4

@Colon Ja się nie zaszczepiłem i nic mi niczego nie odebrał.

0

@Rust_Cohle Ciebie tam nie ma to jednego mniej :D

12

@DLFCB Ładne powitanie jednego z najlepszych napastników w historii. Swoją drogą, to te dzieci są kropla w krople podobne do Luisa.

2

@marcin62 Dla Ciebie Pani Iga Świątek.

1

@PatrychoO Argentyna też nie.

0

@PatrychoO Niczym się nie różnisz od tych Haladzieci, które były wyśmiewane 6 lat temu, że kibicują Portugalii i Ronaldo, a nie naszej Reprezentacji.

1

@MesQueUnClub_87 To jest nieważne. Były śmiechy, że Real kibicuje Ronaldo jak gra w Reprezentacji, a tutaj jest to samo. Barcelona może nie raz zdobędzie, ale na pewno wybieram w ciemno zwycięstwo w LM w 2023 Barcelony niż jakiś tam Mundial dla Argentyny, bo też nie jest powiedziane, kiedy Barcelona wygra LM. Może będziemy czekać kilkadziesiąt lat na to. Poza tym kibicuje Polsce, żeby wygrała, a nie jakiejś Reprezentacji, bo tam grał 1 zawodnik od nas i to jest jedyny powód. Polska z Argentyną nie ma nic wspólnego. Nawet największy Polski antyfan naszej Reprezentacji ma dużo więcej wspólnego niż jakąkolwiek Reprezentacją na świecie.

0

@Lionel_Messi10 Najwyżej grałeś w odgrzewaną Fife 22.

0

@mateusz1989VeB Messi też tam nie wykorzystał.

0

@macio_944 To nie jest głupia gra, a poza tym to jest mecz o pietruszkę.

1

Gram sobie w The Last of Us 1. Gra mistrzostwo świata.

1

@Encore Z tymi 2 włoskami na klacie.

2

Karny powinien być.

0

Grealish nie byłby takim złym transferem, gdyby przyszedł za darmo, a tak to jest po Hazardzie najgorszym transferem jaki był.

0

Henderson słaby mecz. Gra chyba tylko dlatego, bo jest Kapitanem.

3

@Cvzx Akurat oni w Prime potrafili zatrzymać Messiego, a to była trudna sztuka. Ramosa w Prime czy nie wielu zawodników robiło jak chciało. Jego największym atutem nie była gra w obronie, a gra w powietrzu.

4

@michal26 Nie liczy się ilość, a jakość. Pod względem ilości Chiny są numerem 1 na świecie, ale pod względem potęgi, to Chiny nie mogą się równać z Stanami.

0

@gmdfk Wszystkie opcje są złe, ale przykładowo masz dziecko małe, które umiera w twoich rękach, a tyle chciałbyś z nim zrobić i oglądać jak się rozwija
ośnie i jakie wybory będzie podejmował w przyszłości.

9

@barcanawieki Niema nic gorszego dla rodzica jak chowanie własnego dziecka, a szczególnie tak małego...

3

@Kondziubarca Bardzo słabo z strony Cristiano. Ciekawe gdzie odejdzie?

0

@kris81 W ostatnich 2 sezonach był wypychany żywcem z Juve. Udało się to dopiero 2 lata temu na nieszczęście do nas. Nie robił nawet w swoim prime 1/2 tego co Busquets u nas. Dla Romy był dużo więcej wart niż dla Juve. Nie ma szans rywalizować z Pedrim, Gavim czy Kessim. Może sobie szukać nowego klubu. Nico który jeszcze nie odpalił jest od niego lepszy, a jak odpali to Bośniak będzie za słaby nawet na rezerwowego o ile już nie jest.

2

@Mathoue Ja na szczęście poszedłem na skróty. Tylko średnia szkoła i nic więcej. Od dziecka wiedziałem, że będę i chcę pracować fizycznie. Poza tym dobrze się tam ustawiłem i pół dniówki poświęcam na odpoczynku. I do tego wpadają nadgodziny i kilka godzin snu. W tym miesiącu mam 12 dniówek nadgodzin i elegancko wpadnie wypłata na urlop. Najgorzej pójdzie szkolenie nowego pracownika, bo to ja jestem za to odpowiedzialny niestety, ale jeszcze kilka dniówek wytrzymam. Gość jest najcięższym przypadkiem i kogoś takiego jeszcze nie szkoliłem. Siły fizycznej nie ma praktycznie żadnej. Gdyby mocniej zawiał wiatr, to by go gdzieś zabrał.

0

Niektórzy to na pewno coś muszą brać, żeby takie głupoty wypisywać. Pjanic rozegrał dobry sparing. Lewandowski dwa dość przeciętne. Przyjdzie sezon i sytuacja będzie odwrotna, ale Bośniak rozegra beznadziejne mecze. Ocenianie kogoś na podstawie spotkań towarzyskich i wyciągania z nich wniosków nie ma sensu. Już Denis Suarez brylował w sparingach, a przyszedł sezon i właśnie...

0

@Janiama Akurat dla Roberto, Pjanica i Braitwhaite może braknąć. I tak nie będą grać, to w sumie bez różnicy.

0

@ObiektywnyKibic121 Jak Fati będzie zdrowy to dla Francuza najwyżej ławka.

0

@Mow_mi_Douglas Ja go krytykuje dalej. Choćby strzelił jeszcze z 4 to uważam, że nie powinno go tutaj być. Barcelona to nie miejsce dla ludzi pokroju Dembele, Umtitiego czy Roberto.

2

@MarioVeB! Sio? Ktoś Ciebie tak na obiad woła? Ty dorosłym będziesz może za kilka lat, a teraz idź spać, bo na kolonie jedziesz.

0

@ObiektywnyKibic121 Fati Lewy Raphinia. Tak to widzę.

2

@MarioVeB! Chłopcze idź spać. Masz wakacje, ale o tej godz dzieciaki śpią.

0

Dembele ładnie, ale Szczęsny ręcznik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?