0

@Encore Którykolwiek pojedzie z nich, to wiele się nie nagra.

1

Kaczmarek raczej nie pojedzie na IO. Musiałby ktoś być kontuzjowany.

0

Dobra, dawać tą Igę już.

0

@Colon Federer to wzór jeśli chodzi o zachowanie. Wspaniały jest w wszystkim.

0

Roger jest wspaniały.

0

@Encore To i tak cały czas TOP i jestem pod dużym wrażeniem, że potrafi, tak grać. Hurkacz synku ucz się.

0

U Federera to widać ten wiek i te operacje.

0

@viscajasiek Arsenal grał w Finale LM i Van Persie był bliżej LM niż w United.

0

Że taki wielki piłkarz jak Van Persie nie wygrał nigdy LM.

17

@Encore W formie to był absolutny TOP nie było obrońcy w lidze hiszpańskiej, który mógł się z nim równać. Skała nie do przejścia. Niestety wolał leczenie u jakiś znachorów niż stracić rok i wrócić do swojej formy. Poskładali by go z obecną technologią.

1

@Barca_Big_Moment Dobre informacje dzisiaj.

1

@clyde A kto umarł... Ten nie żyje...

1

@IronSanHybrid Akurat pisanie na kogoś foliarz i obrażanie go, bo się nie chce szczepić jest równie prowokacją, a już kilka takich postów pewien użytkowników umieścił i to jest jak najbardziej prowokacja.

0

@Qexi @BartaxXx Eee ale papierki to się z czipsów do kosza jest taki specjalny kosz na La Rambli, a nie śmieci się po ulicy :D

1

@Bobo25 Gramy jak Real Madryt kiedyś. Czyli do końca. Mecz trwa 90+ minut, a nie 60.

0

@Encore @Quavosk Alba też nie ma czasami depresji? :)

0

@Bobo25 Pamiętaj jednao Bobo szczęście mają najlepsi :D Wygrana 4-0 w Finale z Bilbao to szczęście, a idź :D

1

@BartaxXx Jesteś tutaj tylko 11 dni jaką pozycję? :D

0

@Kengo Jessica-Johnny zejdź już że mnie, bo ludzie się dziwnie patrzą."

0

@Chakalaka Dajmy im Firpo i te 5 mln.

2

@Encore Remake by się jakiś przydał. Niby prowokacje są karane, ale dyskretne prowokacje już nie. Prowokacja to zawsze prowokacja.

25

@Chakalaka A co Ci religia przeszkadza?

2

@Bykunn Ramos był związany z tym klubem jak nie zarządzał podwyżki. Później stanął na wojennej ścieżce z klubem. W sumie nie dziwię się trochę w tym przypadku Realowi. Dawać 35 letniemu zawodnikowi podwyżkę w dobie ogromnych strat przez pandemię jest nie na miejscu. Później inni zawodnicy staną w kolejce do podwyżek. Zawodnikom dobrze po 30 powinno się automatycznie zmniejszać zarobki, a nie dawać podwyżki. Jeśli Laporta zmniejszy Messiemu zarobki o połowę, ale oczywiście bez tego płacenia mu po zakończeniu kariery, to będzie bardzo udana operacja.

1

@Bykunn Wydaję mi się, że ugryzł mnie 1 kleszcz 3-4 miejscach, gdzieś mi tam łaził. Mam 2 malutkie ślady na kostce, 1 malutki przy udzie i ten najmniejszy, co sobie go wczoraj usunąłem. Umyłem solidnie głowę i zdezynfekowałem te miejsca ugryzienia. Jakby wystąpiły u mnie jakieś objawy to idę do przychodni. Niby rumienie po ugryzieniu może się zwiększyć do 5 cm, a ja mam największy ślad może na pół cm.

0

Znacie może jakiś dobry spray na kleszcze? Ostatnio mnie upierdzelił w nogę i musiałem sobie go pinsetą wyciągać. Chciałbym na wszelki wypadek wypsikać całe mieszkanie tym sprayem, ale nie wiem jaki kupić.

2

@Coutinho007 Niektórzy myślą, że 8 złych lat na 10 naprawi się w przeciągu kilku miesięcy. Jak Laporta to w 3 lata ogarnie, to będzie wybitnym Prezydentem.

0

@Coutinho007 Gomes to chyba zawodników że słabszą psychiką niż Alba. Czasami żałuję, że Real jednak nie wygrał tego boju o niego. Turan dalej jest naszym zawodnikiem?

0

@Wossi61FCB Enrique to wywietrzył szatnie. Rakitic, Suarez, Mathieu, 2 GK. Pożegnanie Cesca. Zmniejszenie roli Xaviego i uczynienie z niego 12 zawodnika, to był strzał w 10. Wskrzesił Alvesa. Miał swoje plusy i minusy, ale zrobił coś świetnego.

0

@Encore Sterling to chyba na zachętę lub zaimponowało Selekcjonerowi jego pyskowanie do Lahoza w Finale LM.

2

Pamiętam jak w 2013 byłem wściekły jak Real sprowadził Ancelottiego. Sprowadzili fachowca, a my trenera o którym nie słyszało chyba jakieś ponad 90% kibiców Barcy. Wydawało się, że było ok, bo Ancelotti przegrał z Martino 2 razy, ale i tak wygrał 3 najważniejszy w Finale PK i LM i to było najgorsze. Ja nielekceważe Włocha, ale uważam, że takiego wielkiego powrotu nie zaliczy. Teraz się trochę wypalił i zaliczył w kilku klubach niepowodzenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?