2

Czyli jak nie ma Ramosa na EURO, to Kapitanem Hiszpanii jest Busquets i dobrze, tak powinno być. Puyol ładnych parę lat temu powinien być Kapitanem zamiast Casillasa, a o dziwo nie był, a teraz będzie Busi. Gdyby Pique przedwcześnie nie zakończył kariery w Repce, to możliwe, że on by był. Trochę sobie tego nie potrafię wyobrazić, ale by był ładny ogień w mediach.

2

@Barca_Big_Moment Trzymajmy się słów pana Laporty i będzie dobrze. Ja mu ufam. Foden na pewno nie osiągnie 1/2 tego, co Messi nie ten kaliber. Być może Mbappe, ale nie Anglik.

4

@Chaoss Człowiek był wtedy piękny i młody, a teraz jest tylko piękny.

2

@pax A jak Chakalaka i jego drugie konto wstawiają coś o Lewicy, to jest dobrze?

1

@LeoMessi1994 Hahaha a to co?

16

W swojej najlepszej formie wciągał lewą dziurką nosa Lengleta w swojej najlepszej formie, ale później było jak było.

1

@Encore Fati się stał piłkarzem Barcelony za nim Mendes został jego agentem, więc się nie liczy. Chyba, tak jakoś było.

14

Później taki właśnie Jasiu Kapela spłodzi 3 synów i ma swoich następców. Tacy ludzie jak on nie powinni mieć prawa płodzić/wychowywać dzieci, bo przeważnie rodzice chce wychować dziecko na swoje podobieństwo.

0

@amanter Donnarumma jest za dobry na rezerwowego, a to go czeka jak Ter Stegen wróci do formy. Chłop miał ostatnie miesiące słabe, bo grał z kontuzją. Niemiec przez najbliższe 5-6 lat to podstawowy bramkarz Barcy i żadnego innego nie widzę. Nie obchodzą mnie zdania nastolatków, co wywalają zawodnika po słabszym okresie. Neuera wywalali jeszcze 3 lata temu, a wrócił do formy i był jednym z najlepszych golkiperów w poprzednim sezonie. Podobnie będzie z Ter Stegenem.

0

@Barca_Big_Moment Oby nic poważnego zdrowia dla naszego trenera. Guardiola na pewno zostałby dłużej, gdyby Laporta był dalej Prezydentem. Myślę, że spokojnie 2-3 sezony by potrenował. Gdyby rzeczywiście miał ktoś przyjść za Holendra, to właśnie Pep, ale jednak wolałbym, żeby Koeman został.

4

@NaFazieHitman I robi pod siebie.

1

@izabella Weź dwa głębokie wdechy i się uspokój. Nazwy klubów należy pisać poprawnie. @DaPidejpi Eh szkoda pisać...

0

@jeyx77x Według mnie United powinno wrócić do TOP już dawno temu, a dopiero teraz się wygrzebują. Z taką kasą z takimi możliwościami z dobrym trenerem walczyliby o LM i Mistrzostwo co sezon. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie coś ugrają.

1

@barcelonaLM Ten pakt się skończył w 2018 raczej :D

0

@AmigoBlancos Obowiązek Realu to zrobić jakieś kadrowe zmiany, to się tyczy również nas. Nowy trener przyjdzie i Perez będzie chciał z starych graczy dalej wyciskać, coś czego już nie ma?

6

@BoRoWieC Są bliżej powrotu do elity niż Milan, ale coś do poprawy jeszcze mają.

1

@Coutinho007 Nie, no... Mam nadzieję, że jak będę miał tyle lat, co dziadek kolegi, czyli 87, to mistrza wygrają.

4

@Mario96w Totenham coś kiedyś poważnego wygrał, ale my młode smyki nie pamiętamy. Dziadek kolegi mieszkający w Anglii pamięta.

4

@Tuc Takie rzeczy to nie w Polsce. My jesteśmy akurat bardzo tolerancyjny na takie rzeczy!

2

@koziar Brakuje tam Pique. On zawsze szybko i elegancko to robił.

0

Panie siatki kradną bagiety już tam jadą!

4

Piłkarze United ściągnęli medale, bo pewnie czuli niedosyt, bo mogli wygrać ten Finał. Żaden z nich przecież nie rzucił tym medalem czy nie zrobił czegoś niestosownego. Porażka boli, a najbardziej w Finale. Bardziej taka sportowa złość, zawsze chce się wygrać Finał.

4

No, to w sobotę Chelsea i można uznać, że sezon fantastyczny. Może nie dla kibica Barcelony, ale dla kibica piłki nożnej.

3

@LeoMessiah W przyszłym sezonie 3 miejsce w FG LM i powtórka z rozrywki.

0

@DonMatteo901 Wnioski nasuwają się same. Albiol do Barcy i od razu na kapitana go.

0

@Colon No, właśnie. Chłopina nigdy nie wygrał żadnej Europejskiej rozgrywki, a być może to była 1 z ostatnich szans.

6

Takich karnych to się dawno nie widziało. Obrońcy strzelali je, tak pewnie, że aż się przyjemnie oglądało. Liga Europy to są rozgrywki Unaia.

5

Właśnie dlatego lubię karne, ale jak Barcelona w nich nie gra, bo gdyby był taki Finał LM z Barcą, to bym psychicznie nie wytrzymał.

0

@Encore Bruno wygląda na pewniaka do karnych, ale nie byłbym zaskoczony, gdyby dzisiaj nie strzelił.

0

@masq Podpalił stadion i ucieka, a tak na serio, to pewnie wie, że bez wzmocnień z tej kadry więcej nie wyciśnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?