi starszych? Bo tak będzie cały czas, Ci ludzie starsi też kiedyś byli młodzi, no młodsi.
9
@Comentateiro Co Ty chłopie pieprzysz? Tylko raz się nie udało wyjść z grupy LM za jego sterami i to przy cieżkiej grupie z Interem i Bayernem, z kontuzjami i wałkami sędziowskimi.
0
@IronSanHybrid Teraz to by nie przeszło i ten program by został zdjęty z anteny i w ogóle. Tym bardziej, że to było na TVNie.
0
@Bobo25 Mówisz "my" masz na myśli Arsenal?
2
@Bobo25 Tutaj były bany jak ktoś to złamał. Tak ciężko uszanować tak krótka ciszę wyborczą? Przecież jest jeszcze prawie 60 godz, żeby się wygadać o polityce.