@Janiama Ja mogłem pomarzyć o pasku w podstawówce z zachowaniem poprawnym. Chociaż z 2 razy wychodził pasek w gimnazjum również. Kiedyś trzeba było mieć chyba bardzo dobre, sporo do tego brakowało. Za to mój brat miał paski od 1 klasy podstawowej do całego Liceum. Trochę byłem zazdrosny o to :D
@Encore Ty piszesz jakieś 22-20. Przypomnij o tym jak zakończą kariery. Piszesz, że Rafa jest Goat, a tylko niesłuszne wykluczenie sprawia, że ma więcej szlemów niż Nole. Przemawia przez ciebie fanboystwo Nadala. Ja z całej trójki wolę Federera, ale on już nic nie wygra.
@Encore Odrobi na spokojnie. Już by było 21-21 gdyby go nie wywalili z Australii. Ma lepszy bilans bezpośrednich pojedynków i wygranych spotkań wielkich szlemów, więc jest lepszy. Musisz się pogodzić z tym, że Nadal nie dorównuje mu.
Z kobiecych zawodniczek tenisa, tylko Serena potrafiła wszystkich zdusić. Sharapova dostawała orgazmu i się darła, Azarenka się darła. Sabalenka wszystko leje na siłę. Iga się podpala. Chociaż wstyd porównywać Sabalenkę do takich zawodniczek, a szczególnie do Amerykanki.
@MesQueUnClub96 Raducanu to gwiazdka pokroju Woźniacki. Wygrała coś dużego i to chyba za wcześnie. Blondyna trochę bułę męczyła, żeby szlema wygrać, ale i tak bardziej była znana z reklam. Moim zdaniem i tak Agnieszka była przynajmniej klasę wyżej niż ona. Co do Emmy... To są rozczarowani bo myśleli, że będzie miała parcie na wygrywanie jak Iga. Szczególnie przy "swojej" publiczności.
Co do wypowiedzi Honesa... Facet nie ma już nic do gadania. Jest tylko Honorowym Prezesem Bayernu. Może coś doradzić lub uczestniczyć w libacjach alkoholowych z okazji rocznicy klubu.
1
@Janiama Ja mogłem pomarzyć o pasku w podstawówce z zachowaniem poprawnym. Chociaż z 2 razy wychodził pasek w gimnazjum również. Kiedyś trzeba było mieć chyba bardzo dobre, sporo do tego brakowało. Za to mój brat miał paski od 1 klasy podstawowej do całego Liceum. Trochę byłem zazdrosny o to :D
0
@Kazragore To się akurat Ukrainie nie opłaca. Nie gryzie się ręki, która Cie karmi.
0
@pax No, to już tym bardziej nie istnieje.
0
@Encore Ty piszesz jakieś 22-20. Przypomnij o tym jak zakończą kariery. Piszesz, że Rafa jest Goat, a tylko niesłuszne wykluczenie sprawia, że ma więcej szlemów niż Nole. Przemawia przez ciebie fanboystwo Nadala. Ja z całej trójki wolę Federera, ale on już nic nie wygra.
0
@Encore Liczba bezpośrednich spotkań i liczba wygranych w wielkoszlemowych meczach.
0
@Emhyr Twoja opinia raczej nie jest brana pod uwagę.
0
Bayern bierze przykład z Rządu swojego kraju, ale to u nich jest typowe. Tylko to zupełnie inna skala.
2
@Encore Nie tylko dla mnie. W AO i Wimbledonie góruje Serb. Jedynie w RG Nadal jest lepszy. Jak już porównujesz, to rób to kompletnie.
1
@Encore Odrobi na spokojnie. Już by było 21-21 gdyby go nie wywalili z Australii. Ma lepszy bilans bezpośrednich pojedynków i wygranych spotkań wielkich szlemów, więc jest lepszy. Musisz się pogodzić z tym, że Nadal nie dorównuje mu.
0
@esem91 Najbardziej wieśniackie było na Australian Open. Kibice w Australii to dopiero wieśniaki.
1
@Encore Dziwnie piszesz Nole.
0
@DIPENNN A kto obecnie żyje bez długów?
15
Iga Świątek w 3 rundzie Wimbledonu! Niekwestionowana liderka rankingu WTA.
0
@kuz To Bayern nie zna Hiszpańskiego. Alemany jest wszechmocny.
0
@Transu96 Ustawił najlepszą 11 i nie patrzył na sentymenty.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Taki set przyznawany przez stulejarzy.
0
@takisobiektos Barty nie miała polotu do Wiliams.
3
@tbas Bo zawsze się udzielasz jak nie idzie Świątek?
0
Z kobiecych zawodniczek tenisa, tylko Serena potrafiła wszystkich zdusić. Sharapova dostawała orgazmu i się darła, Azarenka się darła. Sabalenka wszystko leje na siłę. Iga się podpala. Chociaż wstyd porównywać Sabalenkę do takich zawodniczek, a szczególnie do Amerykanki.
0
@mekston La Rambla się nie zna.
0
@kibicsportu Chwalińśka to gra tylko slajsem.
1
@MesQueUnClub08 To jest jego sprawa, co robi prywatnie. Może sobie urządzać co tydzień grupowe orgie. Nas powinna interesować jego gra.
1
@Fenyx Typowałem Jabuer do Finału z Igą, bo gra elegancko. Pamiętam jak grała z siłowymi zawodniczkami i potrafiła wykorzystać ich siłę przeciwko nim.
1
@MesQueUnClub96 Raducanu to gwiazdka pokroju Woźniacki. Wygrała coś dużego i to chyba za wcześnie. Blondyna trochę bułę męczyła, żeby szlema wygrać, ale i tak bardziej była znana z reklam. Moim zdaniem i tak Agnieszka była przynajmniej klasę wyżej niż ona. Co do Emmy... To są rozczarowani bo myśleli, że będzie miała parcie na wygrywanie jak Iga. Szczególnie przy "swojej" publiczności.
0
@Barcanajlepszyteam Z Cruiffem u nas było jak było, a póżniej został wykluczony, bo go idioci nie chcieli słuchać.
5
Co do wypowiedzi Honesa... Facet nie ma już nic do gadania. Jest tylko Honorowym Prezesem Bayernu. Może coś doradzić lub uczestniczyć w libacjach alkoholowych z okazji rocznicy klubu.
0
Jak widać to Maja nie ma w ogóle beckhendu. Uderza to jakoś śmiesznie.
0
@Comentateiro Ciekawe czym Ty oddychasz. Raz Ci się coś mądrego zdarzyło tutaj napisać o koniach i wróciłeś do pisania bzdur.
3
Brawo Maja ma pierwszego seta 6-3.
0
@LS Prawdopodobnie rosną, tak jak włosy na nogach, czyli do pewnego momentu.