0

@PatrychoO Kiedyś ośmieszał zawodników, a teraz miałby problem przejść obrońcę Ekstraklasy.

30

Vinicius sobie coraz bardziej pozwala i zero zawieszenia. Powinien dostać teraz z 5 spotkań, a nie dostanie żadnego. Może jakby opluł i odepchnął sędziego dostałby z 2 mecze. Niech Jarki i Muniaki dalej płaczą, że sędziują pod nas. Lewy dostał za jakieś drapanie się po nosie 3 mecze...

0

@Kondziubarca No i właśnie dlatego nie przejdą Bayernu. Marne szanse są na to.

0

@elitive Właściciel psa nie będzie za nic odpowiadał. Jest nagranie że się gapiła w telefon w czasie jazdy? Jest. Sama się udupiła. Potrąciła lub zabiła zwierzę? Tak. Wszystko jest przeciwko niej.

6

@PatrychoO Pies czy nie pies. Powinna zostać doprowadzona do odpowiedzialności karnej. Dowody są. Ban na kanale to najmniejszy wymiar kary.

0

@stickie Skończcie o tym mentalu... Temat podchwycony od Ronaldo i widzę że już wałkowany 3 rok.

0

@Magziu13 Grał z mocniejszymi przeciwnikami w podstawie.

0

@Faro A i tak wydaję mi się że za wszelkie porażki po dupie dostawał Xavi. Przypisuje mu się 2 nie wyjścia z grupy LM, a przy pierwszym nie pełnym sezonie już było pozamiatane jak obejmował Barce.

0

@Sau_Ron Nie ma nieograniczonych budżetów jak się za to wezmą odpowiedni ludzie, to nie będą mogli wydawać tyle ile chcą, tak jak do tej pory. Klub nie może być sponsorowany przez państwo.

0

@Sau_Ron Moim zdaniem to się prędzej czy później skończy, szejki odejdą bo wiecznie tracić nawet najbogatsi nie chcą i te kluby jak PSG czy City wrócą tam gdzie były.

1

@Criss18Barca Nie będzie stało 8 osób na dworze, jak będą kupować normalnie, a nie hurtowo. @LambiPL Trochę z tą liczba przesadziłem, ale jedna osoba kupiła z 60 i stopowała kolejkę.

2

Dobrze że paczki kupiłem wczoraj. Dzisiaj w tej samej cukierni kolejka jak za komuny z 8 osób przed sklepem stało. Ludzie to są nienormalni. Tłusty czwartek to tylko symbol nie trzeba kupić odrazu 100.

2

Tak myślę. Jak Barcelona może ponieść konsekwencje za lata 2016-2018 jak wtedy wydymali nas z Mistrzostwa w sezonie 2016 2017 na rzecz Realu, to było najbardziej kontrowersyjnie zdobyte mistrzostwo przez Real.

1

@taris Porównaj sobie osiągnięcia Barcelony i United od 2014, czyli schyłku Manchesteru.

0

@John_Doe Nic dziwnego. Jak trzeba płacić minimum 90 tys za jeden dzień uroczystości, to nikt nie chcę się hajtać.

2

@MysticCat A jednak i tak to wygląda ohydnie.

0

@cules100pro A Pique zdradził Shakirę. Jak można zdradzić Shakirę?

0

@Andi18 Są jeszcze ludzie, co myślą, że wszystko oddaliśmy?

0

@sendesara Co jest zabawne, bo wszyscy wiedzą jak w ostatnich latach Suarez grał na wyjazdach w LM.

1

Uwaga możliwe spojlery. Hogwarts Legacy? Dla mnie TOP. Czekałem aż wreszcie zrobią podobną grę w tym klimacie. Ogrywałem dawniej wszystkie części Harrego Pottera, ale nie można porównywać gier z lat 2001-2011. Gram już w sumie 6-7 godzin, a jest jeszcze tyle do odkrycia. Szkoda, że to wszystko zaczyna się od 5 klasy, a nie od 1, ale na tą grę byśmy musieli jeszcze z 2-3 lata poczekać, bo by była za duża.

0

Ta Bella Ramsey z The Last Of Us ma 19 lat? Ja myślałem że ma 13-14...

0

@Kgorecki2500 Ja jestem w Gryfindorze.

1

@pt9 Dla mnie kobieta z mniej niż 165 cm, to krasnal.

1

@pt9 I o tym prawdziwym facecie z 190+ piszą najczęściej kobiety, które nawet nie mają 168 cm wzrostu :D Jak się całują to na siedząco lub stoją na taborecie.

2

@IronSanHybrid Dalej mnie gryzie ten Slytherin, ale ja w Quizach praktycznie zawsze tam trafiałem :D

2

@Rust_Cohle 30 sekund to nic. Niektóre odpisują po 15 godzinach lub po sobie :D

1

@IronSanHybrid Trafiłeś do Slytherinu? Tylko, żebyś nie stał zły, bo czarodzieje, którzy zwykle tam trafiali kończyli źle :D Czytałem wszystkie książki, oglądałem filmy o Harrym Potterze i nie mogę się doczekać Piątku/Soboty. @Objectivo To polecam obejrzeć pozostałe części i zazdroszczę, bo chciałbym oglądać jeszcze razy bez wiedzy, że oglądałem to mnóstwo razy :D

1

@IronSanHybrid Tylko mi daj znać, tak bez spojlerów :D

0

@GeneralXavi Średnio mnie interesuje ta osoba, bo robi wszystko pod publiczkę i jest strasznym atencjuszem. Nie ma 1/10 inteligencji takiego Wojewódzkiego, który może się wygłupia w TVN, ale już kilka razy pokazywał, że rzeczywiście jest inny i to tylko na rzecz jego programu, a Stanowiski to tak jak go określił Najman "Dziennikarskie zero" i miał rację gość który często robi z siebie pośmiewisko. To dzięki niemu tacy ludzie jak Jaś Kapela czy Maja Staśko zostali wypromowani. Stanowiski się potrafi naśmiewać tylko z ciemnoty, bo przyjdzie ktoś bardziej inteligentny i go gasi jak kiepa.

2

@IronSanHybrid Ja sobie kupuje dopiero na premierę, to jeszcze trochę poczekam. Oby to był sztos, a nie tak jak malkontenci gdzieś jakieś opinie podchwyciły że to niewypał, a nawet nie zagrały.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?