0

@Encore @barcelonaLM Też suszy te zęby jak Ronaldo i jak mu nie idzie to coś kombinuje :D

4

Ja jestem za równouprawnieniem w kobiecym tenisie też powinny być 3 sety. Przynajmniej Igę pooglądalibyśmy dłużej. W męskim tenisie jest ta cała dramaturgia, a w kobiecym tenisie jest tego sporo mniej. Poza tym kobiety zarabiają tyle samo w tym sporcie, co mężczyzni.

2

@Encore Fedex i Nole to Messi, a Rafa to Cristiano. Odwieczna walka dobra z złem.

16

Boli niektórych wielki Nole i bardzo dobrze.

1

@Barca_Big_Moment Rafa na trawie i na twardych to mu może rakietę nosić.

0

Djoko jak zwykle klasa.

0

@Barca_Big_Moment Ty też powinieneś pomyśleć poważnie na emeryturze na tej stronie.

0

Sinner jak ogra Djokovica, to wygra Wimbledon.

3

@Barca_Big_Moment Nie znasz się na tenisie kompletnie.

0

@Barca_Big_Moment Dziwnie piszesz Djokovic pisząc GOAT.

2

@Katalończyk 99 Bez sensu może według Ciebie.

0

@BorzyKrzys Nie oglądasz tenisa, to nie wiesz o co chodzi.

1

Trzeba przyznać, że sędziowie liniowi w tenisie i chłopcydziewczynki do podawania piłek są jak tresowane małpy.

0

Sinner przełamuje Alcaraza. Pierwszy set 6-1 dla Włocha. Z taką grą to Hiszpan odpadnie.

2

@Medium Odwalał, to Tsitsi. Wyglądało, to jakby się zamienili charakterami.

0

@Encore A czemu niektórzy tutaj nie lubią Nole? @mekston Chciała zagrać tym samym stylem na Wimbledonie, co na RG, a tak się nie da. @michal26 Też mi się wydaję, że zgarnie US Open i to nie ważne jak dobrze rywalki zagrają, bo na twardej nawierzchni jest prawie tak samo mocna jak na ceglanej.

1

@bodzio10 A co powiedziała?

0

@DonAndrzejos Szkoda...

1

@michal26 Będziemy czekać prawie 2 miesiące na US Open. Iga musi poprawić tą 4 rudne w tym szlemie. W sumie poza RG na twardych kortach jest najmocniejsza.

0

@Encore Z chłopów to tylko Nole. Federera nie ma w ogóle, a Hurkacz odpadł na starcie. Rafie bym kibicował, gdybym go lubił.

0

Teraz jak Iga odpadła, to kibicuje Jabuer. Podoba mi się jej styl gry i gra najładniej. Chciałbym, żeby Tunezyjka wygrała Wimbledon.

0

@Encore Sam napisałeś, że GOAT. Ja tam nie widziałem Djokovicia.

0

@Encore Nie jest nim.

5

@KSSniper Wątpię, że Nazario widziałeś na żywo o innych wymienionych nie wspomnę.

1

Kyrgios zagrał ładnie. Wiadomo, że większość była za Tsitsipasem, bo Kyrgiosowi często odwalało, ale tutaj to odwaliło Grekowi nieżle.

0

@Janiama I tak mam nadzieję, że jeszcze kiedyś wygra tego szlema.

0

@tbas Tak... Ty to najbardziej widziałeś. Iga i tak wygra jeszcze nie jednego szlema,

1

Idze nie idzie na trawie i to widać. Wielki błąd, że nie zagrała turnieju przed Wimbledonem.

0

@Cvzx Osaka miała też z 200.

0

@Sysia11 Kenin cały rok 2020 miała świetny. Wydaję mi się, że to przez zmianę trenera teraz jest dużo gorzej. Ojciec ją lepiej trenował i miała największe sukcesy. @adi7adi8 To że przypomina z koloru skóry Williams nie znaczy, że wygra jakikolwiek szlem. Jest młodziutka Finał RG był dla niej ogromnym sukcesem, ale jak znowu trafi na Świątek, to znowu może być lanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?