0

@shahman Porównania zawsze między nimi będą, nawet jak aktualnie jest między nimi przepaść.

2

@Kessie Widać że pani po prawej mocno zainteresowana :D

1

@michal26 Dobrze, że Polak ma szansę sędziować takie mecze. Chociaż za stylem sędziowania Marciniaka nie jestem.

1

@Janas11224 Gratulacje, to teraz wszystkie panny twoje :D

0

@okiemtypera_lucaxx95 Nie robię z nikogo demona, ale dla mnie pajacują i to widać. Jakieś przeżuwanie gumy podczas hymnu i tańce godowe. Brazylijczycy bez przerwy mówią o tym Bogu i zawsze to podkreślają. Mówią coś innego, a robią coś innego. Nie mówię, żeby się nie cieszyli grą, ale z szacunkiem do przeciwnika i do siebie i tej swojej wiary. Kiedyś to wyglądało innaczej.

14

Zobaczcie jak się zachował Modric jak się mecz skończył. Podszedł pocieszył tych Brazylijczyków. A taki Neymar czy Vinicius jakby mogli to zrobili by Sambę przy płaczącym przeciwniku, to jest klasa.

4

W sumie to fajnie by było jakby Messi zgarnął tytuł, bo to nasza Legenda i nie warto mu źle życzyć i tak kibice Argentyny bardziej na niego pluli niż kibice Barcelony. W tym to nie ma porównania. Chociaż takie kmioty jak De Paul i Otamendi z MŚ? To absurd. Największe buraki, ale Sergio Ramos też ma taki tytuł.

2

Kiwior to jest największe rozczarowanie. Przy Gliku grało wielu ŚO i Kiwior jest jednym z najsłabszych.
Ale i tak wielką duma z gry naszej Reprezentacji.

0

@VegetaPolska Moder nie liczny z pomocy potrafi biegać.

1

@adi7adi8 Ale jego Reprezentacja w Prime mogła by nawet dzisiaj ograć tą Francje, a Argentynę tym bardziej i nie byłoby żadnego 2-0, bo zabiegali by ich.

6

W sumie to Nawałka powinien być do tej pory niezmiennie od 2013 roku. Wiadomo, że był na niego hejt za poprzedni Mundial, ale to przez nieudane eksperymenty z 3 ŚO, a za jego czasów styl gry był najlepszy i wyniki były.

0

To jest mecz naszej Kadry i emocje wychodzą.

0

@tristan87 A w jakim celu powstał wtedy?

0

Gdzie jest artykuł o "Rozdartych Sercach" Pamiętam jaka beka z tego była w 2016, a teraz niektórzy zachowują się tak samo.

0

@KrychaFCB Chyba w snach.

0

Przecież Busquets już wtedy będzie potrzebował balkonika... Teraz ledwo wyrabia lub w ogóle, a gdzie za 4 lata. Lubię Lucho, ale w tym przypadku bredzi.

0

@MesQueUnClub_87 Podobnie było jak kiedyś Ronaldo nabił strzałem Pepe i to wyrażnie Marca mu przyznawała gola i wszyscy się o to pluli. Dlaczego La Liga nie przyznała mu tego gola? A sam kilka bramek zdobył jak był nabity i wszystko miał przyznawane.

3

Niby jakaś afera jest odnośnie bramki Ronaldo? Widziałem tą bramkę Bruno z kilku ładnych perspektyw i w żadnej Ronaldo nie dotknął tamtej piłki, nawet włosem na głowie. Dla mnie temat skończony. Portugalczycy powinni się cieszyć, że padł po tym dośrodkowaniu gol, a nie dla kogo bramka.

22

Tych MŚ nie da się typować.

2

@Colon Ładna pani, ale się boję, że pójdzie siedzieć i ją Araby zaorają w tej celi. W końcu ile można walić kozy :D

2

Serbowie zawsze grali taką prymitywną piłkę. Jeśli chodzi o Bałkany, to zawsze wolałem Chorwację.

0

Kaziu Węgrzyn mi bardzo przypomina mojego wujka. Też żyje każdym meczem, podobna barwa głosu, ale to jak wypije.

5

@Janiama Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna gramy 3 mecz na MŚ o coś. Mam nadzieję, że to będzie nasz najlepszy mecz na tych Mistrzostwach.

1

@Pawci023x Brakuje mu jeszcze doświadczenia.

0

@Janiama A ja uważam, że najmocniejszymi potrafimy walczyć. Hiszpania 2021 czy Niemcy 2014/2015. Mimo porażki w 3-1 w Frankfurcie, to zaprezentowaliśmy się dużo lepiej niż w tym wygranym.

0

@Bobo25 Akurat Ty mi się zawsze jakoś kojarzyłeś z krytycznymi wypowiedziami o naszej Reprezentacji. Aż mnie zaskoczył ten komentarz.

1

@FabianMrozek Widocznie się nie znasz, ale to nie twoja wina, ale czego można wymagać po dziecku.

0

@tomek8756 Głupi są Ci co będą ją oglądać, bo w ten sposób ją promują.

3

Kaziu Węgrzyn gada, tak jakby w między czasie oglądał jakieś śmieszne memy. Akurat lubię jak komentuje mecze. Dużo lepiej się go słucha niż sztywnego Żewłakowa.

3

Kruszy się to pokolenie Belgów ich Prime przypadał na 2014-2018. Mogli coś dużo więcej osiągnąć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?