2

Nie bronię Rubialesa, ale gdyby była sytuacja odwrotna, że to kobieta była by na jego stanowisku i tak pocałowała piłkarza, to ten piłkarz zrobiłby taką aferę? Wątpię. Czyn niedopuszczalny, bo nie można takich rzeczy robić.

0

@Borneo Jesteś młody/naiwny lub po prostu głupi, to była tylko kukiełka w teatrzyku Merkel i którego Prezydenta Francji, bo kilku ich bylo.

8

@Borneo Nie był nigdy żadnym szefem, a tylko zwykłą marionetką UE, a w sumie to Niemiec, które o dziwo po tym co się wydarzyło historycznie, to rozdają karty w tej śmiesznej Unii.

12

@AlexDark00 Chłopie Ty się lepiej na ten temat nie wypowiadaj, bo się tylko kompromitujesz.

0

@MesQueUnClub96 Z Hurkaczem Świątek nie ma szans na Złoto na mączce, prędzej w singlu i tak będzie. Nawet gdyby przeszedł w zeszłym roku jakimś cudem Ruuda, to i tak wywaliłby go następny przeciwnik, mączka mu nie leży.

1

@FcPortoFan1999 RG nie był.

0

Dobrze że Lewy chociaż w jakiejś strzeleckiej formie jest.

0

@Kamilos84 Nadal ma jakąś klasę?

1

@BordowyPtak Ten trener to chyba 22-24 latka uważał za młody talent, który się dopiero rozwija.

0

@pt9 I tak nic nie udowodnią, tak sobie mogę wypisywać przez najbliższy rok i pewnie tak będzie, ale żadnych konkretnych dowodów.

0

Jak to jest że na notatniku są jakieś sprawy Negreiry, a u nas tego nie ma? Madryt wyciąga syf jak się da, a sprawa jest już od dawna zakończona.

0

@Faro Dembele to akurat najgorszy przykład jakiego mogłeś użyć. Był tutaj długo przed Xavim i każdemu trenerowi stwarzał problemy.

0

@AlexDark00 Niezła z Ciebie odklejka.

0

Myślę, że uzbierają pieniądze i w przyszłym sezonie wykupią Cancelo. Portugalczyk jest niby przeciętny w defensywie, a i tak dalej o niebo lepszy niż Roberto. Do tego w ofensywie może dać bardzo wiele, dzisiaj mógł mieć asystę, a dopiero to był jego pierwszy mecz, dokładnie to minuty.

0

@Lokusekpl Idż się lecz.

0

Kto czeka na mecz Igi z Ostapenko?

1

Cancelo jedną sytuacją wywalczył sobie wyjściowy skład. Wiele nie musiał zrobić, żeby wygryść Roberto, który gra tylko dlatego, bo kontuzjowany był Araujo.

0

@Firestone Lewy nam przynajmniej wywalczył 3 pkt.

0

Sądząc po poziomie sędziowania w tej lidze, to nie byłbym zaskoczony jakby to Lewy dostał czerwo.

1

Roberto to gra bo jest Kapitanem innej opcji nie ma.

2

@VamosVamos Akurat w tym przypadku sytuacja jest ciężka, bo ciężko z taką sytuacją finansową myśleć o przyszłości.

0

@MalanFCB Już pokazał w poprzednim sezonie, że nie potrafił tego udźwignąć i robił błąd za błędem. Takie wypożyczenie mu dobrze zrobi.

0

@poskus Jak Laporta va banque, to nie wiem co przez te wszystkie lata robił Bartomeu.

0

@VamosVamos Narazie interesujemy się obecnym sezonem. Do lata 2024 jeszcze dużo czasu.

0

@DaPidejpi Niemcy zamiast po 2 WŚ zostać zaorane i rozdzielone, dostały dużą pomoc. Zostały jedynie rozdzielone na RFN i NRD, ale to praktycznie nie była żadna kara.

1

Kaja Juvan to koleżanka Igi z czasów kiedy grały młodzieżowo. Podobno duży talent, ale na tym się skończyło. W przeciwieństwie do Świątek nie potrafiła tego przenieść w tenis zawodowy.

5

Pojedzie na te EURO Hiszpania nie ma PS z prawdziwego zdarzenia, a młody świetnie rokuje. Mieć 16 lat i być tak dobry?

0

@AlexDark00 Dobra idź do budy. Wyjdziesz przy następnej kolejce i znowu się schowasz.

0

@Technik To sobie zobacz jeszcze raz tą sytuację. Faulują bez piłki.

1

Ale ten Yamal się lekko porusza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?