5

Ciekaw jestem co w tym klubie robią tacy zawodnicy jak Busquets ,Xavi i Alves.

1

Dobrze że Xavi nie zagrał z Rakiticem w środę , bo byśmy z PSG nie nadrobili tego 0-1 .

0

Te wejście Munira to nie było strzał w kolano tylko strzał w głowę .

0

Traktuje ten mecz jako porażkę bo to była porażka w wykonaniu naszych piłkarzy , jedynie Pique i Alba się starali reszta do dupy a najgorzej Ogrodnik Xavi i Pan Chusteczka Busquets .

0

Xavi , Busquets powinni się przywitać na dłużej z ławką ,ale wiem że tak nie będzie .

1

Są niektórzy w Barcelonie co powinni zostać przyspawani do ławki na co najmniej 5 meczów .

5

Znowu nie ma Sandro nawet w rezerwowych , szkoda bo jest lepszy od Munira .

3

Równie piękny mecz jak te 2-6 na SB .

0

I te rotacje w obronie na dobre nie wyszły , co tego że odpoczną skoro słabo będą grać .

0

Nie należy patrzeć na Real bo to jest pewne że wygrają z Almerią , musimy patrzeć na to jak jutro wygrać z Getafe bo to nie będzie łatwe .

0

Zobaczymy teraz za ile zarząd go sprzeda mam nadzieje że 10 mln uda się wynegocjować .

0

Gdyby Enrique stawiał na Montoye mógłby być jednym z najlepszych PO na świecie , widzę w tym zawodniku ogromny potencjał szkoda że postanowił odejść , ale kto by nie odszedł ?

0

Marc ma umiejętności by być jednym z najlepszych w swoim fachu .

0

Akurat jakby Pinto wyszedł Bale mógłby zagrać do Benzemy ,a ten wpakowałby piłkę na pustą bramkę .

0

Trudno powiedzieć co jest słabsze Basek czy Shalke.

16

Dla tych co sądzą że. Suarez nie gra na szpicy .

0

Umiejętności piłkarzy? Hahahahha . A gdybyśmy przegrali zwalał byś na trenera że to jego wina.

0

Ale element zaskoczenia był,Blanc kłamie był bardzo zaskoczony tym że zagraliśmy 3 4 3 . Ja nawet byłem zaskoczony że gramy 3 4 3.

1

Enrique w tym meczu zjadł taktycznie Blanca.

0

Współczuję temu co został dźgnięty nożem i chce by został ukarany ten co to zrobił bardzo surowo.

0

Ból dupy to będzie jak wylosujemy City lub Juve a,Real Shalke lub Basel.

0

Rok temu trafiliśmy na mocne City ,a nie byliśmy gotowi na triumf w lidze mistrzow

0

Ibra nauczył by się szacunku strzelił gola byłemu klubowi a go celebruje :)

0

Suarez jest taki za mało techniczny , jest strasznie sztywny . Mam nadzieje że szybko przyzwyczai się do naszego systemu .

0

Pedro gra najlepszy mecz w sezonie .

0

Nareszcie nie ma tego nudnego klepania tylko agresywna gra piłkarze grają tak jakby to miał być ich ostatni mecz w karierze , to mi się podoba wszyscy na plus .

0

Messi w tym sezonie wciąga nosem Ronaldo w Lidze Mistrzów , taka prawda tu nawet nie chodzi o liczbę goli ale o całokształt ,jakiego Real miał wymagającego przeciwnika poza słabym sypiącym się Liverpoolem , Basel ,Łudogorec ? Portugalczyk spokojnie powinien mieć z takimi przeciwnikami z 9 bramek w samej fazie grupowej .Ale co ja tam wiem .

1

jak w pomocy zagra na pewno Busquets Rakitic Iniesta , tak coś czuje .

1

Jeśli w pomocy zagra Busquets Xavi Iniesta to na pewno nie wygramy , musimy zagrać składem Mascherano Rakitic Iniesta .

1

Do Bravo mu jeszcze daleko , po za tym widziałem jak gra i broni jak przeciętniak .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?