0

To dziwne że to ostatnio często naszych piłkarzy spotyka ,a niech se sprawdzają i tak nic nie znajdą . Dla mnie takie kontrole na naszych piłkarzach są śmieszne i tyle .

0

Ja bym obejrzał takiego Ronaldo bo on w ogóle nie jest naturalny wygląda jakby coś brał , czy taki Bale .

0

Chcesz dać Pedro do pierwszego składu w meczu z PSG ? i kto tu jest głupi i ślepy . Suarez jest nie obliczalny potrafi zrobić zagrożenie z niczego i właśnie w taki meczu jak w środę może odzyskać formę .

0

"W najbliższych dniach " byle jeszcze w tym tygodniu .

0

w La Liga nie ma zbyt dobrych ŚO poza Pepe , Ramosem , Godinem , Mirandą , Laporte .

0

Ja uważam że Busquets był bardzo dobry DP ,ale nie najlepszym najlepszym był Yaya .

0

A i tak gdyby nam pozwolili ściągnąć ŚO to byśmy się zrąbali sprawę i kupili kolejny szrot zamiast porządnego ŚO takiego jak Boatenga , Dantego czy Kompanego .

0

bo Masche to wojownik ,a Busquets to lalunia .

0

Teraz najważniejsze jest to abyśmy wyszli z 1 miejsca w grupie , chyba nie chcemy trafić w 1/8 na Chelsea czy Bayern .

0

na razie Pedro strzelił tylko drużynie z 3 Ligi i Espanyolowi ,ja uważam że Suarez jest 2 klasy lepszym zawodnikiem od Pedro .

0

Ta babka powinna go zapytać , " dlaczego kupiliście tego Belga wiedząc że jest kontuzjowany ? " Ciekawe co by odpowiedział Zubi.

0

Jest dla was bardzo ważnym zawodnikiem a traktujecie go jak śmiecia .

0

hhahahah dawno się tak nie ubawiłem .

4

idz stąd marny trollu .

0

Jedynie kto w Barcelonie nie schlebia Messiemu to Suarez .

0

Pedro jeśli będzie tak dalej grał to może być u nas solidnym zmiennikiem , bo na 1 skład nie jest taki dobry .

0

dla mnie Xavi z Espanyolem grał słabiej od Rakitica , zawsze jak była jakaś dobra kontra to on wycofywał do obrony albo spowalniał akcje .

4

Ale taka prawda że gdyby to Mascherano zrobił taki błąd jak Busquets z Espanyolem to byście szukali wymówki .

0

Będzie Busquets Rakitic Iniesta , moje marzenie Mascherano Rakitic Iniesta .

0

to taka drobna ciekawostka , teraz widać kto ma po swojej stronie sędziego .

0

Transfer Vermaelena to transfer Zubiego więc jestem za tym by odszedł to on kupił tą szklankę wiedząc że jest kontuzjowany mimo sprzeciwu sztabu .

2

Osiągnięcia Leo są niesamowite nie tylko jeśli chodzi o te 3 ostatnie hat tricki ,ale też to że ani jeden gol nie padł z karnego ,niesamowite.

0

Myślę że powoli wraca ten Pedro Pedrito z 2011 strzelił już 2 gole z rzędu to nie ważne że jeden z 3 ligowcem :)

0

Cieszy mnie gra Barcelony i to że nie są już w dołku ostatnimi zwycięstwami to pokazują , po porażce z Celtą wreszcie zaczynamy grać na najwyższym światowym poziomie choć do ideału jeszcze brakuje myślę że jeszcze takie 2-0 z PSG i idziemy po Ligę Mistrzów .

1

W ten basen imienia Cristiano Ronaldo prawie uwierzyłem :)

0

Szkoda tylko że Suarez nie strzelił ,ale to drobiazg ważne że wreszcie zniszczyliśmy Espanyol i to nie 1-0 ale aż 5-1 .

0

A to zapomniałem to Bartra albo Montoya na PO .

1

Skład na PSG musi być taki: Bravo Montoya Bartra Mathieu Alba Mascherano Rakitic Iniesta Messi Neymar Suarez .

1

Przecież tu na kilometr czuć sarkazm

1

Masz .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?