Wolałbym żeby za Pedro zagrał Sandro, skoro Kanaryjczyk ma odejść do United to dlaczego nie można dać szansy Sandro który z Chelsea zagrał bardzo dobrze szarpał i strzelił gola, a Pedro będzie się ogrywał w nowym klubie.
Najlepiej będzie jak jeden będzie pewniakiem i będzie grał w LM i w Lidze, a drugi w mało ważnych meczach ligowych oraz jak będziemy mieć pewne wyjście z fazy grupowej LM i w PK, bo potem UEFA jak wygramy LM znowu będzie się przyczepiać że ten zawodnik nie zagrał ani minuty.
Każdy trener klasy światowej który odchodzi do innego klubu chcę mu przekazać swoją filozofie i styl, już jest 3 jego sezon w Bayernie, a oni dalej nie pojmują tego stylu i tej filozofii.
Mam nadzieję że to są tylko żarty z tym Bendtnerem, gość tam kiedyś żartował że będzie jednym z najlepszych dziewiątek na świecie, ale na razie nwm czy gość jest lepszy od Robaka.
Wilki mogliby pokrzyżować plany Bayernu na ten sezon czyli zabrać im Puchar Niemiec i Majstra, ale niestety nie mają takiej ławki jak Bayern, który ze swojej kadry może zbudować 2 składy, chyba nikt na świecie nie ma takiej ławki nawet my.
Zobaczymy kogo teraz kibice Realu będą obrzucać gównem jak Real będzie tracić bramki, wymiana bramkarza nic nim nie da po prostu obrona jest za słaba jak Marcelo i Carvajal wolą się zapędzać w obronie zostaje tylko 2 ŚO, gra bez typowego defensywnego pomocnika też nie pomaga ponieważ ani Kroos czy Modrić nie są typowymi ŚPD, wiem nie moja sprawa, ale jestem ciekaw kto teraz w Realu będzie kozłem ofiarnym jak odszedł Iker.
No, Alen wzbudził u mnie dobre wrażenie na tym tournée mam nadzieję że on i Sandro oraz Samper na stałe wejdą do pierwszego składu, Munir też kiedyś wejdzie, ale musi przemyśleć pewne sprawy.
Dla nas by było korzystniej bo oni mają 25 trofeów, a my 24, gdybyśmy dołożyli w sierpniu 2 trofea to byśmy ich dogonili, a tak jak oni wygrają z Wolfami to byłby remis.
0
No właśnie mnie nie ma.
0
No, a o mnie już zapomniałeś chyba się obrażę.
3
Jakbyśmy kupili tego Abdennoura to byśmy musieli kogoś sprzedać bo mamy w składzie Pique, Mathieu, Mascherano, Bartre i Verme, 6 ŚO to za dużo.
1
Z tego co podawali to Arda ma grać z numerem 6, a Vidal z numerem 2.
1
Wolałbym żeby za Pedro zagrał Sandro, skoro Kanaryjczyk ma odejść do United to dlaczego nie można dać szansy Sandro który z Chelsea zagrał bardzo dobrze szarpał i strzelił gola, a Pedro będzie się ogrywał w nowym klubie.
0
Najlepiej będzie jak jeden będzie pewniakiem i będzie grał w LM i w Lidze, a drugi w mało ważnych meczach ligowych oraz jak będziemy mieć pewne wyjście z fazy grupowej LM i w PK, bo potem UEFA jak wygramy LM znowu będzie się przyczepiać że ten zawodnik nie zagrał ani minuty.
5
Każdy trener klasy światowej który odchodzi do innego klubu chcę mu przekazać swoją filozofie i styl, już jest 3 jego sezon w Bayernie, a oni dalej nie pojmują tego stylu i tej filozofii.
2
Wystarczy tylko Sandro dać szansę.
1
Napastnik Lecha.
0
Mam nadzieję że to są tylko żarty z tym Bendtnerem, gość tam kiedyś żartował że będzie jednym z najlepszych dziewiątek na świecie, ale na razie nwm czy gość jest lepszy od Robaka.
1
Niby mało ważne trofeum, ale Pepowi brakuje go właśnie i możliwe że to była jego ostatnia szansa na zdobycie.
0
Wilki mogliby pokrzyżować plany Bayernu na ten sezon czyli zabrać im Puchar Niemiec i Majstra, ale niestety nie mają takiej ławki jak Bayern, który ze swojej kadry może zbudować 2 składy, chyba nikt na świecie nie ma takiej ławki nawet my.
2
Ale Robbena to już nie policzyłeś, on też ma jednego gola :)
2
Zobaczymy pod koniec Sierpnia.
7
Tak powinni grać Superpuchary Hiszpanii jeden mecz 90 minut i karne.
1
Costa mi dzisiaj się najbardziej z Bayernu podobał.
0
Alonso hahahhahah.
0
Vidal nie trafi.
0
Guardiola jeszcze w Bayernie nie zdobył Superpucharu Niemiec i LM.
0
Boateng znowu leży.
1
I najlepsza 9 na świecie zdobywa gola jest 1-1.
0
Co ten Lahm zrobił? To już nie jest ten sam piłkarz co 2 lata temu.
0
I rok spłacałeś kredyt za finał w Rzymie w 2009 roku :)
12
Ale by się Neuer doigrał szkoda że De Bruyne nie trafił.
4
Zobaczymy kogo teraz kibice Realu będą obrzucać gównem jak Real będzie tracić bramki, wymiana bramkarza nic nim nie da po prostu obrona jest za słaba jak Marcelo i Carvajal wolą się zapędzać w obronie zostaje tylko 2 ŚO, gra bez typowego defensywnego pomocnika też nie pomaga ponieważ ani Kroos czy Modrić nie są typowymi ŚPD, wiem nie moja sprawa, ale jestem ciekaw kto teraz w Realu będzie kozłem ofiarnym jak odszedł Iker.
0
No, Alen wzbudził u mnie dobre wrażenie na tym tournée mam nadzieję że on i Sandro oraz Samper na stałe wejdą do pierwszego składu, Munir też kiedyś wejdzie, ale musi przemyśleć pewne sprawy.
2
Od początku 21 wieku tak podał ViscaBarca123.
1
Dla nas by było korzystniej bo oni mają 25 trofeów, a my 24, gdybyśmy dołożyli w sierpniu 2 trofea to byśmy ich dogonili, a tak jak oni wygrają z Wolfami to byłby remis.
5
On jest szybszy od Alby? Trudno mi w to uwierzyć.
2
Nie odpowiadam na komentarze 10 letnich napinaczy, więc racz do mnie nie pisać.