Traktuje ten mecz jako porażkę bo to była porażka w wykonaniu naszych piłkarzy , jedynie Pique i Alba się starali reszta do dupy a najgorzej Ogrodnik Xavi i Pan Chusteczka Busquets .
Gdyby Enrique stawiał na Montoye mógłby być jednym z najlepszych PO na świecie , widzę w tym zawodniku ogromny potencjał szkoda że postanowił odejść , ale kto by nie odszedł ?
Nareszcie nie ma tego nudnego klepania tylko agresywna gra piłkarze grają tak jakby to miał być ich ostatni mecz w karierze , to mi się podoba wszyscy na plus .
Messi w tym sezonie wciąga nosem Ronaldo w Lidze Mistrzów , taka prawda tu nawet nie chodzi o liczbę goli ale o całokształt ,jakiego Real miał wymagającego przeciwnika poza słabym sypiącym się Liverpoolem , Basel ,Łudogorec ? Portugalczyk spokojnie powinien mieć z takimi przeciwnikami z 9 bramek w samej fazie grupowej .Ale co ja tam wiem .
5
Ciekaw jestem co w tym klubie robią tacy zawodnicy jak Busquets ,Xavi i Alves.
1
Dobrze że Xavi nie zagrał z Rakiticem w środę , bo byśmy z PSG nie nadrobili tego 0-1 .
0
Te wejście Munira to nie było strzał w kolano tylko strzał w głowę .
0
Traktuje ten mecz jako porażkę bo to była porażka w wykonaniu naszych piłkarzy , jedynie Pique i Alba się starali reszta do dupy a najgorzej Ogrodnik Xavi i Pan Chusteczka Busquets .
0
Xavi , Busquets powinni się przywitać na dłużej z ławką ,ale wiem że tak nie będzie .
1
Są niektórzy w Barcelonie co powinni zostać przyspawani do ławki na co najmniej 5 meczów .
5
Znowu nie ma Sandro nawet w rezerwowych , szkoda bo jest lepszy od Munira .
3
Równie piękny mecz jak te 2-6 na SB .
0
I te rotacje w obronie na dobre nie wyszły , co tego że odpoczną skoro słabo będą grać .
0
Nie należy patrzeć na Real bo to jest pewne że wygrają z Almerią , musimy patrzeć na to jak jutro wygrać z Getafe bo to nie będzie łatwe .
0
Zobaczymy teraz za ile zarząd go sprzeda mam nadzieje że 10 mln uda się wynegocjować .
0
Gdyby Enrique stawiał na Montoye mógłby być jednym z najlepszych PO na świecie , widzę w tym zawodniku ogromny potencjał szkoda że postanowił odejść , ale kto by nie odszedł ?
0
Marc ma umiejętności by być jednym z najlepszych w swoim fachu .
0
Akurat jakby Pinto wyszedł Bale mógłby zagrać do Benzemy ,a ten wpakowałby piłkę na pustą bramkę .
0
Trudno powiedzieć co jest słabsze Basek czy Shalke.
16
Dla tych co sądzą że. Suarez nie gra na szpicy .
0
Umiejętności piłkarzy? Hahahahha . A gdybyśmy przegrali zwalał byś na trenera że to jego wina.
0
Ale element zaskoczenia był,Blanc kłamie był bardzo zaskoczony tym że zagraliśmy 3 4 3 . Ja nawet byłem zaskoczony że gramy 3 4 3.
1
Enrique w tym meczu zjadł taktycznie Blanca.
0
Współczuję temu co został dźgnięty nożem i chce by został ukarany ten co to zrobił bardzo surowo.
0
Ból dupy to będzie jak wylosujemy City lub Juve a,Real Shalke lub Basel.
0
Rok temu trafiliśmy na mocne City ,a nie byliśmy gotowi na triumf w lidze mistrzow
0
Ibra nauczył by się szacunku strzelił gola byłemu klubowi a go celebruje :)
0
Suarez jest taki za mało techniczny , jest strasznie sztywny . Mam nadzieje że szybko przyzwyczai się do naszego systemu .
0
Pedro gra najlepszy mecz w sezonie .
0
Nareszcie nie ma tego nudnego klepania tylko agresywna gra piłkarze grają tak jakby to miał być ich ostatni mecz w karierze , to mi się podoba wszyscy na plus .
0
Messi w tym sezonie wciąga nosem Ronaldo w Lidze Mistrzów , taka prawda tu nawet nie chodzi o liczbę goli ale o całokształt ,jakiego Real miał wymagającego przeciwnika poza słabym sypiącym się Liverpoolem , Basel ,Łudogorec ? Portugalczyk spokojnie powinien mieć z takimi przeciwnikami z 9 bramek w samej fazie grupowej .Ale co ja tam wiem .
1
jak w pomocy zagra na pewno Busquets Rakitic Iniesta , tak coś czuje .
1
Jeśli w pomocy zagra Busquets Xavi Iniesta to na pewno nie wygramy , musimy zagrać składem Mascherano Rakitic Iniesta .
1
Do Bravo mu jeszcze daleko , po za tym widziałem jak gra i broni jak przeciętniak .