@okiemtypera_lucaxx95 Nie robię z nikogo demona, ale dla mnie pajacują i to widać. Jakieś przeżuwanie gumy podczas hymnu i tańce godowe. Brazylijczycy bez przerwy mówią o tym Bogu i zawsze to podkreślają. Mówią coś innego, a robią coś innego. Nie mówię, żeby się nie cieszyli grą, ale z szacunkiem do przeciwnika i do siebie i tej swojej wiary. Kiedyś to wyglądało innaczej.
Zobaczcie jak się zachował Modric jak się mecz skończył. Podszedł pocieszył tych Brazylijczyków. A taki Neymar czy Vinicius jakby mogli to zrobili by Sambę przy płaczącym przeciwniku, to jest klasa.
W sumie to fajnie by było jakby Messi zgarnął tytuł, bo to nasza Legenda i nie warto mu źle życzyć i tak kibice Argentyny bardziej na niego pluli niż kibice Barcelony. W tym to nie ma porównania. Chociaż takie kmioty jak De Paul i Otamendi z MŚ? To absurd. Największe buraki, ale Sergio Ramos też ma taki tytuł.
Kiwior to jest największe rozczarowanie. Przy Gliku grało wielu ŚO i Kiwior jest jednym z najsłabszych. Ale i tak wielką duma z gry naszej Reprezentacji.
@adi7adi8 Ale jego Reprezentacja w Prime mogła by nawet dzisiaj ograć tą Francje, a Argentynę tym bardziej i nie byłoby żadnego 2-0, bo zabiegali by ich.
W sumie to Nawałka powinien być do tej pory niezmiennie od 2013 roku. Wiadomo, że był na niego hejt za poprzedni Mundial, ale to przez nieudane eksperymenty z 3 ŚO, a za jego czasów styl gry był najlepszy i wyniki były.
Przecież Busquets już wtedy będzie potrzebował balkonika... Teraz ledwo wyrabia lub w ogóle, a gdzie za 4 lata. Lubię Lucho, ale w tym przypadku bredzi.
@MesQueUnClub_87 Podobnie było jak kiedyś Ronaldo nabił strzałem Pepe i to wyrażnie Marca mu przyznawała gola i wszyscy się o to pluli. Dlaczego La Liga nie przyznała mu tego gola? A sam kilka bramek zdobył jak był nabity i wszystko miał przyznawane.
Niby jakaś afera jest odnośnie bramki Ronaldo? Widziałem tą bramkę Bruno z kilku ładnych perspektyw i w żadnej Ronaldo nie dotknął tamtej piłki, nawet włosem na głowie. Dla mnie temat skończony. Portugalczycy powinni się cieszyć, że padł po tym dośrodkowaniu gol, a nie dla kogo bramka.
@Janiama A ja uważam, że najmocniejszymi potrafimy walczyć. Hiszpania 2021 czy Niemcy 2014/2015. Mimo porażki w 3-1 w Frankfurcie, to zaprezentowaliśmy się dużo lepiej niż w tym wygranym.
Kaziu Węgrzyn gada, tak jakby w między czasie oglądał jakieś śmieszne memy. Akurat lubię jak komentuje mecze. Dużo lepiej się go słucha niż sztywnego Żewłakowa.
0
@shahman Porównania zawsze między nimi będą, nawet jak aktualnie jest między nimi przepaść.
2
@Kessie Widać że pani po prawej mocno zainteresowana :D
1
@michal26 Dobrze, że Polak ma szansę sędziować takie mecze. Chociaż za stylem sędziowania Marciniaka nie jestem.
1
@Janas11224 Gratulacje, to teraz wszystkie panny twoje :D
0
@okiemtypera_lucaxx95 Nie robię z nikogo demona, ale dla mnie pajacują i to widać. Jakieś przeżuwanie gumy podczas hymnu i tańce godowe. Brazylijczycy bez przerwy mówią o tym Bogu i zawsze to podkreślają. Mówią coś innego, a robią coś innego. Nie mówię, żeby się nie cieszyli grą, ale z szacunkiem do przeciwnika i do siebie i tej swojej wiary. Kiedyś to wyglądało innaczej.
14
Zobaczcie jak się zachował Modric jak się mecz skończył. Podszedł pocieszył tych Brazylijczyków. A taki Neymar czy Vinicius jakby mogli to zrobili by Sambę przy płaczącym przeciwniku, to jest klasa.
4
W sumie to fajnie by było jakby Messi zgarnął tytuł, bo to nasza Legenda i nie warto mu źle życzyć i tak kibice Argentyny bardziej na niego pluli niż kibice Barcelony. W tym to nie ma porównania. Chociaż takie kmioty jak De Paul i Otamendi z MŚ? To absurd. Największe buraki, ale Sergio Ramos też ma taki tytuł.
2
Kiwior to jest największe rozczarowanie. Przy Gliku grało wielu ŚO i Kiwior jest jednym z najsłabszych.
Ale i tak wielką duma z gry naszej Reprezentacji.
0
@VegetaPolska Moder nie liczny z pomocy potrafi biegać.
1
@adi7adi8 Ale jego Reprezentacja w Prime mogła by nawet dzisiaj ograć tą Francje, a Argentynę tym bardziej i nie byłoby żadnego 2-0, bo zabiegali by ich.
6
W sumie to Nawałka powinien być do tej pory niezmiennie od 2013 roku. Wiadomo, że był na niego hejt za poprzedni Mundial, ale to przez nieudane eksperymenty z 3 ŚO, a za jego czasów styl gry był najlepszy i wyniki były.
0
To jest mecz naszej Kadry i emocje wychodzą.
0
@tristan87 A w jakim celu powstał wtedy?
0
Gdzie jest artykuł o "Rozdartych Sercach" Pamiętam jaka beka z tego była w 2016, a teraz niektórzy zachowują się tak samo.
0
@KrychaFCB Chyba w snach.
0
Przecież Busquets już wtedy będzie potrzebował balkonika... Teraz ledwo wyrabia lub w ogóle, a gdzie za 4 lata. Lubię Lucho, ale w tym przypadku bredzi.
0
@MesQueUnClub_87 Podobnie było jak kiedyś Ronaldo nabił strzałem Pepe i to wyrażnie Marca mu przyznawała gola i wszyscy się o to pluli. Dlaczego La Liga nie przyznała mu tego gola? A sam kilka bramek zdobył jak był nabity i wszystko miał przyznawane.
3
Niby jakaś afera jest odnośnie bramki Ronaldo? Widziałem tą bramkę Bruno z kilku ładnych perspektyw i w żadnej Ronaldo nie dotknął tamtej piłki, nawet włosem na głowie. Dla mnie temat skończony. Portugalczycy powinni się cieszyć, że padł po tym dośrodkowaniu gol, a nie dla kogo bramka.
22
Tych MŚ nie da się typować.
2
@Colon Ładna pani, ale się boję, że pójdzie siedzieć i ją Araby zaorają w tej celi. W końcu ile można walić kozy :D
2
Serbowie zawsze grali taką prymitywną piłkę. Jeśli chodzi o Bałkany, to zawsze wolałem Chorwację.
0
Kaziu Węgrzyn mi bardzo przypomina mojego wujka. Też żyje każdym meczem, podobna barwa głosu, ale to jak wypije.
5
@Janiama Pierwszy raz od bardzo, bardzo dawna gramy 3 mecz na MŚ o coś. Mam nadzieję, że to będzie nasz najlepszy mecz na tych Mistrzostwach.
1
@Pawci023x Brakuje mu jeszcze doświadczenia.
0
@Janiama A ja uważam, że najmocniejszymi potrafimy walczyć. Hiszpania 2021 czy Niemcy 2014/2015. Mimo porażki w 3-1 w Frankfurcie, to zaprezentowaliśmy się dużo lepiej niż w tym wygranym.
0
@Bobo25 Akurat Ty mi się zawsze jakoś kojarzyłeś z krytycznymi wypowiedziami o naszej Reprezentacji. Aż mnie zaskoczył ten komentarz.
1
@FabianMrozek Widocznie się nie znasz, ale to nie twoja wina, ale czego można wymagać po dziecku.
0
@tomek8756 Głupi są Ci co będą ją oglądać, bo w ten sposób ją promują.
3
Kaziu Węgrzyn gada, tak jakby w między czasie oglądał jakieś śmieszne memy. Akurat lubię jak komentuje mecze. Dużo lepiej się go słucha niż sztywnego Żewłakowa.
3
Kruszy się to pokolenie Belgów ich Prime przypadał na 2014-2018. Mogli coś dużo więcej osiągnąć.