@derlysy1979 Na samo granie zabrałem 1,5 litra wody i to było mało. 16-17 letnie chłopaczki się z mnie śmiali jak robiłem, co 25 minut przerwę, żeby się nawodnić. Niestety ja już nie mam ich lat i się nie da wytrzymać godziny bez picia.
@derlysy1979 To wujek już ma swoje lata. Musi uważać na upały. Mój ojciec ma 58 lat i też mu mówię, że uważał na takie upały. Szczególnie, że ma nadciśnienie i prawie kiedyś dostał zawału. Wczoraj grałem na orliku i się czułem jak kiełbasa na grillu ładnie mnie słońce zjarało.
@Barca_Big_Moment Pedri ma szansę w przyszłości pobić rekord spotkań w Reprezentacji jeśli będzie się tak rozwijał i kontuzje go będą omijały. Jeśli Hiszpania dojdzie jak najdalej to będzie miał kilkanaście spotkań w Reprezentacji. U nas poza Kozłowskim też powinniśmy szukać talentów 17-18 letnich, a debiutują 22-23 latki i nazywamy ich młodymi talentami. Młody talent to ktoś na wzór Pedriego.
W sumie te gorące dyskusje to fajna sprawa, ale i przekleństwo tej strony 3/4 tych dyskusji, to nic nie wnoszący syf i zwykłe prowokacje. Za mało jest normalnych dyskusji. Przeczytasz początek gorącej dyskusji i już wiesz, co to jest. Powinien być osobny dział na spam, który w ogóle nie powinien być widoczny.
Po 3 latach powrót do piłki na orliku. 2 godziny gry i ja umieram. Już po 30 minutach jechałem na oparach, a w taki gorąc to już w ogóle. Organizm jest całkowicie nie przystosowany gry. Kiedyś czy to pogoda czy cokolwiek nie było problemem.
@Messibestplayerintheworld W takim wypadku 2 ŚO musi odejść, bo Pique, Araujo, Laporte, Mingueza, Lenglet i Umtiti to za dużo. Nie wiem jak Umtiti, ale Lenglet chce zostać i to jest problem, bo jak 1 odejdzie, to dalej będzie 5 ŚO.
@Encore Wimbledon chyba ostatni. Tam ładnie Djoko pociągnął Rafę. Ogólnie to wszędzie mu się z nim dobrze grało poza mączką tam Nadal jest praktycznie niepokonany.
@Cvzx@kamilo0066@Verema Faktycznie przeoczyłem to :D W sumie zobaczymy jak teraz gra, bo teraz jest na zupełnie innym poziomie niż 2 lata temu. @Pawlak1992 Wolisz, żeby wygrała RG, W i FO czy same IO? Ja bym jednak wolał te 3 szlemy? :D
@Pawlak1992 Mączka to jej najlepsze środowisko. Na trawie grała jako 18 latka w 1 rundzie Wimbledonu odpadła, a na twardej nawierzchni sobie radzi prawdopodobniej najgorzej. Mam nadzieję, że coś zdziałać na Wimbledonie, bo to mój ulubiony szlem.
1
@derlysy1979 Na samo granie zabrałem 1,5 litra wody i to było mało. 16-17 letnie chłopaczki się z mnie śmiali jak robiłem, co 25 minut przerwę, żeby się nawodnić. Niestety ja już nie mam ich lat i się nie da wytrzymać godziny bez picia.
3
@derlysy1979 To wujek już ma swoje lata. Musi uważać na upały. Mój ojciec ma 58 lat i też mu mówię, że uważał na takie upały. Szczególnie, że ma nadciśnienie i prawie kiedyś dostał zawału. Wczoraj grałem na orliku i się czułem jak kiełbasa na grillu ładnie mnie słońce zjarało.
0
@Barca_Big_Moment Pedri ma szansę w przyszłości pobić rekord spotkań w Reprezentacji jeśli będzie się tak rozwijał i kontuzje go będą omijały. Jeśli Hiszpania dojdzie jak najdalej to będzie miał kilkanaście spotkań w Reprezentacji. U nas poza Kozłowskim też powinniśmy szukać talentów 17-18 letnich, a debiutują 22-23 latki i nazywamy ich młodymi talentami. Młody talent to ktoś na wzór Pedriego.
0
@derlysy1979 Nie pozostaje nic innego jak życzyć zdrowia dla wujka. A ile wujek ma lat? Jeśli wolno spytać.
1
@izabella Przestań się nad sobą użalać...
4
W sumie te gorące dyskusje to fajna sprawa, ale i przekleństwo tej strony 3/4 tych dyskusji, to nic nie wnoszący syf i zwykłe prowokacje. Za mało jest normalnych dyskusji. Przeczytasz początek gorącej dyskusji i już wiesz, co to jest. Powinien być osobny dział na spam, który w ogóle nie powinien być widoczny.
0
@poskus Dobrze, że urlop jutro pewnie nawet nie wstanę. Aż wstyd mi było przy tych młodzikach jak praktycznie w każdej akcji byli szybsi.
2
Po 3 latach powrót do piłki na orliku. 2 godziny gry i ja umieram. Już po 30 minutach jechałem na oparach, a w taki gorąc to już w ogóle. Organizm jest całkowicie nie przystosowany gry. Kiedyś czy to pogoda czy cokolwiek nie było problemem.
0
@Pawlak1992 W Copa America stawiam, że strzeli z 5. Później te 8 bramek to kwestia czasu. Wydaję mi się, że gdzieś o 10 bramek przebije Pelego.
19
Bez Van Dijka Ćwierćfinał będzie maksymalnie.
0
@Messibestplayerintheworld W takim wypadku 2 ŚO musi odejść, bo Pique, Araujo, Laporte, Mingueza, Lenglet i Umtiti to za dużo. Nie wiem jak Umtiti, ale Lenglet chce zostać i to jest problem, bo jak 1 odejdzie, to dalej będzie 5 ŚO.
1
@Barca_Big_Moment 6 lat już? Kurde jak to szybko minęło...
0
@Encore Wimbledon chyba ostatni. Tam ładnie Djoko pociągnął Rafę. Ogólnie to wszędzie mu się z nim dobrze grało poza mączką tam Nadal jest praktycznie niepokonany.
1
@Mario96w Długo droga przed nią oj długa, ale możliwa.
1
@GeneralXavi Coś tam się kiedyś grało, ale to czas odległy. Oczywiście chciałbym kiedyś znowu spróbować.
0
@Colon Bywa panie kolego. Trzeba mieć psyche z żelaza przy takich sytuacjach. Federer, Novak czy Rafa ją mają dlatego tyle w swoich karierach wygrali.
6
Brawo Roger! 1/8 jest jego!
1
@PatrychoO Pierwszy raz chyba padła po 12 :D
0
No, to było coś niesamowitego!
3
Federer: "Biegaj małolat, biegaj." :D
0
Ciekawe czy Federer to wytrzyma...
3
Hazard podobno twarzą McDonalda. Hahaha szczerze to się naraża kibicom Realu. @AmigoBlancos Co o tym myślisz?
4
@PatrychoO I tym należy skończyć dzisiejsze dyskusje na ten temat i ogólnie na ten miesiąc, ale pewnie jutro powtórka z rozrywki...
0
@rayan_7 Ciężko powiedzieć. Williams też miało nie być, a jednak dalej wygrywa. Uważam, że Federer to wygra.
0
@Cvzx @kamilo0066 @Verema Faktycznie przeoczyłem to :D W sumie zobaczymy jak teraz gra, bo teraz jest na zupełnie innym poziomie niż 2 lata temu. @Pawlak1992 Wolisz, żeby wygrała RG, W i FO czy same IO? Ja bym jednak wolał te 3 szlemy? :D
0
Kiedyś się przyjemnie oglądało Backhand Rogera, a teraz to już nie to samo...
3
@masq Jak to co? Transfer Depaya klasycznie kwestia godzin :D
0
@Pawlak1992 Mączka to jej najlepsze środowisko. Na trawie grała jako 18 latka w 1 rundzie Wimbledonu odpadła, a na twardej nawierzchni sobie radzi prawdopodobniej najgorzej. Mam nadzieję, że coś zdziałać na Wimbledonie, bo to mój ulubiony szlem.
0
@clyde To by pozakładali po 10 kont i by ten miesiąc przeczekali.
1
@PatrychoO Też mam takie przeczucie. Niestety ma prawie 4 dychy.