0

@Benz Bo ja mam 14-15 lat lat i liczę na lajki... Może i masz rację, że to podobny poziom do Suareza czy Neymara, również do Ronaldo, ale ich już w Hiszpanii dawno nie ma i teraz pozostał jeden nurek i to największy jaki obecnie w tej lidze jest, to jest zauważalne, bo tamci w 3 pajacowali, a teraz pajacuje 1.

4

Widać że Viniciusowi bardziej odwaliło niż swego czasu Neymarowi. Owszem tamtej też lubił pajacować, ale u niego było widać tą magię i przeciwnicy się czepiali, bo ich ośmieszał, a Brazylijczyk co chwilę się kładzie. Neymar też to robił, ale nie na taką skalę. Żeby nie było za Neymarem nigdy nie przepadałem, jak przyszedł to nie pasował osobowością do reszty.

0

@gaucho104 Jakbyś oglądał te mecze to byś widział.

1

@gaucho104 Pierwsze miejsce w La Liga z przewagą 8 pkt nad drugim Realem i bilansem punktowym jednym z najlepszych w historii na tym etapie. 1/2 Półfinału i wielka szansa na wywalenie Realu z tych rozgrywek. W Pucharach Europejskich nie poszło po naszej myśli, ale kontuzje + sędziowanie pozbawiło nas 1/8 LM. W porównaniu do poprzedniej edycji LM, to tak! Sędziowanie nas pozbawiło tego. Ogromne kontrowersje w pierwszym meczu z Bayernem czy w spotkaniach z Interem.

14

@Kessie Wielu wolało bardziej Rudigera. Szczerze nie miałem jakiegoś wielkiego przekonania, bo w Chelsea jednak lepszy był z duetu Rudiger, ale w Barcelonie to aktualnie Christensen gra lepiej niż Niemiec w Realu i to sporo lepiej.

1

@kubix05 Pani Celińska. Dobra piosenkarka i aktorka. Pamiętam ją z roli w "Złotopolskich" i "Samego Życia". Wspaniałe czasy dzieciństwa.

1

Widziałem cenę nowego pada na PS5 i powiem, że cena 1200 zł zwala z nóg, a to można mieć 3 zwykłe pady i dwie jakieś fajne gry. Nie wiem czy Sony powaliło, ale choćbym zarabiał nie wiem ile, to tego nie kupię. Chyba musiałbym być graczem, który zarabia na graniu.

0

@macio_944 Słodko by było jakbyśmy wyeliminowali ich z PK i ograli ich dodatkowo w lidze, mając dzięki temu większą przewagę niż 8 pkt.

33

@esem91 Bo dojrzał to było do Tebasa.

4

@Pedri16Future Jemu powinien ktoś pokazać z zawodników środkowy palec do kamery.

0

@Keson Bo pisze pierdoły i nie przedstawia żadnych argumentów. Tak jak jeden użytkownik z Lewym. Ten nie lubi Xaviego i tyle.

0

@Keson Może on będzie do Czerwca na tej stronie. Oby.

7

No jakby nazywał się Vinicius to miałby prawo opluć sędziego.

0

Trzeba przyznać że Granerud to jest przekozak. Mimo że go nie lubię, to jest w gazie.

21

Vinicius powinien zostać zawieszony za to co pokazał sędziemu.

0

@La Pulgaa Tak i pisałeś tak pewnie z Sociedad...

1

5 pkt to dobra przewaga, ale jakby dzisiaj było 7/8 to idealnie.

2

@Hubsao Kobiety się szybciej starzeją i dojrzewają. Wyjątki to Shakira, Jennifer Lopez, Cher czy Monica Bellucci. Chociaż ta przedostatnia jest naprawdę już babcią dawno.

0

@Walker Ulaniec, który trochę schudł. Z pół La Rambli by mu nakopała.

0

Puszczać gościa do gościa 40 kilo cięższego nie ma sensu. Powinni ustawić kategorie wagowe.

3

Uważam że od czasu przegranego El Clasico w lidze Xavi i ekipa wyciągnęli wnioski. Może nie wygrywaliśmy wszystkich spotkań z super stylem, ale poza meczem z Espanyolem u siebie (który powinniśmy akurat wygrać) punktowaliśmy cały czas. Jest duża szansa, że w tym sezonie wygramy Ligę. Real ma trudniejszy terminarz w Lidze. Grają w LM i oczywiście z nami w PK. To będzie bardzo dobry sezon jak wygramy LL i PK. LE traktuje trochę niżej, bo to nie jest jakieś szczególnie ważne trofeum z najważniejszego już odpadliśmy dawno.

1

@HighestInTheRoom Nie wiedziałem że to jest Ariana Grande.

0

@Ziemny A stąd że nie doszedł do tego sam, a z ogromną pomocą.

1

@Survier To tak jak kiedyś zawdzięczaliśmy my wszystko Messiemu, Xaviemu, Alvesowi, Iniescie, Pique, Puyolowi , Pedro czy Villi. Bez nich nie byłoby tak kolorowo.

6

@Kapitan hawk Ja tam się cieszę i nikt mi nie zabroni. 5 pkt to fajna przewaga na teraz i może się jeszcze powiększyć.

2

Pół roku temu pod koniec Stycznia 5 pkt przewagi nad 2 Realem brałbym w ciemno.

0

Ładny by był paradoks jakby RSSS coś strzeliło.

0

@Barcanajlepszyteam Djokovic też miał kontuzje i wygrywał.

0

@adi7adi8 Spuszczanie się nad Nadalem było jak miał problemy zdrowotne i wygrywał. Djokovic miał również problemy i z łatwością wygrał AO. Obecnie jest poza zasięgiem kogokolwiek.

0

Jak tak patrzę na Grosika w meczu z Widzewem, to myślę że jeszcze dużo by dał w naszej Reprezentacji. On nawet po swoim Prime jest jednym z najlepszych skrzydłowych w naszej kadrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?