0

@fart ale i tak liczby będzie miał lepsze od Dembele a na pewno ilość bramek.

0

@MarFan naprawde myślisz że jakiś trener skrytykuje zarząd swojej drużyny ? Patrz przykład Xaviego jak szybko go Laporta wywyalił !

P.S Swoją drogą dzięki Xavi za swój niewyparzony język, bo dalej byśmy się z tobą męczyli :))))))

14

Za Xaviego przy 2:0 grali by na utrzymanie wyniku.

2

Postawiłem poniżej 5,5 bramki w meczu, więc to dlatego tak dobrze grają :-)

Czuje że to nie wejdzie.

0

@FCB_dimiC przecież on nawet na niego nie patrzył. Piłka najpierw odbiła się od jego pięty następnie ja odkopał na aut. Nawet nie wiedział że tamten chce kopać ta piłkę .

0

Sędziego poniosło, zrozumiałbym gdyby wykopał piłkę a nie delikatnie trącił.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

W końcu jakaś prawdziwa informacja. Od początku te newsy to wymysły dziennikarzyn przy naszych problemach z rejestracją Olmo.

0

A co nas obchodzi nie nasz zawodnik, już parę dni temu został skreślony.

3

Dobra Flick a kiedy ogarniesz że z Ferranem to ty grasz w 10. To już lepiej dać szansę P.Victor za Lewym a Raphinie na skrzydło.

1

@Onlikox nie Nico a Leao już prawie leci :-)))

0

@homeins żadnej kasy nam póki co nie dali tylko mogą dać .

0

To teraz sędzia powinien dać czerwo bramkarzowi i nakazać powtórzyć wolnego, bo przecież będzie bronił inny.
W końcu i tak już się zbłaźnił tą żółtą kartką.

2

Ale głupoty gada przyjmuje źle piłkę obrońca Realu więc ja oddaje rywalowi specjalnie, bo wiedział że rywal też źle przyjmnie i zaraz mu ja odbierze!

Skąd oni biorą tych komentatorów z bazaru :-))))

0

Fermin czy też P.Victor zrobili by więcej dobrego niż ten Torres. Najwyraźniej Flick potrzebuje trochę czasu by się przekonać.

0

@KrwawiaceoczyVEB działa ale procent może być od zysku czyli sprzedadzą za 40 -12=28 i od tej dumy może być procent. Ale może być nie wypał i oddadzą za 10 i nic nie dostaniemy:-)

10

Mieć za darmo Forta wydać 5 mln za gracza nie lepszego. Logika naszego zarządu lewej hard !!!

1

LO z 1,91cm wzrostu, już widzę jaki on zwrotny i jaki wiatrak z niego robią!

2

@HypeR ale masz świadomość, że za ten śmietnik na stronie to oni odpowiadają i jeden news zaprzecza kolejnemu.

1

Witamy, kolejny dzień na FcBarca, jakie nam dziś bzdury, redakcja zafunduje w sprawie hot transferów :-)))

1

Skrzydłowy z najwyższej półki i Leao, to się nie spina. ;-))))

2

Ale to jest stek bzdur. A jeśli prawda to jeszcze gorzej !!!

2

Langlet i kolejne przedłużenie byle zaoszczędzić, nie no spłacić tego kasztana i się w końcu pozbyć.
Betis też dobry za darmo to dobra cena i jeszcze połowa praw :-)))))

7

Nie taki diabeł straszy jak go malują:-)))

5

Co raz to głupsze te newsy, biorąc pod uwagę nasza sytuację finansowo-kadrową :-)

0

Już myślałem że nie skończy tego bełkotu i ta defilada się nie zacznie. A nie sorry, teraz drugi wyszedł :'l

3

@MalanFCB redakcja od dawna już tutaj ma wywalone na jakąś logikę w artykułach. A już hitem nad hitami są aktualizacje :-))))

0

Co za stek bzdur. I kto uwierzy że oni są w stanie sprzedać Raphinie w tydzień i to za sensowne pieniądze.

1

Ciekawe ile lat mu się z tym zejdzie :-)

2

Dzień na który czekano zbyt długo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?