0

@MesQueUnClub_87 Jak ta strona jest prolewacka. Czytasz tylko pojedyncze komentarze na tej stronie?

0

@Aragorn33 A skąd wiesz, że to nie są wyborcy PiS.

7

Zastanawiam się jak ludzie niechcący PiSu u władzy nabrali się na Rudego poraz kolejny. Naprawdę nie było 3 partii?

0

A bez Lewego miała być lepiej... Zawodnik z jego rocznika wszedł na boisko i był najlepszy, to o czymś świadczy. Goście mający po 35 lat są dalej lepsi od zawodników 10 lub więcej lat młodszych.

0

@MarFan Emerytami się tłumacz. Znam dużo osób co mieli 20-40 lat i głosowali na PiS.

0

@Emhyr Lenglet poza pierwszym sezonem, był kiedykolwiek u nas dobry? Francuz w pierwszym sezonie był dobry i to tyle, nawet nie dorastał do pięt Umtitiego w Prime, ale czarny Francuz miał krótko swój Prime.

1

@Nazio_87 No właśnie to mnie zastanawia, jak ludzie mogą głosować na Lewicę... To już lepiej na KO.

3

@michaleu Najgorsze akurat było PO.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Ja mam przed oczami, to że wiele osób bez wykształcenia jest dużo mądrzejszych niż Ci z wykształceniem.

0

Czytając komentarze, to aż niektórych ściska, że jest w ogóle ta cisza wyborcza i próbują i tak pisać coś o polityce, ale tak dużo delikatniej :D

0

@MarioVeB! Klepać to Ty dzisiaj będziesz po wyborach. Że Tobie chłopcze chce się pisać dalej takie farmazony.

0

@require Z Lewym szansę by drastycznie wzrosły.

0

@koksik2700 Najładniejsza aktorka wtedy.

2

Lepiej pogadać o dupach lub o czymś przyjemnych np o grach. Ciekawe kiedy będzie premiera GTA lub nowego Tomb Raidera.

0

@BordowyPtak Przy ostatnich wyborach było mnóstwo banów.

0

Na LaRambli cisza wyborcza powinna trwać cały rok.

0

Ciekawe czy będzie tyle samo banów, co przy ostatnich wyborach.

0

@Popitek12 No i bardzo dobrze, a za kim ma być?

0

@Lionel_Messi10 A idź z tą Argentyna... Zaorać ich można po tym jak Messi wygrał MŚ, szkoda męczyć oczów o tak późnej porze :D

0

Albo Albania tak mocna lub Czesi tak słabi.

0

@kubix05 Tak jak przeczuwałem, że żaden debiutujący selekcjoner Reprezentacji Polski w 21 wieku nie wygrał swojego meczu.

0

Komentarz usunięty

0

Jesus Navas to jedyny Mistrz Świata z RPA. Można powiedzieć, że mała legenda kadry Hiszpanii, a nie zagrał zbyt wielu spotkań.

3

@MesQueUnClub96 Jestem tego samego zdania. Wszystkie konta które mają mniej niż 2000 dni, to Multikonta :D

1

@Przemek2323 On tylko komentuje te bzdury co wypisujesz już od ponad roku. Rozumiem jesteś w zastępstwie za pewnego użytkownika, ale on po 2-3 latach pisania tych bredni musiał się pożegnać.

1

@FcPortoFan1999 Za 30 lat też będziemy pytać ludzi starszych? Bo tak będzie cały czas, Ci ludzie starsi też kiedyś byli młodzi, no młodsi.

9

@Comentateiro Co Ty chłopie pieprzysz? Tylko raz się nie udało wyjść z grupy LM za jego sterami i to przy cieżkiej grupie z Interem i Bayernem, z kontuzjami i wałkami sędziowskimi.

0

@IronSanHybrid Teraz to by nie przeszło i ten program by został zdjęty z anteny i w ogóle. Tym bardziej, że to było na TVNie.

0

@Bobo25 Mówisz "my" masz na myśli Arsenal?

2

@Bobo25 Tutaj były bany jak ktoś to złamał. Tak ciężko uszanować tak krótka ciszę wyborczą? Przecież jest jeszcze prawie 60 godz, żeby się wygadać o polityce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?