0

Pedro Pedrito powraca!

0

Henry był wspaniałym napastnikiem,najlepszym francuskim jakiego znałem.

1

Co się rajcujesz tym LOL LOL? jak dla mnie to zwykły użytkownik .

0

Ale to chyba lepiej że obaj nie zagrali od początku z PSG ,Enrique pokazał tym że jednak coś potrafi .

0

i złote kible jak w Rosji

0

Już się zwrócił z koszulek :)

0

Formę Luis będzie miał od nowego roku , coś tak czuje .

0

To miało być śmieszne ? oglądałem każdy mecz Barcy poza meczem z Malagą :)

0

Reus nie odejdzie do Realu ponieważ nie chce żeby zmarnowali jego talent .

0

I graliśmy ciągle przeciwko Realowi tym samym składem do 3 razy sztuka za 3 razem słono za to zapłaciliśmy Fabs bez formy Busi Bez formy Xavi bez formy ale co tam grają , i jeszcze Fabs na 9 blokował tym sposobem Sancheza który był w bardzo dobrej formie ,

1

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRZgRG0jUPOb7Jmqbx5xOKSgkgLqNleVS9UY9OK24PpL5PZxs7l Nie łykaj wszystkiego jak młody pelikan , zobacz to podobno Suarez miał grać w Realu.

0

Tak a ogórki nas lały .

0

Mi się wydaje że pokonamy City już 2 razy to zrobiliśmy więc możemy to zrobić .

0

Hahhahhaha Xavi naszym najlepszym pomocnikiem ? powiedz że to był sarkazm . Najlepszy pomocnik który spowalnia każdą kontrę i cofa piłkę do tyłu. To jest najlepszy pomocnik ? nie żartuj .

0

To nasz najlepszy Pomocnik nie możemy się go pozbyć , akurat ma zniżkę formy ale myślę że będzie grał lepiej .

5

Co wy się tak zachwycacie tym LOL LOL ?

0

Rakitic to powinien być numer 2 do wykonywania rzutów wolnych i nr 1 do rożnych bo wykonuje je najlepiej .

0

Skrzydłowy i będą go chcieli przerobić na PO.

1

http://memypilkarskie.pl/img/3306/poczatki-milika-suareza-i-ibry-w-ajaxie-/ Nasz Polak może być lepszy od Ibry i od Suareza .

0

Oni mając tyle pieniędzy to u nich Ćwierć finał to jest mało ,ale kasa nie gra .

0

City znowu mogą zdobyć mistrza jak Chelsea będzie tak traciła punkty . Są dużym zagrożeniem dla nas ,ale myślę że damy im radę chciałbym powtórkę z zeszłego roku .

2

0

A ja na PO chyba większych błędów od Alvesa nie zrobię :D

0

Nie długo taką piosenkę ułożą o nas

0

Ameryki nie odkrył.

6

Tylko jak wygramy niech Mundo nie daje takich idiotycznych okładek jak Crakitic ,bo to po meczu z 3 ligowcem .

0

Bez niego nie było by w 2008 2009 trypletu ,jako piłkarz miał genialną technikę niezłe wykończenie i bardzo dobre przyspieszenie.

1

Pamiętam jak to my wygrywaliśmy KMŚ piękne czasy.

2

To nie dobrze ,bo zagramy z City na 120 % i na Real może braknąć sił .

1

Juve i BVB to żaden hicior , tam jeden zespół będzie atakował a drugi będzie się bronił przez cały mecz , bez sensu .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?