2

@cyron1 Musieliby przywalić z 10-12 spotkań to by poczuł, co to znaczy jakby był bezrobotny przez te kilka miesięcy, ale czegoś takiego nie będzie i dalej będą wałki i wszystko będzie tuszowane.

1

@Gaz Pedri miał w tamtym sezonie jakieś kontuzje, ale nie takie jak w przed ostatnim. Więc nie gadaj bzdur że się od 2 lat łamie.

9

Za 2 lata to nie będzie już istniał w futbolu.

0

@AlwaysBlaugrana Wiadomo po wczorajszym meczu nie, bo nie wygraliśmy i jest się tak dobry jak ostatni mecz.

30

Kartkę Rafy powinni anulować i go przeprosić. Podobnie jak zrobili z Viniciusem.

0

Myślałem że sędziowie zaczną swój cyrk w 5-6 kolejce, a tutaj już w pierwszej to jest jeden wielki kabaret. Rafa prawidłowo wyleciał, a Suarez miał prawo Lewego bez piłki zatrzymywać i to oczywiście bez żadnej kartki.

3

Barcelona ma mocniejszy skład niż w poprzednim sezonie. Jak wszyscy będą zdrowi to możemy dużo zdziałać.

1

@tomek8756 Niestety? O Ty mały zboku :d

0

@cules100pro Już takie operacje w tak młodym wieku? To może mu naznaczyć całą karierę.

0

@MeMyselfAndI Jak przyjdą do City czy Bayernu to mogą wspierać z trybun, ale kto kupi kontuzjowanych zawodników?

1

@MeMyselfAndI Racja, na Finał wróci, ale będzie oglądał go z kolegami z drużyny przed telewizorem.

0

@macio_944 A widziałeś Hiszpana w ostatnich latach czy 8-10 lat wstecz?

1

@MeMyselfAndI Bez Curtoisa i środkowego napastnika to nawet z grupy nie wyjdziecie, więc o jakim Finale piszesz :D

0

@takisobiektos Dlatego 2 bramkarzem w klubie TOP powinien być ktoś taki starszy jak np u nas był Pinto wiadomo było że z racji wieku Hiszpan już lepszy nie mógł być i się nie rozwijał, ale bronił na solidnym poziomie.

2

Do Barcelony nie przyjdzie. Raz że nie ma dla niego określonej pozycji na której mógłby grać, a dwa że jest niepotrzebny. Pozostaje mu Atletico, a tam jest już spalony lub Arabia. Kilka lat do tyłu wiele osób sobie pluło tutaj w brodę, że sprowadzono Griezmana, a nie jego.

0

@Encore Śpik ma dopiero 20 lat...

2

@pacior95 I to sporo starsza i dużo mniej atrakcyjna przed odejściem.

0

@Firestone Może przy dobrych wiatrach w przyszłym roku Audi Cup wpadnie.

1

W pełni zdrowy Fati zdziała dużo więcej niż Torres czy Raphinha.

1

@ObiektywnyKibic121 Nie sądzę. Pewnie młody jesteś i nie pamiętasz gry Fatiego, ale to był kocur.

0

@LaLigaPD Ograniczeni to najwyżej wy jesteście w pisaniu swoich wypocin. Chłopak ma dopiero 19 lat. Wielu zawodników w jego wieku chciałoby być tak dobrych chociaż w 1/4 jak on.

5

Kiedyś pierwszymi kapitanami Barcelony byli Puyol, Xavi, Iniesta, Messi czy Busquets, a teraz Roberto ogromna degrengolada.

2

@Cotutajsiedzieje Większą kompromitacją jest Roberto w roli Kapitana.

0

@Oskar00 Słabo to wygląda La Rambla z roku na rok coraz gorzej. Albo przybywa kibiców w wieku 13-15 lat lub te same osoby nie dorosły i dalej piszą bzdury.

1

@judaszowe_srebrniki Gadasz tak jakbyś nie był Polakiem...

0

@BartqRKO A transfer Kapustki do Lisów? To był porażka.

2

@adi7adi8 Ciekawe w jakiej będzie formie. Dość długo nie grała.

0

@TR3YWAY Kontuzjowany wnosi do gry tyle co Mudryk jak gra.

0

@macio_944 Niech zrobią Remake Red Dead 1, a nie Remaster.

0

@DonAndresFCB Jakiś brat/kuzyn CJa :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?