0

No właśnie mnie nie ma.

0

No, a o mnie już zapomniałeś chyba się obrażę.

3

Jakbyśmy kupili tego Abdennoura to byśmy musieli kogoś sprzedać bo mamy w składzie Pique, Mathieu, Mascherano, Bartre i Verme, 6 ŚO to za dużo.

1

Z tego co podawali to Arda ma grać z numerem 6, a Vidal z numerem 2.

1

Wolałbym żeby za Pedro zagrał Sandro, skoro Kanaryjczyk ma odejść do United to dlaczego nie można dać szansy Sandro który z Chelsea zagrał bardzo dobrze szarpał i strzelił gola, a Pedro będzie się ogrywał w nowym klubie.

0

Najlepiej będzie jak jeden będzie pewniakiem i będzie grał w LM i w Lidze, a drugi w mało ważnych meczach ligowych oraz jak będziemy mieć pewne wyjście z fazy grupowej LM i w PK, bo potem UEFA jak wygramy LM znowu będzie się przyczepiać że ten zawodnik nie zagrał ani minuty.

5

Każdy trener klasy światowej który odchodzi do innego klubu chcę mu przekazać swoją filozofie i styl, już jest 3 jego sezon w Bayernie, a oni dalej nie pojmują tego stylu i tej filozofii.

2

Wystarczy tylko Sandro dać szansę.

1

Napastnik Lecha.

0

Mam nadzieję że to są tylko żarty z tym Bendtnerem, gość tam kiedyś żartował że będzie jednym z najlepszych dziewiątek na świecie, ale na razie nwm czy gość jest lepszy od Robaka.

1

Niby mało ważne trofeum, ale Pepowi brakuje go właśnie i możliwe że to była jego ostatnia szansa na zdobycie.

0

Wilki mogliby pokrzyżować plany Bayernu na ten sezon czyli zabrać im Puchar Niemiec i Majstra, ale niestety nie mają takiej ławki jak Bayern, który ze swojej kadry może zbudować 2 składy, chyba nikt na świecie nie ma takiej ławki nawet my.

2

Ale Robbena to już nie policzyłeś, on też ma jednego gola :)

2

Zobaczymy pod koniec Sierpnia.

7

Tak powinni grać Superpuchary Hiszpanii jeden mecz 90 minut i karne.

1

Costa mi dzisiaj się najbardziej z Bayernu podobał.

0

Alonso hahahhahah.

0

Vidal nie trafi.

0

Guardiola jeszcze w Bayernie nie zdobył Superpucharu Niemiec i LM.

0

Boateng znowu leży.

1

I najlepsza 9 na świecie zdobywa gola jest 1-1.

0

Co ten Lahm zrobił? To już nie jest ten sam piłkarz co 2 lata temu.

0

I rok spłacałeś kredyt za finał w Rzymie w 2009 roku :)

12

Ale by się Neuer doigrał szkoda że De Bruyne nie trafił.

4

Zobaczymy kogo teraz kibice Realu będą obrzucać gównem jak Real będzie tracić bramki, wymiana bramkarza nic nim nie da po prostu obrona jest za słaba jak Marcelo i Carvajal wolą się zapędzać w obronie zostaje tylko 2 ŚO, gra bez typowego defensywnego pomocnika też nie pomaga ponieważ ani Kroos czy Modrić nie są typowymi ŚPD, wiem nie moja sprawa, ale jestem ciekaw kto teraz w Realu będzie kozłem ofiarnym jak odszedł Iker.

0

No, Alen wzbudził u mnie dobre wrażenie na tym tournée mam nadzieję że on i Sandro oraz Samper na stałe wejdą do pierwszego składu, Munir też kiedyś wejdzie, ale musi przemyśleć pewne sprawy.

2

Od początku 21 wieku tak podał ViscaBarca123.

1

Dla nas by było korzystniej bo oni mają 25 trofeów, a my 24, gdybyśmy dołożyli w sierpniu 2 trofea to byśmy ich dogonili, a tak jak oni wygrają z Wolfami to byłby remis.

5

On jest szybszy od Alby? Trudno mi w to uwierzyć.

2

Nie odpowiadam na komentarze 10 letnich napinaczy, więc racz do mnie nie pisać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?