Nie bronię Rubialesa, ale gdyby była sytuacja odwrotna, że to kobieta była by na jego stanowisku i tak pocałowała piłkarza, to ten piłkarz zrobiłby taką aferę? Wątpię. Czyn niedopuszczalny, bo nie można takich rzeczy robić.
@Borneo Nie był nigdy żadnym szefem, a tylko zwykłą marionetką UE, a w sumie to Niemiec, które o dziwo po tym co się wydarzyło historycznie, to rozdają karty w tej śmiesznej Unii.
@MesQueUnClub96 Z Hurkaczem Świątek nie ma szans na Złoto na mączce, prędzej w singlu i tak będzie. Nawet gdyby przeszedł w zeszłym roku jakimś cudem Ruuda, to i tak wywaliłby go następny przeciwnik, mączka mu nie leży.
Myślę, że uzbierają pieniądze i w przyszłym sezonie wykupią Cancelo. Portugalczyk jest niby przeciętny w defensywie, a i tak dalej o niebo lepszy niż Roberto. Do tego w ofensywie może dać bardzo wiele, dzisiaj mógł mieć asystę, a dopiero to był jego pierwszy mecz, dokładnie to minuty.
Cancelo jedną sytuacją wywalczył sobie wyjściowy skład. Wiele nie musiał zrobić, żeby wygryść Roberto, który gra tylko dlatego, bo kontuzjowany był Araujo.
@DaPidejpi Niemcy zamiast po 2 WŚ zostać zaorane i rozdzielone, dostały dużą pomoc. Zostały jedynie rozdzielone na RFN i NRD, ale to praktycznie nie była żadna kara.
Kaja Juvan to koleżanka Igi z czasów kiedy grały młodzieżowo. Podobno duży talent, ale na tym się skończyło. W przeciwieństwie do Świątek nie potrafiła tego przenieść w tenis zawodowy.
2
Nie bronię Rubialesa, ale gdyby była sytuacja odwrotna, że to kobieta była by na jego stanowisku i tak pocałowała piłkarza, to ten piłkarz zrobiłby taką aferę? Wątpię. Czyn niedopuszczalny, bo nie można takich rzeczy robić.
0
@Borneo Jesteś młody/naiwny lub po prostu głupi, to była tylko kukiełka w teatrzyku Merkel i którego Prezydenta Francji, bo kilku ich bylo.
8
@Borneo Nie był nigdy żadnym szefem, a tylko zwykłą marionetką UE, a w sumie to Niemiec, które o dziwo po tym co się wydarzyło historycznie, to rozdają karty w tej śmiesznej Unii.
12
@AlexDark00 Chłopie Ty się lepiej na ten temat nie wypowiadaj, bo się tylko kompromitujesz.
0
@MesQueUnClub96 Z Hurkaczem Świątek nie ma szans na Złoto na mączce, prędzej w singlu i tak będzie. Nawet gdyby przeszedł w zeszłym roku jakimś cudem Ruuda, to i tak wywaliłby go następny przeciwnik, mączka mu nie leży.
1
@FcPortoFan1999 RG nie był.
0
Dobrze że Lewy chociaż w jakiejś strzeleckiej formie jest.
0
@Kamilos84 Nadal ma jakąś klasę?
1
@BordowyPtak Ten trener to chyba 22-24 latka uważał za młody talent, który się dopiero rozwija.
0
@pt9 I tak nic nie udowodnią, tak sobie mogę wypisywać przez najbliższy rok i pewnie tak będzie, ale żadnych konkretnych dowodów.
0
Jak to jest że na notatniku są jakieś sprawy Negreiry, a u nas tego nie ma? Madryt wyciąga syf jak się da, a sprawa jest już od dawna zakończona.
0
@Faro Dembele to akurat najgorszy przykład jakiego mogłeś użyć. Był tutaj długo przed Xavim i każdemu trenerowi stwarzał problemy.
0
@AlexDark00 Niezła z Ciebie odklejka.
0
Myślę, że uzbierają pieniądze i w przyszłym sezonie wykupią Cancelo. Portugalczyk jest niby przeciętny w defensywie, a i tak dalej o niebo lepszy niż Roberto. Do tego w ofensywie może dać bardzo wiele, dzisiaj mógł mieć asystę, a dopiero to był jego pierwszy mecz, dokładnie to minuty.
0
@Lokusekpl Idż się lecz.
0
Kto czeka na mecz Igi z Ostapenko?
1
Cancelo jedną sytuacją wywalczył sobie wyjściowy skład. Wiele nie musiał zrobić, żeby wygryść Roberto, który gra tylko dlatego, bo kontuzjowany był Araujo.
0
@Firestone Lewy nam przynajmniej wywalczył 3 pkt.
0
Sądząc po poziomie sędziowania w tej lidze, to nie byłbym zaskoczony jakby to Lewy dostał czerwo.
1
Roberto to gra bo jest Kapitanem innej opcji nie ma.
2
@VamosVamos Akurat w tym przypadku sytuacja jest ciężka, bo ciężko z taką sytuacją finansową myśleć o przyszłości.
0
@MalanFCB Już pokazał w poprzednim sezonie, że nie potrafił tego udźwignąć i robił błąd za błędem. Takie wypożyczenie mu dobrze zrobi.
0
@poskus Jak Laporta va banque, to nie wiem co przez te wszystkie lata robił Bartomeu.
0
@VamosVamos Narazie interesujemy się obecnym sezonem. Do lata 2024 jeszcze dużo czasu.
0
@DaPidejpi Niemcy zamiast po 2 WŚ zostać zaorane i rozdzielone, dostały dużą pomoc. Zostały jedynie rozdzielone na RFN i NRD, ale to praktycznie nie była żadna kara.
1
Kaja Juvan to koleżanka Igi z czasów kiedy grały młodzieżowo. Podobno duży talent, ale na tym się skończyło. W przeciwieństwie do Świątek nie potrafiła tego przenieść w tenis zawodowy.
5
Pojedzie na te EURO Hiszpania nie ma PS z prawdziwego zdarzenia, a młody świetnie rokuje. Mieć 16 lat i być tak dobry?
0
@AlexDark00 Dobra idź do budy. Wyjdziesz przy następnej kolejce i znowu się schowasz.
0
@Technik To sobie zobacz jeszcze raz tą sytuację. Faulują bez piłki.
1
Ale ten Yamal się lekko porusza.