8

Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.

0

Nie będę tracił czasu na dyskusję z 10 letnim napinaczem, wybacz.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

25

Para Piquenbauer i Verminator będzie nie do zdarcia w tym sezonie tak coś czuję.

0

Hahhahaha dopiero teraz sobie o tym przypomnieli?

2

Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.

2

Nie potrafię sobie wyobrazić GD bez tego ryku Wolskiego, po strzeleniu gola przez Barcelonę.

0

0

A nawet chyba to jest jedna osoba, bo to nie jest przypadek żeby się tu pojawili w tym samym czasie i rozdawali polecenia.

24

Ten jeden Miki Messi to mistrz trolingu, a drugi to LOL LOL kolekcjoner poleceń, Pax i Korbel wydają się normalni i chyba są.

1

Słuchajcie wiadomo już do kogo należy La Liga? Bo mnie nie było przez parę godzin na internecie i nwm.

1

Może nie mają już bana.

0

Gorszych strojów to Real jeszcze nie miał, jak nie piżamy w których wystarczy się spocić i wszystko widać, tak i domówki.

9

Ten Czeryszew jest cholernie ambitny widać że mu wypożyczenie dobrze zrobiło, Real ma świetnego skrzydłowego.

0

Ja od 2007, czyli praktycznie końcówka ery Ronniego.

1

Redakcjo właśnie zacząłem przeglądać nasz terminarz na sezon 2015 2016 i natchnąłem się na błąd, to wygląda jakbyśmy 13 września grali 2 mecze z Atletico o tej samej godzinie, możecie to poprawić? :)
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona

0

Nie wiadomo, mam nadzieję że Canal Plus.

0

TVP straciło prawa do Pucharu Króla, trzeba będzie szukać transmisji w internecie z zagranicznym komentarzem.

0

TVP nie stać na zatrzymanie Ligi Mistrzów na środy oraz na Puchar Króla, to na ligę Hiszpańską miało by ich stać?

0

Leo nie nadaje się na kapitana, a tylko Iniesta nas opuści i to on będzie pierwszym kapitanem, to powinno wyglądać tak Iniesta, Masche, Pique, Busi.

30

NC+ jak straci nie daj Boże prawa do Ligi Hiszpańskiej, to niech oddadzą pieniądze tym wszystkim ludziom co głównie dlatego za to płacili żeby mieć La Lige w pakiecie.

0

Legendy trolingu i głupoty.

0

Skończyłem czytać na tym że jest kibicem Realu.

2

Nie chcę nikogo podejrzewać, ale domyślam się kto chce się pozbyć Destro.

3

0

Prędzej ty dostaniesz bana za wulgaryzmy niż on za głupie spamowanie.

0

To chyba oglądamy inny mecz.

0

Roberto nie pasuje na PS.

0

Ale ulga.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?