0

Chyba że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi Sandro, ale to raczej pewne że zagra "pan uśmieszek po zepsutej akcji".

1

Wątpliwe ponieważ świnka bardzo osłabia organizm, pewnie nawet Messi nie zagrałby ze świnką.

0

Sandro musi być na ławce rezerwowej chociaż.

1

Nic dziwnego że pisali że Pedro może zagrać, szkoda bo Ney jest zawodnikiem klasy światowej na pewno bardzo by się nam przydał.

6

Zobaczymy co pokaże Walia i Portugalia, według śmiesznego ranikinguFIFA są lepsze od Francji.

0

U mnie już jest z 40 Stopni, a mam dzisiaj grać na boisku gdzieś tak jak obejrzę Arsenal.

0

Ja akurat z zaśnięciem nie mam problemów, jak z przebudzeniem się.

0

Żeby tylko było te 30 stopni.

1

Po co pytacie gdzie będzie Liga Hiszpańska? Gdyby było wiadomo było by tutaj ze 1000 informacji o tym od różnych użytkowników.

4

Niczym się nie różni, brakuje tylko żebyśmy się z nimi spotkali w LM i żeby nam strzelił gola i całował herb Chelsea.

3

Gdyby miał odrobinę godności nie poszedłby do Realu, ponieważ sam wiele razy gadał że był Antimadristą.

5

Figo był wielkim piłkarzem, lecz niestety się okazał zwykłym sprzedawczykiem, takich ludzi się nie szanuję.

0

Obszerny skrót tamtego meczu.

0

Ja jakoś tak bardzo za nim nie tęsknie, jak za Xavim.

0

Hahahaha zobaczcie sobie od 1:17.

2

Tutaj jest próbka jego umiejętności gry nogami.

3

United grało totalne dno.

0

Fabregas przez Jesień i część Zimy potrafił nabić asyst, a potem na resztę sezonu gasł, któryś użytkownik kiedyś napisał że Fabregas na Wiosnę może sobie zrobić już wakacje :d

0

Mam pytanie do was po tym meczu, ktoś jeszcze tęskni za Fabregasem?

0

1. City
2. Chelsea
3. Liverpool
4. Arsenal
5. United
6. Tottenham Król strzelców - Sergio Aguero lub Kane.

0

Mou to trener który nie wyciąga wniosków.

4

Z Bartry niestety już nic nie będzie.

0

Aha, a wiesz że on z Mółem miał konflikt?

0

Gdyby trafił do Bayernu to, to już by było tchórzostwo Bayernu i wykupywanie konkurencji.

1

No z taką grą to Leicester wygrałby z United.

3

United to niech lepiej kupi nowego napastnika bo sam Shrek nie pociągnie ataku, Depay niby młody i obiecujący, ale to jeszcze nie ten poziom, skład United rok temu był dobry pod względem nazwisk Di Maria, Falcao, Van Persie, a i tak grali słabiutko, a teraz już mają tylko Matę i Rooneya, to pewnie będą grać jeszcze słabiej.

5

Jakiego United ma farta, przyjdzie City, Chelsea i Arsenal nie będzie za ciekawie.

2

No czyli dzięki tobie ta strona pójdzie na dno, ale wątpliwe żeby Admini się posłuchali jednego pionka, jak tobie się nie podoba to nie komentuj.

7

Niech nas moderatorzy pobanują to ta strona będzie miała taki niski poziom jak Realmadrid.pl czy DevilPage.

2

Ale oni nawet połowy tej sumy co podałeś nie wydali w tym oknie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?