To dziwne że to ostatnio często naszych piłkarzy spotyka ,a niech se sprawdzają i tak nic nie znajdą . Dla mnie takie kontrole na naszych piłkarzach są śmieszne i tyle .
Chcesz dać Pedro do pierwszego składu w meczu z PSG ? i kto tu jest głupi i ślepy . Suarez jest nie obliczalny potrafi zrobić zagrożenie z niczego i właśnie w taki meczu jak w środę może odzyskać formę .
A i tak gdyby nam pozwolili ściągnąć ŚO to byśmy się zrąbali sprawę i kupili kolejny szrot zamiast porządnego ŚO takiego jak Boatenga , Dantego czy Kompanego .
Cieszy mnie gra Barcelony i to że nie są już w dołku ostatnimi zwycięstwami to pokazują , po porażce z Celtą wreszcie zaczynamy grać na najwyższym światowym poziomie choć do ideału jeszcze brakuje myślę że jeszcze takie 2-0 z PSG i idziemy po Ligę Mistrzów .
0
To dziwne że to ostatnio często naszych piłkarzy spotyka ,a niech se sprawdzają i tak nic nie znajdą . Dla mnie takie kontrole na naszych piłkarzach są śmieszne i tyle .
0
Ja bym obejrzał takiego Ronaldo bo on w ogóle nie jest naturalny wygląda jakby coś brał , czy taki Bale .
0
Chcesz dać Pedro do pierwszego składu w meczu z PSG ? i kto tu jest głupi i ślepy . Suarez jest nie obliczalny potrafi zrobić zagrożenie z niczego i właśnie w taki meczu jak w środę może odzyskać formę .
0
"W najbliższych dniach " byle jeszcze w tym tygodniu .
0
w La Liga nie ma zbyt dobrych ŚO poza Pepe , Ramosem , Godinem , Mirandą , Laporte .
0
Ja uważam że Busquets był bardzo dobry DP ,ale nie najlepszym najlepszym był Yaya .
0
A i tak gdyby nam pozwolili ściągnąć ŚO to byśmy się zrąbali sprawę i kupili kolejny szrot zamiast porządnego ŚO takiego jak Boatenga , Dantego czy Kompanego .
0
bo Masche to wojownik ,a Busquets to lalunia .
0
Teraz najważniejsze jest to abyśmy wyszli z 1 miejsca w grupie , chyba nie chcemy trafić w 1/8 na Chelsea czy Bayern .
0
na razie Pedro strzelił tylko drużynie z 3 Ligi i Espanyolowi ,ja uważam że Suarez jest 2 klasy lepszym zawodnikiem od Pedro .
0
Ta babka powinna go zapytać , " dlaczego kupiliście tego Belga wiedząc że jest kontuzjowany ? " Ciekawe co by odpowiedział Zubi.
0
Jest dla was bardzo ważnym zawodnikiem a traktujecie go jak śmiecia .
0
hhahahah dawno się tak nie ubawiłem .
4
idz stąd marny trollu .
0
Jedynie kto w Barcelonie nie schlebia Messiemu to Suarez .
0
Pedro jeśli będzie tak dalej grał to może być u nas solidnym zmiennikiem , bo na 1 skład nie jest taki dobry .
0
dla mnie Xavi z Espanyolem grał słabiej od Rakitica , zawsze jak była jakaś dobra kontra to on wycofywał do obrony albo spowalniał akcje .
4
Ale taka prawda że gdyby to Mascherano zrobił taki błąd jak Busquets z Espanyolem to byście szukali wymówki .
0
Będzie Busquets Rakitic Iniesta , moje marzenie Mascherano Rakitic Iniesta .
0
to taka drobna ciekawostka , teraz widać kto ma po swojej stronie sędziego .
0
Transfer Vermaelena to transfer Zubiego więc jestem za tym by odszedł to on kupił tą szklankę wiedząc że jest kontuzjowany mimo sprzeciwu sztabu .
2
Osiągnięcia Leo są niesamowite nie tylko jeśli chodzi o te 3 ostatnie hat tricki ,ale też to że ani jeden gol nie padł z karnego ,niesamowite.
0
Myślę że powoli wraca ten Pedro Pedrito z 2011 strzelił już 2 gole z rzędu to nie ważne że jeden z 3 ligowcem :)
0
Cieszy mnie gra Barcelony i to że nie są już w dołku ostatnimi zwycięstwami to pokazują , po porażce z Celtą wreszcie zaczynamy grać na najwyższym światowym poziomie choć do ideału jeszcze brakuje myślę że jeszcze takie 2-0 z PSG i idziemy po Ligę Mistrzów .
1
W ten basen imienia Cristiano Ronaldo prawie uwierzyłem :)
0
Szkoda tylko że Suarez nie strzelił ,ale to drobiazg ważne że wreszcie zniszczyliśmy Espanyol i to nie 1-0 ale aż 5-1 .
0
A to zapomniałem to Bartra albo Montoya na PO .
1
Skład na PSG musi być taki: Bravo Montoya Bartra Mathieu Alba Mascherano Rakitic Iniesta Messi Neymar Suarez .
1
Przecież tu na kilometr czuć sarkazm
1