Fabregas przez Jesień i część Zimy potrafił nabić asyst, a potem na resztę sezonu gasł, któryś użytkownik kiedyś napisał że Fabregas na Wiosnę może sobie zrobić już wakacje :d
United to niech lepiej kupi nowego napastnika bo sam Shrek nie pociągnie ataku, Depay niby młody i obiecujący, ale to jeszcze nie ten poziom, skład United rok temu był dobry pod względem nazwisk Di Maria, Falcao, Van Persie, a i tak grali słabiutko, a teraz już mają tylko Matę i Rooneya, to pewnie będą grać jeszcze słabiej.
0
Chyba że Lucho zaskoczy wszystkich i wystawi Sandro, ale to raczej pewne że zagra "pan uśmieszek po zepsutej akcji".
1
Wątpliwe ponieważ świnka bardzo osłabia organizm, pewnie nawet Messi nie zagrałby ze świnką.
0
Sandro musi być na ławce rezerwowej chociaż.
1
Nic dziwnego że pisali że Pedro może zagrać, szkoda bo Ney jest zawodnikiem klasy światowej na pewno bardzo by się nam przydał.
6
Zobaczymy co pokaże Walia i Portugalia, według śmiesznego ranikinguFIFA są lepsze od Francji.
0
U mnie już jest z 40 Stopni, a mam dzisiaj grać na boisku gdzieś tak jak obejrzę Arsenal.
0
Ja akurat z zaśnięciem nie mam problemów, jak z przebudzeniem się.
0
Żeby tylko było te 30 stopni.
1
Po co pytacie gdzie będzie Liga Hiszpańska? Gdyby było wiadomo było by tutaj ze 1000 informacji o tym od różnych użytkowników.
4
Niczym się nie różni, brakuje tylko żebyśmy się z nimi spotkali w LM i żeby nam strzelił gola i całował herb Chelsea.
3
Gdyby miał odrobinę godności nie poszedłby do Realu, ponieważ sam wiele razy gadał że był Antimadristą.
5
Figo był wielkim piłkarzem, lecz niestety się okazał zwykłym sprzedawczykiem, takich ludzi się nie szanuję.
0
0
Ja jakoś tak bardzo za nim nie tęsknie, jak za Xavim.
0
2
3
United grało totalne dno.
0
Fabregas przez Jesień i część Zimy potrafił nabić asyst, a potem na resztę sezonu gasł, któryś użytkownik kiedyś napisał że Fabregas na Wiosnę może sobie zrobić już wakacje :d
0
Mam pytanie do was po tym meczu, ktoś jeszcze tęskni za Fabregasem?
0
1. City
2. Chelsea
3. Liverpool
4. Arsenal
5. United
6. Tottenham Król strzelców - Sergio Aguero lub Kane.
0
Mou to trener który nie wyciąga wniosków.
4
Z Bartry niestety już nic nie będzie.
0
Aha, a wiesz że on z Mółem miał konflikt?
0
Gdyby trafił do Bayernu to, to już by było tchórzostwo Bayernu i wykupywanie konkurencji.
1
No z taką grą to Leicester wygrałby z United.
3
United to niech lepiej kupi nowego napastnika bo sam Shrek nie pociągnie ataku, Depay niby młody i obiecujący, ale to jeszcze nie ten poziom, skład United rok temu był dobry pod względem nazwisk Di Maria, Falcao, Van Persie, a i tak grali słabiutko, a teraz już mają tylko Matę i Rooneya, to pewnie będą grać jeszcze słabiej.
5
Jakiego United ma farta, przyjdzie City, Chelsea i Arsenal nie będzie za ciekawie.
2
No czyli dzięki tobie ta strona pójdzie na dno, ale wątpliwe żeby Admini się posłuchali jednego pionka, jak tobie się nie podoba to nie komentuj.
7
Niech nas moderatorzy pobanują to ta strona będzie miała taki niski poziom jak Realmadrid.pl czy DevilPage.
2
Ale oni nawet połowy tej sumy co podałeś nie wydali w tym oknie.