5

Jak ktoś gra wszędzie to nigdzie nie jest na tyle dobry by zostać na tej pozycji na stałe. I to powinno dać im do myślenia.

0

Miranda hiszpańskim Cancelo !

8

Fermin w czasie igrzysk strzelił więcej goli niż Olmo przez cały sezon w Lipsku ale to podobno killer :-))))

3

@MrKozamm Połowę kredytu i czynszu spłacają teściowie, więc drugą połowę powinniście spłacać oboje po równo czyli finalnie płacił byś 1/4 wszystkiego. Takie rozwiązanie bym uznał jeszcze za sprawiedliwe , jak chce z tobą być to niech się dorzuci do twojej części, tym bardziej że mieszkanie jest na nią. 1/4 to nie wiele, można ponieść taki koszt by się przekonać czy ta relacja ma sens.

0

A Deco na to, potrzymaj mi piwo :-))))

0

Na rejestrację tego kasztana mają ale na Nico już nie starczy. Zakłamany Lapcio, chyba wszyscy już po woli mają go dość!

29

Chyba nigdy nie trzymałem tak kciuków za tym by jakiś transfer u nas upadł !

2

Lipsk trzymam kciuki za was, liczę że jeszcze podbijecie cenę.

4

Zapłacić tyle kasy za zawodnika który jest nam zbędny bo mamy podobnych to tylko my potrafimy.

0

Rybakina się wycofała z igrzysk, z trudnej drabinki dla Igi robi się coraz łatwiej. Chociaż to rywalki powinny się obawiać naszej tenisistki, zwłaszcza na tych kortach.

6

Tylko nie Pedri, to kopia S.Roberto czy też Busiego którzy na boisku nie wykazywali nawet krzty złości gdy drużynie nie szło tylko głową w dół !

1

@Messisinio albo sprzedać Pedriego za więcej:-) . Gra Hiszpanii lepiej wyglądała z Olmo niż naszym grajkiem, który od dłuższego czasu nie zachwyca.

3

On może grać tylko na zmianę z Pedrim, to jedyna pozycja na której jest z niego pożytek.

1

Ale to są steki bzdur te aktualizacje. Gundo już wymienia walutę.
Jest zachwycony pobytem tutaj, jednak zostaje :-)))

0

Roberto i Premier League, zjedzą go tam .

0

@ziomal88 idiota to ciebie robił, bo nic nie zrozumiałeś.

0

Tylko idiota może stawiać wyżej Olmo, ale u nas takich w dyrekcji nie brakuje.

0

Jaracie się tym Thiago jakby co najmniej miał być drugim Kloppem, a to zwykły nowicjusz który nic nie zmieni a wielka sensacja :-)

0

Hiszpania za bardzo spowolniła jakby atak przestał ich interesować a to tylko jedna bramka. Z Niemcami nie wyszło oby się znowu nie oszukali przed 90 minutą.

2

Ferran mógł jeszcze bliżej pod biec do Neuera :-)))

1

Gra vabank trener Hiszpanii, jeśli stracą to w dogrywce może być ciężko.

0

Deco zmienił poglądy bo jeszcze nie dawno pisaliście że woli Luisa Diaza :-)))

0

@Albatros no prawdziwy geniusz, mówi skończ dyskusje a teraz ma pretensje :-)

0

@Albatros Tak jest geniuszu intelektu:-)

0

@Albatros a to jest nieodpowiedzialny bo się zastanawia nad swoją przyszłością? To coś nowego.

0

@Albatros Nieodpowiedzialnie - dobre , jak widać u kibiców jesteś tak dobry jak twój ostatni błąd, nie ważne ile razy wcześniej ratowałeś skóre drużynie. Na każdego znajdzie się kwity jak się poszuka :)))

0

Pajac będzie uderzał z każdej pozycji bo musi podbudować swoje Ego

0

@Kalin33 Chelsea, Liverpool, Bayern, Man.United słabe to twoje rozeznanie.

0

Bellingham do zmiany ale trenerowi raczej zabraknie do tego jaj by jakąś gwiazdę zdjąć!

0

Przecież my robimy to samo dając klauzulę wykupu na 500mln. 60 mln to jest nic dla dobrze zarządzanego klubu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?