Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.
Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.
Redakcjo właśnie zacząłem przeglądać nasz terminarz na sezon 2015 2016 i natchnąłem się na błąd, to wygląda jakbyśmy 13 września grali 2 mecze z Atletico o tej samej godzinie, możecie to poprawić? :)
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
NC+ jak straci nie daj Boże prawa do Ligi Hiszpańskiej, to niech oddadzą pieniądze tym wszystkim ludziom co głównie dlatego za to płacili żeby mieć La Lige w pakiecie.
8
Dokopmy tym draniom za to że nas pozbawili obrony LM w 2012, pamiętam jaki byłem smutny, nieważne że to jest mecz towarzyski każde zwycięstwo nad ekipami Mou zawsze cieszy.
0
Nie będę tracił czasu na dyskusję z 10 letnim napinaczem, wybacz.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
25
Para Piquenbauer i Verminator będzie nie do zdarcia w tym sezonie tak coś czuję.
0
Hahhahaha dopiero teraz sobie o tym przypomnieli?
2
Za dużo hajsu dali za tą Ekstraklapę, niby największa oglądalność ma, a dla mnie to jest największe dziadostwo jakie jest w NC+, grają tam same drewna bez techniki i ogólnie grają strasznie toporną piłkę, już wolę Ligę Rosyjską.
2
Nie potrafię sobie wyobrazić GD bez tego ryku Wolskiego, po strzeleniu gola przez Barcelonę.
0
0
A nawet chyba to jest jedna osoba, bo to nie jest przypadek żeby się tu pojawili w tym samym czasie i rozdawali polecenia.
24
Ten jeden Miki Messi to mistrz trolingu, a drugi to LOL LOL kolekcjoner poleceń, Pax i Korbel wydają się normalni i chyba są.
1
Słuchajcie wiadomo już do kogo należy La Liga? Bo mnie nie było przez parę godzin na internecie i nwm.
1
Może nie mają już bana.
0
Gorszych strojów to Real jeszcze nie miał, jak nie piżamy w których wystarczy się spocić i wszystko widać, tak i domówki.
9
Ten Czeryszew jest cholernie ambitny widać że mu wypożyczenie dobrze zrobiło, Real ma świetnego skrzydłowego.
0
Ja od 2007, czyli praktycznie końcówka ery Ronniego.
1
Redakcjo właśnie zacząłem przeglądać nasz terminarz na sezon 2015 2016 i natchnąłem się na błąd, to wygląda jakbyśmy 13 września grali 2 mecze z Atletico o tej samej godzinie, możecie to poprawić? :)
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
3. kolejka Liga BBVA Niedziela, 13 września 00:00
Atlético Madryt - : - FC Barcelona
0
Nie wiadomo, mam nadzieję że Canal Plus.
0
TVP straciło prawa do Pucharu Króla, trzeba będzie szukać transmisji w internecie z zagranicznym komentarzem.
0
TVP nie stać na zatrzymanie Ligi Mistrzów na środy oraz na Puchar Króla, to na ligę Hiszpańską miało by ich stać?
0
Leo nie nadaje się na kapitana, a tylko Iniesta nas opuści i to on będzie pierwszym kapitanem, to powinno wyglądać tak Iniesta, Masche, Pique, Busi.
30
NC+ jak straci nie daj Boże prawa do Ligi Hiszpańskiej, to niech oddadzą pieniądze tym wszystkim ludziom co głównie dlatego za to płacili żeby mieć La Lige w pakiecie.
0
Legendy trolingu i głupoty.
0
Skończyłem czytać na tym że jest kibicem Realu.
2
Nie chcę nikogo podejrzewać, ale domyślam się kto chce się pozbyć Destro.
3
0
Prędzej ty dostaniesz bana za wulgaryzmy niż on za głupie spamowanie.
0
To chyba oglądamy inny mecz.
0
Roberto nie pasuje na PS.
0
Ale ulga.