1

@Janiama Ja mogłem pomarzyć o pasku w podstawówce z zachowaniem poprawnym. Chociaż z 2 razy wychodził pasek w gimnazjum również. Kiedyś trzeba było mieć chyba bardzo dobre, sporo do tego brakowało. Za to mój brat miał paski od 1 klasy podstawowej do całego Liceum. Trochę byłem zazdrosny o to :D

0

@Kazragore To się akurat Ukrainie nie opłaca. Nie gryzie się ręki, która Cie karmi.

0

@pax No, to już tym bardziej nie istnieje.

0

@Encore Ty piszesz jakieś 22-20. Przypomnij o tym jak zakończą kariery. Piszesz, że Rafa jest Goat, a tylko niesłuszne wykluczenie sprawia, że ma więcej szlemów niż Nole. Przemawia przez ciebie fanboystwo Nadala. Ja z całej trójki wolę Federera, ale on już nic nie wygra.

0

@Encore Liczba bezpośrednich spotkań i liczba wygranych w wielkoszlemowych meczach.

0

@Emhyr Twoja opinia raczej nie jest brana pod uwagę.

0

Bayern bierze przykład z Rządu swojego kraju, ale to u nich jest typowe. Tylko to zupełnie inna skala.

2

@Encore Nie tylko dla mnie. W AO i Wimbledonie góruje Serb. Jedynie w RG Nadal jest lepszy. Jak już porównujesz, to rób to kompletnie.

1

@Encore Odrobi na spokojnie. Już by było 21-21 gdyby go nie wywalili z Australii. Ma lepszy bilans bezpośrednich pojedynków i wygranych spotkań wielkich szlemów, więc jest lepszy. Musisz się pogodzić z tym, że Nadal nie dorównuje mu.

0

@esem91 Najbardziej wieśniackie było na Australian Open. Kibice w Australii to dopiero wieśniaki.

1

@Encore Dziwnie piszesz Nole.

0

@DIPENNN A kto obecnie żyje bez długów?

15

Iga Świątek w 3 rundzie Wimbledonu! Niekwestionowana liderka rankingu WTA.

0

@kuz To Bayern nie zna Hiszpańskiego. Alemany jest wszechmocny.

0

@Transu96 Ustawił najlepszą 11 i nie patrzył na sentymenty.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Taki set przyznawany przez stulejarzy.

0

@takisobiektos Barty nie miała polotu do Wiliams.

3

@tbas Bo zawsze się udzielasz jak nie idzie Świątek?

0

Z kobiecych zawodniczek tenisa, tylko Serena potrafiła wszystkich zdusić. Sharapova dostawała orgazmu i się darła, Azarenka się darła. Sabalenka wszystko leje na siłę. Iga się podpala. Chociaż wstyd porównywać Sabalenkę do takich zawodniczek, a szczególnie do Amerykanki.

0

@mekston La Rambla się nie zna.

0

@kibicsportu Chwalińśka to gra tylko slajsem.

1

@MesQueUnClub08 To jest jego sprawa, co robi prywatnie. Może sobie urządzać co tydzień grupowe orgie. Nas powinna interesować jego gra.

1

@Fenyx Typowałem Jabuer do Finału z Igą, bo gra elegancko. Pamiętam jak grała z siłowymi zawodniczkami i potrafiła wykorzystać ich siłę przeciwko nim.

1

@MesQueUnClub96 Raducanu to gwiazdka pokroju Woźniacki. Wygrała coś dużego i to chyba za wcześnie. Blondyna trochę bułę męczyła, żeby szlema wygrać, ale i tak bardziej była znana z reklam. Moim zdaniem i tak Agnieszka była przynajmniej klasę wyżej niż ona. Co do Emmy... To są rozczarowani bo myśleli, że będzie miała parcie na wygrywanie jak Iga. Szczególnie przy "swojej" publiczności.

0

@Barcanajlepszyteam Z Cruiffem u nas było jak było, a póżniej został wykluczony, bo go idioci nie chcieli słuchać.

5

Co do wypowiedzi Honesa... Facet nie ma już nic do gadania. Jest tylko Honorowym Prezesem Bayernu. Może coś doradzić lub uczestniczyć w libacjach alkoholowych z okazji rocznicy klubu.

0

Jak widać to Maja nie ma w ogóle beckhendu. Uderza to jakoś śmiesznie.

0

@Comentateiro Ciekawe czym Ty oddychasz. Raz Ci się coś mądrego zdarzyło tutaj napisać o koniach i wróciłeś do pisania bzdur.

3

Brawo Maja ma pierwszego seta 6-3.

0

@LS Prawdopodobnie rosną, tak jak włosy na nogach, czyli do pewnego momentu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?